Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(NNata @ 2013 02 10, 19:41)
Na va kaip skirtingai, skonio reikalas biggrin.gif . Mano ir vaikai labai megsta, kartais tu Rolton makaronu nusiperka tai tuos miltukus ismeta o dedasi sita sultini smile.gif . As tai ir i sriubas ir jei ka tusinu idedu man ju toks naturalus skonis. O dabar atsirado kazkokie vokiski maximoj irgi naturalus be jokiu priedu, bet ju man skonis ne koks schmoll.gif , kazi kaip as juos sunaudosiu g.gif



as irgi ismeciau, nes kandis juose oh kaip smagiai apsigyveno. as kazkaip buljonus naudoju tik extra atveju, kai reikia kazka vaikui greit isvisti, ale su mazais makaroniukais. o siaip kazkur nezinau kur naudot, sriuba verdu su mesa, tai kaip ir buljono nereik, darzoves troskinam irgi be jokiu priedu, tai vat ir as is tu kur ismete 8 pakelius pripirkus is godumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 10, 22:07)
as irgi ismeciau, nes kandis juose oh kaip smagiai apsigyveno. as kazkaip buljonus naudoju tik extra atveju, kai reikia kazka vaikui greit isvisti, ale su mazais makaroniukais. o siaip kazkur nezinau kur naudot, sriuba verdu su mesa, tai kaip ir buljono nereik, darzoves troskinam irgi be jokiu priedu, tai vat ir as is tu kur ismete 8 pakelius pripirkus is godumo  lotuliukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif vat vat, as irgi praktiskai niekur ju nededu, tai ir neprilipo man jie. Zodziu kita kart nebusim tokios godzios lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal esat pirkusios savo B ar užmačiusios kur pirkti elektrinių Braun barzdaskučių priedų - plovimo skystį, keičiamą galvutę??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 10, 18:24)
O kaip ju dydziai, gal kas zinot?

prie kiekvieno gaminio reikia ziureti atskirai dydziu lentele. Man buvo, kad siunciausi tuos pacius du gaminius vienodu dydziu, bet skirtingu spalvu, o ismatavimai skyresi
Atsakyti
jeigu kas pamatys tokiu paddielku rasykit man smile.gif
baisiai rankenos man patinka smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 10, 21:24)
jeigu kas pamatys tokiu paddielku rasykit man smile.gif
baisiai rankenos man patinka smile.gif
user posted image

kaži kaip žiemą kai atšals rankenos jei metalas ar patogu bus naudot...
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 10, 22:27)
kaži kaip žiemą kai atšals rankenos jei metalas ar patogu bus naudot...

nezinau, bet greitai pavasaris.
ir pagaliau reikia keleta tureti, o ne viena trinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vada @ 2013 02 10, 22:14)
Gal esat pirkusios savo B ar užmačiusios kur pirkti elektrinių Braun barzdaskučių priedų - plovimo skystį, keičiamą galvutę???  g.gif

Pries pora metu ,kai reikejo vyrui ,radom LT ta pacia kaina kaip ir siunciantis .Labai nuo modelio priklauso .Bet kiek domejausi buvo igalioti atstovai ir gana protingi -tikai neuzsideje milzinisku antkainiu . 4u.gif


Mergaites ,atsakykit man blondinei ,kaip jus nebijot pirkti is to alliexpress -kiek pasidomejau -paypalas nuo ju atsisake ,internete pilna informacijos apie is ju nutekintus duomenis blush2.gif Su kokiom kortelem perkat ?
Normaliom kreditinem ar tik tom internetu pirk skirtom ,kuriose nelaikot pinigu ?
Paprotinkit ,a ?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 10, 18:15)
jūs vaikams žuvų taukus pirkt planuojat? jei esate iš Kauno, al jungiamės pirkimui iš tų pigesnių pardavėjų 4u.gif Aš galėčiau ir nupirkti, jei atsirastų daugiau norinčių

Tik dabar pamačiau jūsų žinutę. Aš ne iš Kauno ax.gif pirkau už 9 GBP iš feelunique.com
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 10, 22:10)
Tik dabar pamačiau jūsų žinutę. Aš ne iš Kauno ax.gif  pirkau už 9 GBP iš feelunique.com

prijungčiau ir ne iš Kauno 4u.gif bet jei nusipirkot, tai nusipirkot. Aš tikiuosi maždaug po 8 sv/dėž nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 10, 23:35)
prijungčiau ir ne iš Kauno 4u.gif bet jei nusipirkot, tai nusipirkot. Aš tikiuosi maždaug po 8 sv/dėž nupirkti.

jei žiūrėsit amazone, atkreipkit dėmesį prie kainos ir į siuntimo išlaidas 4u.gif

dėl aliexpreso nelaikau milijonų biggrin.gif o šiaip pinigai banke apdrausti, jei įrodysiu kad ne aš pirkau ar pan...viską ką užsakiau gavau...dėkliukas vyrui 5kart pigiau planšetui net negu Gariūnuose ax.gif kokybė super smile.gif visi siuntiniai turi reg. numerius...nežinau..man nebaisu kol kas iki pirko įvykio matyt jei man atsitiks smile.gif

o aliexprese prekės pigiau nei ebay ax.gif tai visko gali būt,kad gal kas kur ir antireklamą nori pavaryt ax.gif

klausimas smile.gif kur perkat automobilinius dviračių laikiklius? g.gif
Atsakyti
Gal yra perkanciu equazen vitaminus, priereike dvieju but. po 360 kaps nuo 3cmetu kur, gal kas priimtu Vilniuje?
Atsakyti