Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

Siandien vakare pirksiu is SD. Vilnius 4u.gif
Atsakyti
ax.gif 4u.gif
QUOTE(murashke @ 2013 02 10, 23:43)
nemokamas smile.gif jeigu nesate prisiregistravusi, su rekomendacija pirmam pirkimui - 10 proc. nuolaida wink.gif jei ka, parasykite savo el. pasto adresa i az  4u.gif

aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kodel neleidzia prisiregistruoti http://www.littlewoods.com/ gal kam irgi buvo tokiu problemu? aciu
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 10, 14:57)

O jie siunčia neregistruotu? Ar dažnai dingsta siuntiniai iš čia? biggrin.gif


Kiek siunciausi, visi siuntinukai registruoti.
Tik nereik issigasti, kai paraso, kad siuntinukas issiustas, parasytas trcking numeriukas, bet jo niekur nerodo. Buna, kad ilgai nerodo, o paskui parodo, kad siutinukas jau LT smile.gif

QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 10, 15:15)
Norėjau paklausti, aš ir išsirinkau rankinę http://www.aliexpress.com,  suma gaunasi 80 lt. Tai kaži galiu tikėtis, kad neužklius muitinėj, ar čia laimės dalykas?


Kai ka nors issirenkate, dar kelis kartu perieskokitre, pagal pavadinima, pagal kategorija ir t.t. Buna, kad tu paciu rankiniu kainos net keliolika doleriu skiriasi smile.gif As niekad neperku, pacio pirmo rasto daikto biggrin.gif Tol ieskau, kol geriausia varianta randu biggrin.gif
Tai gal ir jusu rankine butu iki 28 dol rolleyes.gif

QUOTE(vasile @ 2013 02 10, 17:41)
gal zinote ar yra pirmam apsipirkimui kodukas http://www.aliexpress.com/


man viena karta buvo pats aliexpress atsiuntes koduka, kuris galioja bet kokiam pirkimui.


Siaip, dabar pastebejau, kad nelabai geras metas pirkti, kol kinieciai svencia, nes kainas susikele jie rolleyes.gif Arba siuntimus pasidare ne free (nes pastai ju nedirba), bet visokius DHL ir t.t.
Geriau reiktu palauk, kol praeis sventes pas juos smile.gif


Atsakyti
Labas rytas,
ebay esu pakankamai nauja ir siandien gavau laiskuti su sveikinimu :
you've got a Yellow Star on eBay

Congratulations! You've got 10 Positive Feedback.

You always knew you had star quality... now other eBayers know it too!

In fact, 10 of them have said you were great to do business with, and that means you're set to become a shining example in the eBay community.

There's a Yellow Star Certificate waiting for you. Download it and display it proudly. You've earned it!


cia taip suprast, kad turiu 10 atsiliepimu ? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sakykit, info tuo klausimu neradau, tai gal jūs žinosit. Jei pirkau iš UK (lansendo) ir atsiskaičiau savo Visa kortele (paprasta savo banko turima kortele suvedus kortelės numerį ir saugos kodą). O koks mokestis man bus nuskaičiuotas? Dabar ir laukiu ir bijau, nes kažkaip nesusivokiau pasidomėt prieš tai, nes visad su Paypal atsiskaitydavau ramiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

priminkite kas i ka reikia atkreipti demesi perkant mobilu telefona is uzsienio ax.gif pas mus LT jau niekur nera to modeliuko, bet vat Vokietijoje radau. Kazkas kazkada rase kur ten ka paziureti, kad pas mus veiktu.

Bucia labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 02 10, 23:33)
butu labai malonu smulkmenas suzinoti norečiau mažiukiai savo padaryti...vis gundausi bet neprisiruošiu.Ačiu 4u.gif

Aš kolkas tik vieną nedidukę knygelę pasibandžiau su paruoštu išdėstymu, nes jis ale rekomenduojamas pradedantiesiems, bet dabar rinkčiausi dėliotis pati. Žemiau įkeliu aprašymą daugiau patirties su foto knygų kūrimu turinčios merginos:

QUOTE(linole @ 2013 02 10, 13:15)
Albumo kūrimas - tai meno procesas.  mirksiukas.gif Sunku pasakyti, kas gražiausia. Čia reikia dėlioti, derinti, fonus išsirinkti. Aš esu dariusi ant pastelinio fono, galima kiekviename puslapyje išsirinkti norimą fono spalvą, berods kokie 6-8 pasirinkimai yra. Paskutinį, kurį užsakiau, rinkausi juodą foną. Žiūrėsim, kaip atrodis realybėje.  bigsmile.gif
O nuotraukas į puslapį galima įvairiai išdėlioti. Ten irgi galima pasirinkti nuotraukų išdėstymus, jų skaičių. Galima įterpti tekstą. Merginos patarė mymemory.com nenaudoti lietuviškų simbolių. Iki šiol nenaudojau. Bet paskutianime užsakyme vis tik nusprendžiau surizikuoti. Tai labai noriu kuo greičiau gauti albumus, kad pamatyčiau, kaip realiai pvyko.


Man kodas galiojo su ne pirmu užsakymu.



Atsakyti
Gal kas planuoja pirkti iš everything5pounds.com?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 11, 11:27)
Labas rytas,
ebay esu pakankamai nauja ir siandien gavau laiskuti su sveikinimu :
you've got a Yellow Star on eBay

Congratulations! You've got 10 Positive Feedback.

You always knew you had star quality... now other eBayers know it too!

In fact, 10 of them have said you were great to do business with, and that means you're set to become a shining example in the eBay community.

There's a Yellow Star Certificate waiting for you. Download it and display it proudly. You've earned it!


cia taip suprast, kad turiu 10 atsiliepimu ?  ax.gif  blush2.gif

Taip, uz atsiliepimus gavote zvaigzde virtualia, patikimesne atrodysite:) Sveikinimai susidraugavus su ebay biggrin.gif
Atsakyti
o gal žinot, iš kur galima nusipirkti rūbelių nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2013 02 11, 11:45)
o gal žinot, iš kur galima nusipirkti rūbelių  nestuke.gif ?


is ASOS galima parsisiust, nemokamas siuntimas smile.gif
Atsakyti