Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(Beautiful Life @ 2013 02 09, 12:19)
Įdomu ar crocs.eu turi papildomą nuolaidos kodą?  g.gif  Nes crocs.co.uk su -20svarų kol kas gaunasi pigiau.


aaa, ok, tadu crocs.co.uk - man jokio skirtumu - tik einu patikrinsiu ar yra mano batai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 02 09, 12:19)
Įdomu ar crocs.eu turi papildomą nuolaidos kodą?  g.gif  Nes crocs.co.uk su -20svarų kol kas gaunasi pigiau.

O koks čia tas kodas ir nuo kokios sumos taikomas? 4u.gif
Atsakyti
kad nesigauna pigiau - bent mano atveju - vieni batai ten tiek eurais kiek cia svarais, o kiti 25 eurai, o cia 29 svarai g.gif , vistik perku crocs.eu g.gif

ziuriu i krepsi idejus kaina irgi pasikeicia, tad gaunas kiek vienam svarais, tiek kitam eurais - gal tada ir apsimoka pirkt crocs.co.uk g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 09 vasario 2013 - 12:30
Kodas NVCPROMO, nuėma 20 svarų (nuo kokios sumos nzn.) Aš sukroviau 2 analogiškus krepšelius co.uk ir eu. Man co.uk gavosi pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 02 09, 12:30)
Kodas  NVCPROMO, nuėma 20 svarų (nuo kokios sumos nzn.) Aš sukroviau 2 analogiškus krepšelius co.uk ir eu. Man co.uk gavosi pigiau  4u.gif

tai pabandykit ta pati koda pritaikyt - gal taiko ir eu g.gif
Atsakyti
per kiek laiko atsiuncia is mandco.co.uk?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 09, 13:31)
tai pabandykit ta pati koda pritaikyt - gal taiko ir eu g.gif

biggrin.gif bandžiau, netaiko: Invalid Coupon-Code.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 02 09, 12:33)
biggrin.gif  bandžiau, netaiko: Invalid Coupon-Code.


nu blyn gyvates lotuliukas.gif doh.gif , o galetu rolleyes.gif

ok, merginos, jei prisijunksit kas nors su 41-45 svarais - pajamsiu ir persiusiu - norinciu krepseliu lauksiu su niku sm ,telefonu ir miestu emaile samsonai@elekta.lt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 09, 12:27)
Junkitės, dar neužsakiau mirksiukas.gif

Gal dar kas norėtų prisijungti prie MyToys.de užsakymo Vilniuje? 10 eurų kodą turiu, jei susirinksim 4 (kol kas esam 2), siuntimas bus ne daugiau nei po 1 eurą 4u.gif
Rašykit eglynas@gmail.com

ok tada atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mytoys 4 diena issiusta , siandien gavau i namus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 02 09, 12:30)
Kodas  NVCPROMO, nuėma 20 svarų (nuo kokios sumos nzn.) Aš sukroviau 2 analogiškus krepšelius co.uk ir eu. Man co.uk gavosi pigiau  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Jau pasibandžiau, tai panašu, kad suma turi būti bent 75 svarai (čia jau pritaikius 40% nuolaidą), kad numinusuotų tuos 20.
Dabar reikia pagalvot ar man reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 09, 12:50)
Ačiū 4u.gif
Jau pasibandžiau, tai panašu, kad suma turi būti bent 75 svarai (čia jau pritaikius 40% nuolaidą), kad numinusuotų tuos 20.
Dabar reikia pagalvot ar man reikia biggrin.gif


jo, salyga tokia - todel ir renkam ta suma blush2.gif , tik idomu nuo 75 atminusavus 20 ar liks free shipas g.gif
Atsakyti