Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

Mergaitės, reik pagalbos 4u.gif Ar Columbia moteriškos kelnės (slidinėjimo) atitinka dydžius? Norimų yra tik (žemaūgėms), oficialiam psl. nurodyta, kad vidinė kojos pusė 75, pas mane tiek ir yra (74-75), kaži nebus mažos? g.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 07, 21:20)
mergaites renku www.marshallleisure.co.uk nes atsirado man reikiamas dydis. siuntima 37 svarus dalinciau is prekiu skaiciaus, galiu persiusti kam reikia. as is klaipedos, i panevezi galesiu perduoti (jei nera skubu)

kurios man parase az, kad noretumete prisijungti, tai butu gerai iki pirmadienio ryto (kurios dar neparase), kad parasytumete kiek prekiu i email miglele2@yahoo.com nes noreciau susiskaicuoti kiek prekiu turiu ir kiek dar tilptu.

kaip rasiau siuntima dalinsiu ir prekiu skaiciaus, nes svoris ribotas, tad neklauskite, kodel nedalinu is zmoniu. jei viena bus su 10 prekiu, tai kitoms 9 mergaitems su 2-3 prekem paprasciausiai neuzteks vietos.
Atsakyti
QUOTE(ziogellis @ 2013 02 10, 14:38)
siuncia is vertbaudet.com tik nera nuolaidu...

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Gal kas esat pirkusios iš TBS lengvus daiktus, pvz tik tušą ir šešėlius? Jie atsiunčia vokelį ar sudeda į dežė ir prideda popieriaus? Noriu pirkt kelias makiažo priemones, ten max 100gr gausis, bet nenoriu už dėžės svorį mokėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2013 02 10, 10:20)
I vakara Kaune pirksiu zaisla is amazon.co.uk

gal kas jungtusi, pasidalintume siuntima  4u.gif zaislo kaina 13 sv.

user posted image

galima jungtis ir ne su zaislu wink.gif



Jungiuosi smile.gif
gal dar tokie kiausinukai ka sudomins? smile.gif daug kam sako patinka smile.gif
http://www.amazon.co...k...0592&sr=8-2
Atsakyti
Aš tai nesuprantu vieno dalyko. Aliexpress kai žiūrineju prekes, tai vieną kainą rodo, o kai atidarau prekę, tai kita kaina.. Kas čia do monai? g.gif

jau beveik supratau doh.gif ten tik didmeninė prekyba. Iškart kelis daiktus turi imti. Ot kur.. doh.gif

O jie siunčia neregistruotu? Ar dažnai dingsta siuntiniai iš čia? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 10 vasario 2013 - 15:28
QUOTE(hela77 @ 2013 02 10, 12:36)
camelijoj dabar numazintos kainos : http://evaistine.cam...ant-aer-150-ml-  kiek as radau, tai geriausias variantas

Dekui, kazkaip apie camelia visai pamirsau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2013 02 10, 12:19)
gal kam teko pirkti is kinijos http://www.aliexpress.com?
Nusiziurejau rankine naturalios odos, gerokai pigiau.. Gal zinote, ar butu muitas?
Kaina - apie 60 doleriu 4u.gif

teko. jei uzkliusite muitinei, 21 proc. importo PVM ir 30 lt pastui uz ismuitinimo paslauga smile.gif

QUOTE(zuzanele @ 2013 02 10, 12:38)
Muitas, manau, tikrai bus, nes siunčiama iš Kinijos ir suma viršija 75 litus.  Nebent Jūs su pardavėju susitarsit, kad užrašytų mažesnė kainą. mirksiukas.gif

jie visada raso gift ar pan. bet jei muitine paprasys dokumentu, ka nusiusite? smile.gif jei pirkimo dokumentus, tai mokesciai garantuoti ax.gif 4u.gif

QUOTE(Vilmuutee @ 2013 02 10, 14:52)
Gal kas esat pirkusios iš TBS lengvus daiktus, pvz tik tušą ir šešėlius? Jie atsiunčia vokelį ar sudeda į dežė ir prideda popieriaus? Noriu pirkt kelias makiažo priemones, ten max 100gr gausis, bet nenoriu už dėžės svorį mokėt  g.gif

voko niekada nemaciau smile.gif turi jie tokiu nedideliu dezuciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 10, 15:05)

jie visada raso gift ar pan. bet jei muitine paprasys dokumentu, ka nusiusite? smile.gif jei pirkimo dokumentus, tai mokesciai garantuoti  ax.gif  4u.gif



O jei nieko nesiust? Ka galiu nusiust, jei koks kinietis gerbejas dovana nusprende padaryt? Neturiu gi ka nusiust... Meiles prisipazinima nebent koki blush2.gif
Atsakyti
Gal kam ko is laredoute.fr ax.gif ryt arba antradieni planuoju daryti uzsakyma smile.gif Galiu persiusti, Anyksciai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitatr: 10 vasario 2013 - 15:12
Dar priimsiu į norinčias užsisakyti iš www.dorothyperkins.com
Yra 20 % nuolaidos pažymėtoms suknelėms, megztiniams, batams. Plius dar turiu papildomą 15 proc. nuolaidą.
Siuntimo kaina priklausys nuo daiktų kiekio. Kaunas.
Rašykit man į el. p. iki 17 val. ppienine@yahoo.com

Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 10, 16:05)
teko. jei uzkliusite muitinei, 21 proc. importo PVM ir 30 lt pastui uz ismuitinimo paslauga smile.gif
jie visada raso gift ar pan. bet jei muitine paprasys dokumentu, ka nusiusite? smile.gif jei pirkimo dokumentus, tai mokesciai garantuoti  ax.gif  4u.gif
voko niekada nemaciau smile.gif turi jie tokiu nedideliu dezuciu smile.gif 4u.gif

Norėjau paklausti, aš ir išsirinkau rankinę http://www.aliexpress.com, suma gaunasi 80 lt. Tai kaži galiu tikėtis, kad neužklius muitinėj, ar čia laimės dalykas?
Atsakyti