Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

merginos, ar gerai supratau, www.alibaba.com kinieciai apgavikai?
Atsakyti
mergaites, po kiek jums svara siandien rezervuoja?
Mano swedo visa po 4.19, kazkaip daugokai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 02 09, 16:06)
merginos, ar gerai supratau, www.alibaba.com kinieciai apgavikai?

kodel taip galvojat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazzele @ 2013 02 09, 17:19)
mergaites, po kiek jums svara siandien rezervuoja?
Mano swedo visa po 4.19, kazkaip daugokai  doh.gif

man užvakar 4, vakar 4,05lt.... šian nežinau..galėtų jau ir nebekilti doh.gif
Atsakyti

mergaites, po kiek jums svara siandien rezervuoja?
Mano swedo visa po 4.19, kazkaip daugokai doh.gif

swedas 4,13 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2013 02 08, 20:39)
Merginos toks klausimas jei nori užsakinėti tesco maistą tai koki laiką pristatymui reikia rinktis ar reikia derinti su licamca? Ačiū


Per PA nereikia derinti laiko visomis darbo dienomis nuo 8-17val priima ax.gif

QUOTE(klaudi @ 2013 02 09, 07:59)
Labas rytas, kas siuntetes is landsendo.uk-ar galima sekti savo uzsakyma?
gavau i maila rasta, kad mano uzsakymas issiustas, su numeriuku. Ieinu i Hermes svetaine, ivedu ta gauta numeriuka ir savo pasto koda, meta, kad tokio uzsakymo nera g.gif kazin koki pasto koda reikia vesti? bandziau ir su raidem LT ir vien skaicius, netinka ax.gif


Jei i LT siuncia tai nera siuntos sekimo (bent as neradau), o i UK siunciant normaliai rodo per Hermes, tik kartais jei per greit ziurit buna kad dar ju sistemoj nera, bet kita diena atsiranda smile.gif

QUOTE(smiltute11 @ 2013 02 09, 15:48)
SD Kaunas jei reikia persiusiu, butu super surinkt kompanija siandien nes reikia sios dienos dzemperiuku vyrams thumbup.gif  papildoma nuolaida 10%rubams, batams svaro kuras apie 4.13 krepseliu laukiu jurgita.karpiniene@gmail.com nurodykit sm nika ir miesta 4u.gif


Man vakar nurase SD 3,462kursu . Pirkau eurais. smile.gif Zymiai pigiau gaunasi pirkti eurais. Krepselis buvo apie 140sv, perdariau i eurus tai skirtumas apie 40lt. Skaityk atsisiuntimas susitaupo perkant eurais. thumbup.gif

Man HM viena uzsakyma atmete, bet pinigai liko rezervuoti. Man jau yra taip buve tongue.gif bet kazkur po 10 dienu tik atmeta rezerva bankas . Idomu jiems laiska parasius ar nuima jie rezervacija pinigu. Ar bandet kas? Nemaza suma pakabino nesinori tiek laukt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 09 vasario 2013 - 16:47
Merginos nors ir ne i tema, bet noriu paklausti, gal kas uzsakinejot vaikams kojinytes is GAP? ar atitinka dydi? mano panelei vasara bus 2 metukai, ar tiks 12 -24 men, ar imti 2-3 m g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 02 09, 17:36)
Per PA nereikia derinti laiko visomis darbo dienomis nuo 8-17val priima ax.gif




o tesco siunčia PA adresu? ax.gif

QUOTE(laurita99as @ 2013 02 09, 17:49)
Merginos nors ir ne i tema, bet noriu paklausti, gal kas uzsakinejot vaikams kojinytes is GAP? ar atitinka dydi? mano panelei vasara bus 2 metukai, ar tiks 12 -24 men, ar imti 2-3 m g.gif  4u.gif

mums panašiai amžius smile.gif koja 13cm smile.gif nešiojam dabar 12-24, 2-3 tik šiek tiek didokos smile.gif imčiau 2-3 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 09, 16:59)
mums panašiai amžius smile.gif koja 13cm smile.gif nešiojam dabar 12-24, 2-3 tik šiek tiek didokos smile.gif imčiau 2-3  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 09, 17:49)
Merginos nors ir ne i tema, bet noriu paklausti, gal kas uzsakinejot vaikams kojinytes is GAP? ar atitinka dydi? mano panelei vasara bus 2 metukai, ar tiks 12 -24 men, ar imti 2-3 m g.gif  4u.gif


as irgi siulyciau imt 2-3 m., tikrai nepaskesit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edittavai @ 2013 02 09, 16:02)
Sveikos mamytes,

gal zinote kas uzsakineja is Lenkijos internetiniu parduotuviu??

Domina uzsakymai is sios parduotuves
http://www.babytip.pl/

Aciu uz informacija 4u.gif


Dzimbai bandykite rašyti Tindirindi forume.
Atsakyti
Merginos, nupirkau croksus, bet pamaciau kitus, kuriua labiau noriu - nugi varna, nemaciau ju pries tai - ar galima kazka derint - kad jie pakeistu? ar cia jau psio - mano problema - reiks grazint situs ir pirkt naujus g.gif
Atsakyti