Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 10, 16:15)
Norėjau paklausti, aš ir išsirinkau rankinę http://www.aliexpress.com,  suma gaunasi 80 lt. Tai kaži galiu tikėtis, kad neužklius muitinėj, ar čia laimės dalykas?

Rankinė turi kainuoti 28doleriai be sintimo tada neužliusite mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 10 vasario 2013 - 15:25
QUOTE(EliSla @ 2013 02 10, 14:51)
Kažkas atsimenu gyrė woolovers, kad gera kokybė... žiūriu dabar siuntimas nemokamas iki vasario 14d. su koduku ELU8A.

Taip kokybe tikrai gera, o dabar dar ir sale'as ten. O jei perkat du to pacio modeliuko megztukus (dydis ir spalva nesvarbu), tai kaina dar geresne thumbup.gif
Pirkau vyrui 100% eriuko vilnos megztuka susegama uztrauktuku per visa. Tai labai jis juo patenkintas. Plonas, bet labai siltas. Skalbiu masinoj pagal rekomendacijas ir vilnai skirtu skalbikliu, tai nesiburbuluoja (pasiburbulave pradzioj buvo tik po pazastim, grynai nuo judesio, o ne nuo skalbimo). Dabar tokio pat modeliuko pora megztuku pavasariui ir vesesnem vasaros dienom uzsakiau. Atrodo taip pat bet sudetis jau 10% kasmyro ir 90% medvilne thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
dairaus SD (www.sportsdirect.com), vis kazko pritruksta.
Tai dayciau uzsakyma siomis dienomis. Noreciau nedideli 4u.gif

Gal bus prisijungianciu?
Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2013 02 08, 10:48)
Perku GAP Vilniuje ( užsakinėsiu 7madienį, nes išvykstu). Pirmenybė vilnietėms. Naudosiu -30% ir papildomai -15% (-30 galioja nenuolaidinėms prekėms). Nuorodas siųsti el. paštu- voxi@inbox.lt

Kazkas klause del GAP, Vilnius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2013 02 10, 16:52)
Jungiuosi smile.gif
gal dar tokie kiausinukai ka sudomins? smile.gif daug kam sako patinka smile.gif
http://www.amazon.co...k...0592&sr=8-2

sitie nerealus bigsmile.gif nepamainomas zaislas jau 3 menesius, musu 1.3 m. mazajai. Zaislas nr. 1.

QUOTE(Sulima_ma @ 2013 02 10, 17:02)
Dekui, kazkaip apie camelia visai pamirsau  smile.gif

eurovaistinej Physiomer irgi nuolaida, apie 20 irgi mokejau sia savaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2013 02 10, 16:25)
Pirkau vyrui 100% eriuko vilnos megztuka susegama uztrauktuku per visa. Tai labai jis juo patenkintas. Plonas, bet labai siltas.

Gal galima nuorodą į jį? blush2.gif 4u.gif
Šiaip puslapis ir man pasirodė vertas dėmesio ir dvelkiantis kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 10 vasario 2013 - 16:03
QUOTE(kiskius @ 2013 02 10, 16:42)
sitie nerealus  bigsmile.gif nepamainomas zaislas jau 3 menesius, musu 1.3 m. mazajai. Zaislas nr. 1.


Musu dvimeciui tai tik ismetyt po visus namus rupi biggrin.gif
Atsakyti
Paaiškinkit prašau kaip pirkti su rekomendacija www.feelunique.com Vakar gavau rekomendaciją, paspaudžiau aktyvuoti, parašė, kad aktyvauota. Šiandien prisiregistravau, bandau pirkti, nenumuša man tų 10 proc. nuolaidos. Gal netaip ką darau? Kai aktyvavau, lyg nebuvo jokio nuolaidų kodo, o gal pražioplinau ką nors...perku tokiu būdu pirmą kartą...
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 10, 15:15)
Norėjau paklausti, aš ir išsirinkau rankinę http://www.aliexpress.com,  suma gaunasi 80 lt. Tai kaži galiu tikėtis, kad neužklius muitinėj, ar čia laimės dalykas?

laimes dalykas smile.gif bandykite pasidereti su kinieciu, kad nuleistu iki saugios sumos biggrin.gif siandien gi kinu nauji metai, svencia vis tikriausiai wink.gif 4u.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 10, 16:19)
Kai aktyvavau, lyg nebuvo jokio nuolaidų kodo, o gal pražioplinau ką nors...perku tokiu būdu pirmą kartą...

negalioja su kt. nuolaidu kodais, jei kazka jau ivedete. taip pat kartais negalioja kai kurioms prekems. ka bandote pirkti? smile.gif 4u.gif bandykite vel per ta pacia nuoroda is pasto eiti ir bandyti apsipirkineti... kol kas neaiski priezastis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 10 vasario 2013 - 16:27
O iš kiniečių vaikiški drabužiai pamažinti, ar ne? (Iš aliexpress) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 10, 14:49)

mano emailas atejo? blush2.gif
Atsakyti
mergaitės, kur rasti burbulų mašinų? ta prasme burbulų pūtikų? aš niekaip neatkasu, tik kelis amazone radau.
Atsakyti