Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

mergaites renku www.marshallleisure.co.uk nes atsirado man reikiamas dydis. siuntima 37 svarus dalinciau is prekiu skaiciaus, galiu persiusti kam reikia. as is klaipedos, i panevezi galesiu perduoti (jei nera skubu)
Atsakyti
QUOTE(Edita_27 @ 2013 02 07, 20:41)
Sveikos merginos, gal kas buvot susidure su Mango Outlet brokuotos prekes grazinimu/pakeitimu i gera ruba? Ar kyla kokiu dideliu keblumu del keitimo, pinigu uz siuntima grazinima?


Teko keisti brokuota preke, pakeite be problemu, uzteko tik uzpildyti ta lapa grazinimui/keitimui. Kadangi kartu siunciau ir netikusia preke, tai neprasiau grazinti pinigu uz siuntima. Ju puslapyje lyg rasoma, kad nedrazina pasto islaidu
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 20:47)

va cia - spauskit best offer ir parasykit savo kaina (siulau maziau 20 nerasyt, nes bandziau ir 16 ir 18 ir 19 blush2.gif ) ir uz submitinkit mirksiukas.gif
http://www.ebay.co.u...=item2ec3c0191f


Pasiuliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 21:36)
Pasiuliau  drinks_cheers.gif


parasykit kaip pasiseks - ir mane azartas uzvalde lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pirmą kartą,labai noriu crocs nupirkti vaikams gal patarsite,ir prisijungsite,kad pigiau būtų... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 21:37)
parasykit kaip pasiseks - ir mane azartas uzvalde lotuliukas.gif


O man tai tiek baimes, kad nepridirbciau ko... Ka reiks daryt, jei sutiks?.. apmoket per PP ir psio, laukt?
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 21:44)
O man tai tiek baimes, kad nepridirbciau ko... Ka reiks daryt, jei sutiks?.. apmoket per PP ir psio, laukt?


nu teip mirksiukas.gif , ir laukt neilgai - man i namus atveze gal per 4-5 dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 21:47)
nu teip mirksiukas.gif , ir laukt neilgai - man i namus atveze gal per 4-5 dienas 4u.gif



Saunu thumbup.gif Patiko kuprine? bigsmile.gif As siandiena sunui tokio tipo gavau. labai miela wub.gif Tai norisis ir savo busimai pirmokei tokia nupirkt. Nors siaip is amazon.de Herlitz su priedais labai pigiai gavau, bet tada ana parduociau gal, nes sita patogesne (blogai tik, kad su uztruktukais- ne visi pirmokai pajegus su jais tvarkytis lotuliukas.gif )
Atsakyti
Su ta buvusia Aposparer kokios nesamones doh.gif Labai kvailai, kai nera to koduko, su kuriuo musu pasto puslapi galima sekt siunta doh.gif Vakar atvyko siunta, tai siandien laukiau visa diena arba kol pristatys arba bent jau lapuka galvojau rasiu dezutei.Nei to nei ano doh.gif o dhl.de rodo, kad neva tai nepavyko pristatyt, nes nieko namie nebuvo ir, kad paliktas lapukas doh.gif Kur man dabar to siuntinio ieskot g.gif
Atsakyti
Dear Agnė

Thank you for your query.

Your order has been collected by our courier. Your unique tracking reference number is 5171543591 which will enable you to track the progress of your delivery. Please click the tracking reference to trace your delivery.


jeigu man SD taip parašė tai gal tikėtis jog siuntinys eina tik DHL info neteikia g.gif ar čia rytoj jau skambinti į DHL. kas susidūrėt skambinat į LT DHL ar į angliją? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 07, 22:02)
Saunu  thumbup.gif  Patiko kuprine?  bigsmile.gif  As siandiena sunui tokio tipo gavau. labai miela  wub.gif  Tai norisis ir savo busimai pirmokei tokia nupirkt. Nors siaip is amazon.de Herlitz su priedais labai pigiai gavau, bet tada ana parduociau gal, nes sita patogesne  (blogai tik, kad su uztruktukais- ne visi pirmokai pajegus su jais tvarkytis  lotuliukas.gif  )


man gal galetu but mazesne - bet pagal cm - jos ten tik keliais cm skirias... bet mergina patenkinta, tikrai kokybiska, manau patogi, bet ivertinsim tik rugseji...

o kokia jus parduot planuojat?

nu uztrauktukus pirmokai jau turi gebet atsegt, kaip ir batraiscius uzsirist blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 07, 22:12)
Dear Agnė

Thank you for your query.

Your order has been collected by our courier. Your unique tracking reference number is 5171543591 which will enable you to track the progress of your delivery. Please click the tracking reference to trace your delivery.
jeigu man SD taip parašė tai gal tikėtis jog siuntinys eina tik DHL info neteikia  g.gif  ar čia rytoj jau skambinti į DHL. kas susidūrėt skambinat į LT DHL ar į angliją?  blush2.gif

Manau LT jei i dhl kreiptumetes su siuo tracking number, jie galetu pasakyt, kas vyksta. 4u.gif
O siaip raso, kad ant nuorodos paspaudus, pati turetumete matyti, kas vyksta.
Atsakyti