Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

Mergaites, mano crocs jau uzsakytas, nebesiuskit, kam atsakiau - ta prijungiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 09, 14:15)
Čia ir noriu įvesti, bet man duota tik 9 skaičiai, jokių raidžių g.gif

Royal Mail tracking numeris visada susideda is raidziu ir skaiciu mirksiukas.gif Gal kazko nedarase?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 09, 15:16)
Mergaites, mano crocs jau uzsakytas, nebesiuskit, kam atsakiau - ta prijungiau 4u.gif

Labai labai aciu kad prijungete mane 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 02 09, 15:23)
Royal Mail tracking numeris visada susideda is raidziu ir skaiciu mirksiukas.gif  Gal kazko nedarase?


Jau rašiau jiems ne kartą, bet vis nieko naujo neparašo doh.gif Jau šį kartą tai užkibau: nežinau kur mano siuntinys, nė kada mane pasieks. Kai parašiau jiems, tai sakė bus penktadienį. Nėra schmoll.gif
O šita tarnyba paskui kur Lietuvoj pristato siuntas? Į kokį skirstymo punktą? g.gif
Atsakyti
Gal kas is Jonavos renka crocs ? Noreciau prisijugt.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 09, 14:32)
Jau rašiau jiems ne kartą, bet vis nieko naujo neparašo doh.gif Jau šį kartą tai užkibau: nežinau kur mano siuntinys, nė kada mane pasieks. Kai parašiau jiems, tai sakė bus penktadienį. Nėra schmoll.gif
O šita tarnyba paskui kur Lietuvoj pristato siuntas? Į kokį skirstymo punktą? g.gif

i pasta mirksiukas.gif
Atsakyti
SD Kaunas jei reikia persiusiu, butu super surinkt kompanija siandien nes reikia sios dienos dzemperiuku vyrams thumbup.gif papildoma nuolaida 10%rubams, batams svaro kuras apie 4.13 krepseliu laukiu jurgita.karpiniene@gmail.com nurodykit sm nika ir miesta 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kurios su manimi pirkote pries Naujus metus Bio Lyder balzama ploja.gif Dvi merginos pradingo ir neatsiliepia... nereikia balzamiuko ax.gif Bukit geros parasykit i pastuka. Pinigelius tai sumokejot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 02 09, 15:46)

Ačiū už info 4u.gif
Ką tik man pristatė paštininkas į namus mirksiukas.gif Bet kaip įdomiai, nereikėjo pasirašyt, nors siuntinio vertė 41 svaras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 vasario 2013 - 15:50
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 09, 14:49)
Ačiū už info 4u.gif
Ką tik man pristatė paštininkas į namus mirksiukas.gif  Bet kaip įdomiai, nereikėjo pasirašyt, nors siuntinio vertė 41 svaras g.gif

Gali nors ir du simtai verte but, jei papildomai siuntejas nesumoka(neapdraudzia) tai ir niekam neidomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 08, 22:23)
Sveikos, gal pasakysite, kur perkate batų priežiūros priemones (stebuklingo Leder balsam užsipirkta  biggrin.gif , bet reikia ir zomšui kažko  g.gif )?

Mano klausimas pasimetė kroksyne smile.gif help.gif
Atsakyti

Sveikos mamytes,

gal zinote kas uzsakineja is Lenkijos internetiniu parduotuviu??

Domina uzsakymai is sios parduotuves
http://www.babytip.pl/

Aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti