Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 168 tema

QUOTE(larieta10 @ 2013 02 08, 19:23)
sveikos, ar kas gavote tas pigias striukes is ebay? as siandien gavau monetą su tuo paciu tracking Nr. kuri pardavejas buvo nurodes...

( Kelias temas praleidau - atsiprasau jai tai jau buvote aptarusios)



as gavau adidas kojines biggrin.gif bet jau byla atidariau ir grazino pinigus man.
Atsakyti
Sveiki,
ar esate uzsakinejusios is ioffer.com parduotuves? ar viskas su ja gerai? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 08, 19:39)
as gavau adidas kojines  biggrin.gif  bet jau byla atidariau ir grazino pinigus man.

biggrin.gif va kaip nepaklausias prekes prastumti galima. parasiau laiska, lauksiu kol atrasys.
Atsakyti
Merginos ar mytoys.de kazkur galima pasiziureti visos prekytes kuriom ta diena taikoma papildomin 20% g.gif
Vezimo nespejau nupirkti, dabar duoduosi g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 08, 20:31)
pirksiu pirmadieni. yra viena mergaite is vilniaus ir viena kauno, tai galesiu persiusti vienai ir siuntima 6.49 pasidalintumete.
prekes siuntimo kaina pasakysiu, kai zinosiu tikslu skaiciu prekiu, bet noreciau 20 vnt surinkti.


ar yra koki apapildoma nuolaidele?


********************************

vakare pirksiu mangooutlet, gal kas noretu prisijungti, galiu persiusti i kitus miestus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 08 vasario 2013 - 19:57
QUOTE(larieta10 @ 2013 02 08, 19:50)
biggrin.gif va kaip nepaklausias prekes prastumti galima. parasiau laiska, lauksiu kol atrasys.

Gal ir as kazka praleidau , ar vietoj striukiu merginos kojines arba moneta gavo g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2013 02 08, 19:58)
Gal ir as kazka praleidau , ar  vietoj striukiu merginos  kojines arba  moneta gavo  g.gif  doh.gif



mano drabuziuose maciau ir prezervatyva, ir toki sportini laikroduka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 08, 20:02)
mano drabuziuose maciau ir prezervatyva, ir toki sportini laikroduka  biggrin.gif

cha biggrin.gif
moneta mano va tokia
user posted image
palikau balkone, bijau kad kokia uznuodyta nebutu ax.gif
Atsakyti
Labai reiktų dar vienos mergaitės, kuri prisijungtų www.sportsdirect.com 4u.gif Kas norėtų, rašykite man į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2013 02 08, 17:22)
Gal kas norit koduko 10 sv  http://www.spartoo.co.uk/ ir http://www.chemistdirect.co.uk/ 5 sv . Reiktu pasibandyti ar veiktu kuponai kitam pirkejui. pati nepirksiu, gaila, jei prapuls geras daiktas smile.gif  Parasykite AZ, kodukai vienkartiniai.

dar gavau koda laredoute.co.uk dovana rankine su saliku. Jei tik kodas veiks.
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 02 08, 19:26)
4u.gif  Merginos, gal kuri užmatete, kur nors pigiau tokias kelnes? Labai dekoju, kuri pagelbes  smile.gif  4u.gif
http://www.dorothype...s...&geoip=home

Cia nepanasios? kelnes

dar tokios, tokios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 08 vasario 2013 - 20:37
Merginos toks klausimas jei nori užsakinėti tesco maistą tai koki laiką pristatymui reikia rinktis ar reikia derinti su licamca? Ačiū
Atsakyti