Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Kriiste @ 2013 02 09, 20:07)
kas belieka blush2.gif



kas belieka g.gif daugiau neklausiu,galvojau,kad nesunku atsakyti kai žinai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cdl @ 2013 02 09, 19:13)
kas belieka g.gif daugiau neklausiu,galvojau,kad nesunku atsakyti kai žinai doh.gif


oi oi oi kokie mes isizeide cool.gif , bet jus vistiek idomiai mastot - as jums pasakiau kaip atsirinkt dydziuose, tai ar jus ieskosit per du puslapius ar as - koks skirtumas? jei jums reik jus ir paziurekit. Nera croksuose atitikmenu - nu nera... nes vieno modelio dydziai iki c13, o kituose iki c12 - kaip ir sekantis dydis bet kokiu atveju J1 - tik va jis jau nebeatitinka europietiski dydzio unsure.gif , o ir suaugusiu - vieni eina dvigubi, kiti net kas puse - taip kad kaip bebutu - rinktis ir tikrintis turit pati, nieks jums to nepasakys, o jei pasakys - gali neatitikt schmoll.gif
Atsakyti
Gal po ranka turite SD pasitarimu kambareli? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos, jus cia labiau kainose gaudates arba gal kuri pirko panasia blush2.gif

ar apsimoka toki komplektuka is ebay uz 210lt siustis ar galima ir zymiai pigiau rasti? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 09, 20:11)
o siunčia jie į LT, ar yra koks minimali užsakymo suma g.gif nepykit kad klausineju 4u.gif


Siuncia jie nemokamai,nepriklausomai nuo pirkimo sumos

Amazone dabar geresne kaina smile.gif http://www.amazon.co...-...0459&sr=1-1
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 09, 20:20)

tiek crocs.co.uk tiek crocs.eu siunčia iš ten pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2013 02 09, 19:29)
tiek crocs.co.uk tiek crocs.eu siunčia iš ten pat 4u.gif


jo jo - ta ir itariau kad sandelys bendras, nes dingsta vienu metu dydis blush2.gif
Atsakyti
gal gali man kas pasakyti: koki pasto koda reik vesti "pas crocs'us" ? doh.gif
nu nepriima nei su LT, nei be jo doh.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inkava @ 2013 02 09, 19:31)
gal gali man kas pasakyti: koki pasto koda reik vesti "pas crocs'us" ?  doh.gif
nu nepriima nei su LT,  nei be jo  doh.gif

aciu  4u.gif


as ziuriu suvedus su LT, kaip vedziau jau nepamenu, o suvesta 55555 , o LT kitoje eiluteje
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 09, 20:20)
oi oi oi kokie mes isizeide cool.gif , bet jus vistiek idomiai mastot - as jums pasakiau kaip atsirinkt dydziuose, tai ar jus ieskosit per du puslapius ar as - koks skirtumas? jei jums reik jus ir paziurekit. Nera croksuose atitikmenu - nu nera... nes vieno modelio dydziai iki c13, o kituose iki c12 - kaip ir sekantis dydis bet kokiu atveju J1 - tik va jis jau nebeatitinka europietiski dydzio unsure.gif , o ir suaugusiu - vieni eina dvigubi, kiti net kas puse - taip kad kaip bebutu - rinktis ir tikrintis turit pati, nieks jums to nepasakys, o jei pasakys - gali neatitikt schmoll.gif



Nu va drinks_cheers.gif ačiū už atsakymą, kiek supratau ir radau man reikia J1, tik pirmas kartas ir labai abejoju savim,todėl taip įkyriai klausinėju. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2013 02 09, 20:29)
Siuncia jie nemokamai,nepriklausomai nuo pirkimo sumos

Amazone dabar geresne kaina  smile.gif http://www.amazon.co...-...0459&sr=1-1

bet čia kaip suprantu suaugusiems g.gif man reikia 1,2 m. leliui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DLike @ 2013 02 09, 20:22)
Feelunique siunčia nemokamai, minimalios užsakymo sumos nėra smile.gif.

Dar, beje daug visokių kodukų sklando virtualiame ore smile.gif pvz. vouchersim2013 5% nuolaida... bet dar ten visokių yra priklausomai nuo pirkimo sumų...

ačiū 4u.gif o gal kas žinot daugiau kaip 5 proc. nuolaidą?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 09, 19:56)
bet čia kaip suprantu suaugusiems g.gif man reikia 1,2 m. leliui smile.gif
Papildyta:

ačiū 4u.gif o gal kas žinot daugiau kaip 5 proc. nuolaidą?

Pirma karta perkant su rekomendacija gaunate 10proc nuolaida. Jeigu norite rekomendacijos, atsiuskit i az man savo el.pasta, rekomenduosiu 4u.gif
Atsakyti