Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 02 10, 21:46)
jei žiūrėsit amazone, atkreipkit dėmesį prie kainos ir į siuntimo išlaidas  4u.gif

dėl aliexpreso nelaikau milijonų  biggrin.gif  o šiaip pinigai banke apdrausti, jei įrodysiu kad ne aš pirkau ar pan...viską ką užsakiau gavau...dėkliukas vyrui 5kart pigiau planšetui net negu Gariūnuose  ax.gif  kokybė super smile.gif visi siuntiniai turi reg. numerius...nežinau..man nebaisu kol kas iki pirko įvykio matyt jei man atsitiks smile.gif

o aliexprese prekės pigiau nei ebay  ax.gif  tai visko gali būt,kad gal kas kur ir antireklamą nori pavaryt  ax.gif 

klausimas smile.gif kur perkat automobilinius dviračių laikiklius?  g.gif

jau geriau nusispjaukit per peti ir nenorekit patirt sio malonumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 02 10, 17:26)
Perkant boots virs 70sv yra kodas LOVE2013 minusuoja dar 10sv. Tai vienas buteliukas 360vnt gaunasi uz 25.33sv thumbup.gif

o siunčia į LT? ir kiek siuntimas? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 10, 11:07)
gal galit kokiu patarimu duot deliojant fotkes? koks graziausiai ziurisi jums ir kiek fotkiu ant vieno lapo sudet? ar kazka kas jums nepatiko kaip padaret?
galit i AZ rasyt, jeigu cia neidomu mamulkom paskaityt.  4u.gif

butu labai malonu smulkmenas suzinoti norečiau mažiukiai savo padaryti...vis gundausi bet neprisiruošiu.Ačiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 10, 22:10)
Tik dabar pamačiau jūsų žinutę. Aš ne iš Kauno ax.gif  pirkau už 9 GBP iš feelunique.com

feelunique.com
o siuntimas nemokamas kiek pamenu norečiaus išbandyti nes duodu moler žuvų taukus.o kurie geriau metu 9 menesiu vaikučiui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 02 10, 23:33)
feelunique.com
o siuntimas nemokamas

nemokamas smile.gif jeigu nesate prisiregistravusi, su rekomendacija pirmam pirkimui - 10 proc. nuolaida wink.gif jei ka, parasykite savo el. pasto adresa i az 4u.gif
Atsakyti
NNata, aciu uz boots koduka... veikia 4u.gif

kiek perskaiciau boots siuncia tik UK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2013 02 10, 23:52)
kiek perskaiciau boots siuncia tik UK  smile.gif

taip. nemokamas siuntimas UK nuo 40 svaru.
dar yra 10 proc. kodas perkant uz 60 svaru. jei daugiau nei uz 100 svaru perki, apsimoka toki naudoti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 10, 23:54)
taip. nemokamas siuntimas UK nuo 40 svaru.
dar yra 10 proc. kodas perkant uz 60 svaru. jei daugiau nei uz 100 svaru perki, apsimoka toki naudoti smile.gif  4u.gif


Super, bet emem eye q braskini 360 x 3 pakuotes... tai LOVE 2013 praverte nuostabiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Susibalamūtijau ir aš su tuo aliexpress.. doh.gif
Vienžo, nereikia pirkti kortele, jei joje daug pinigų turi?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 02 11, 00:12)
jau geriau nusispjaukit per peti ir nenorekit patirt sio malonumo doh.gif

nereik aliexpreso cool.gif keliavom su vyru po ispaniją..po mėnesio SEB nei man, nei vyrui nieko nepranešė, Užblokavo korteles cool.gif nuėjus į banką, pasakė, kad ale kažkas ten su ispanija buvo..O paskambinti mata iir mus įspėti negalėjo..Brangu SEB'ui skambint klientam, o blokuoti lengva cool.gif ir ką.savaitę neleido net pinigų nusiimt iš kortelės, nei vienam laugh.gif tai gerai,kad visi tėvai gyvena tam pačiam mieste ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 11, 00:00)
keliavom su vyru po ispaniją..po mėnesio SEB nei man, nei vyrui nieko nepranešė, Užblokavo korteles  cool.gif 

man ir viena karta po ispanijos sebas korteles is naujo pagamino smile.gif bet pranese telefonu, kad uzblokuos ir pagamins naujas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 11, 01:07)
man ir viena karta po ispanijos sebas korteles is naujo pagamino smile.gif bet pranese telefonu, kad uzblokuos ir pagamins naujas smile.gif  4u.gif

o mums nieko doh.gif ir aišku vaizdelis parduotuvėj.... prisikrovus ir nenuskaito doh.gif sako, tai pinigų matyt trūksta doh.gif doh.gif
siunčiau tada vyrą į parduotuvę laugh.gif ir jam tas pats laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 11, 00:57)
Susibalamūtijau ir aš su tuo aliexpress.. doh.gif
Vienžo, nereikia pirkti kortele, jei joje daug pinigų turi?? g.gif

Nei vienoj kortelej nepatariama daug tureti .Geriausia tureti saskaita nesusieta su banko kortele . 4u.gif
Bet pirkti galima ir neturint pinigu ,o turint kredita - -tai paskui gali jum tiek isnaudoti kiek leis limitas 4u.gif Buna bankai apsidraudzia ,paskambina ,buna staigiai blokuoja .Viskas nuo aplinkybiu priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 02 10, 19:30)
o as atvirksciai, pirkau pries metus 6 dezutes, tai iki siol turiu 5 dezutes su trupuciu, o kova jau galiojimas baigsis  doh.gif  zodziu pasimokiau, kad daugiau tokiais kiekiais nepirksiu  biggrin.gif  kazkaip nelabai man jie  ax.gif


Tai mums pasiūlykit - pajamsim iškart bigsmile.gif
Atsakyti