Įkraunama...
Įkraunama...

Nagučių bėdos

Sveikos mamkos smile.gif

Pas mano pupą irgi yra problemos su nagučiais. Tiksliau ne su jais, o su odelėm aplink juos. Odelės labai užlipusios ant nagų. ir rankų, ir kojų. Bandau kai kada jai atstumti, bet jai skauda, nesiduoda. Sau turiu kremo, kuris suminkština odelę ir ji lengvai pasišalina, bet ar 3,5 m. mergytei jis būtų tinkamas naudoti? Ar dar kam taip irgi yra?
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Turime rodos nedidelę bėdą, bet niekaip negalime išsigydyti. Mano sūnui 1m.5mėn. Viskas prasidėjo prieš gerus pusę metų. Bėda ta, kad jis labai bijojo nagų karpymo. Verkdavo baisiausiai, traukdavo rankytę. Tad dažniausiai jam karpydavau nagus miegančiam arba labai paskubomis. Įtariu, kad aš pati jam įplėšiau nagučio kampelį kirpdama, o gal įkirpau į odelę. Kaip bebūtų, ant vieno rankos pirštuko, nago kamputyje atsirado atplaišėlė, paraudo oda. Iš pradžių jam to pirštuko nerišau, išdezinfekuodavau ir patepdavau ar tai medetkų tepalu arba šaltalankių aliejumi. Po poros savaičių mažasis susirgo gripu, pradėjo dygti keturi dantys vienu metu. doh.gif Pirštukas žymiai pablogėjo(sutino oda nago apačioje, paraudonavo dar stipriau)Pasirodėme gydytojai, patarė tepti tepalais kurie iškeltų pūlinį. Tada kažkur mėnesį laiko tepėme visokiausiais tepalais. Kažkiek tų pūlinukų pradžioje iškėlė, o vėliau tepalai nedavė jokių rezultatų. Gydytoja davė dar savaitę pasigydyti, jei nepagerės,žadėjo siūsti pas chirurgą, įtarė gal kokia bakterija "įlindo". Tada perkaičiau visą netą ir pradėjau gydyti jį "senoviškai". Padariau tokią "marmaliūzę iš svogūno sulčių ir medaus ir aprišau pirštuką. Rezultatas buvo akivaizdus, po poros dienų sutinimas visiškai praėjo, paraudimas tapo vos žymus. Apsidžiaugiau , kad pasveikom, nes jau taip to vaiko gaila buvo verysad.gif Pagyvenome ramiai apie mėnesį, o dabar vėl pradėjo dygti dantys. Ir vėl pirštukas patino truputį, paraudo. Skauda jam, vargšiukui, rodo man tą pirštelį ir prašo papūsti. verysad.gif Nuvedžiau pas gydytoją, sakė chirurgo čia jau nereikia, nes tik truputį patinę, neleisti kišti į burną ir turėtų praeiti. Na bet kiek galiu kankinti tą leliuką, rodos paprastas dalykas, o išsikapstyti niekaip negalime. verysad.gif Gal yra kam taip buvę, kokius vaistukus naudojote ar kaip kitaip gydėte?Labai lauksiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisa2 @ 2007 07 22, 10:46)
Man keista, kad jus tiek apie tai kalbate ir niekas nepaklausia gydytoju  g.gif


zinok,as turbut apie 5 daktaru nuomones klausiau,tai visi kaip vienas sauke,nieko cia netruksta,tepkite riebiu kremu nagus doh.gif o mums nelabai tas riebus kremas apdeda.bandziau ir aliejumi ir vitaminu girdziau,bet vistiek vaiku nagai tragiskai skilineja.Tikiuos labai ,kad isaugs.Visa temuke perskaiciau,galvojau kad rasiu bent uz ko uzsikabint doh.gif
Bandziau dukrai net nagu laku tept stiprintoju,bet jai tada ir buvo jau trys metai,mazesniems tikrai nereiketu.Be ir tas nepadejo.jei dar yra ka galima isbandyt,rasykite,prasau 4u.gif

QUOTE(Laimuška @ 2011 02 03, 11:35)
Sveikos mamytės 4u.gif
Turime rodos nedidelę bėdą, bet niekaip negalime išsigydyti. Mano sūnui 1m.5mėn. Viskas prasidėjo prieš gerus pusę metų. Bėda ta, kad jis labai bijojo nagų karpymo. Verkdavo baisiausiai, traukdavo rankytę. Tad dažniausiai jam karpydavau nagus miegančiam arba labai paskubomis. Įtariu, kad aš pati jam įplėšiau nagučio kampelį kirpdama, o gal įkirpau į odelę. Kaip bebūtų, ant vieno rankos pirštuko, nago kamputyje atsirado atplaišėlė, paraudo oda. Iš pradžių jam to pirštuko nerišau, išdezinfekuodavau ir patepdavau ar tai medetkų tepalu arba šaltalankių aliejumi. Po poros savaičių mažasis susirgo gripu, pradėjo dygti keturi dantys vienu metu.  doh.gif Pirštukas žymiai pablogėjo(sutino oda nago apačioje, paraudonavo dar stipriau)Pasirodėme gydytojai, patarė tepti tepalais kurie iškeltų pūlinį. Tada kažkur mėnesį laiko tepėme visokiausiais tepalais. Kažkiek tų pūlinukų pradžioje iškėlė, o vėliau tepalai nedavė jokių rezultatų. Gydytoja davė dar savaitę pasigydyti, jei nepagerės,žadėjo siūsti pas chirurgą, įtarė gal kokia bakterija "įlindo". Tada perkaičiau visą netą ir pradėjau gydyti jį "senoviškai". Padariau tokią "marmaliūzę iš svogūno sulčių ir medaus ir aprišau pirštuką. Rezultatas buvo akivaizdus, po poros dienų sutinimas visiškai praėjo, paraudimas tapo vos žymus. Apsidžiaugiau , kad pasveikom, nes jau taip to vaiko gaila buvo verysad.gif Pagyvenome ramiai apie mėnesį, o dabar vėl pradėjo dygti dantys. Ir vėl pirštukas patino truputį, paraudo. Skauda jam, vargšiukui, rodo man tą pirštelį ir prašo papūsti.  verysad.gif Nuvedžiau pas gydytoją, sakė chirurgo čia jau nereikia, nes tik truputį patinę, neleisti kišti į burną ir turėtų praeiti. Na bet kiek galiu kankinti tą leliuką, rodos paprastas dalykas, o išsikapstyti niekaip negalime. verysad.gif  Gal yra kam taip buvę, kokius vaistukus naudojote ar kaip kitaip gydėte?Labai lauksiu patarimų 4u.gif


turejom mes tokia problemyte pora kartu,ir ne tik prie nago,buvo ir visa kuna infekcija isimetus ir puliavo votimis.Bet griztant prie pirstuku,tiesiog ichtiolu istrauki pulius,na kad ir ta namini marmuze ir tolaiu dezinfekuoti,uzsitrauks zaizdeles ir isgys.O kad nepasikartotu,tegu daktarai krauja istiria,nes musu atveju vaikas net antibus gere del tos infekcijos.
O kita daktare patare mums tiesiog mieliu nusipirkt pagert mirksiukas.gif bet kadangi po antibu praejo,tai mieliu nebepirkau.
Atsakyti
ar kam nors buvo, kad vaikuciui dydziojo pirstuko (nykstyje koju) kamputyje luposi odele? g.gif mano berniukui prasidejo luptis, gal sakau blogai kazkaip naguti nukerpu g.gif bet tiesiai nagucius visad kerpu g.gif
Atsakyti
Čia normalu, mums taip pat luposi. Bet tepiau bepantenu, kad vaikutis nejaustų diskomforto ir viskas susitvarkė labai greit 4u.gif
Atsakyti
Maniskiui koku naguciai didieji koju kampuose raudonuoja lyg iauge butu, siaip neiauge, ydytoja liepe tepti dezinfekciniu jodu kelias savaites pastumiant tas odeles, jei nepades, tai teks kreiptis i chirurga sad.gif
Atsakyti
kai mano pupai buvo savaiciuke, tai pulinuka prie pirstuko turejom. Gydytoja siunte pas chirurga, jis liepe 3 deinas gydytis namie, mazazuojant druskos ir kalio perganato tirpalu, jei pulinys neiseis, grizti. Jis aciu D isejo ir viskas gerai baigesi smile.gif Jei ak domins galeciua padakyti kaip daryti tirpala ir kaip masazuotis smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zdikara @ 2012 07 13, 09:37)
Maniskiui koku naguciai didieji koju kampuose raudonuoja lyg iauge butu, siaip neiauge, ydytoja liepe tepti dezinfekciniu jodu kelias savaites pastumiant tas odeles, jei nepades, tai teks kreiptis i chirurga sad.gif

Maniškiui gydomojo pedikiūro kabinete sutvarkė tokį dalyką, nereikėjo pjaustymų. Irgi naudojo jodą, bet ten dar technologija yra, ne paprastas pastūminėjimas. O chirurgas, pas kurį prieš tai buvom kreipęsi, negalėjo tuo klausimu padėt be operacinio varianto.
Atsakyti
Mano 8 metu dukrai pries koki pora savaiciu pradejo sluoksniuotis nagai (pastebejau, kad kol kas tik ranku).
Siaip sveika ir judri mergaite, tiesa laba isranki maistui. Labai renkasi ka valgyti ir kas jai patinka (tiesa, tetukas lygiai toks pat siuo atzvilgiu, tai gal cia paveldimumas ax.gif ).
Vitaminu nevartojam, nes nematau jokio reikalo duoti tu sintetiniu vitaminu, kai ir taip pakankamai tos sintetikos prisivalgome. Mano nuomone sveikam organizmui to nereikia, nebent ko nors truksta.
Taigi gal kas su tuo susiduret? Kaip ta sluoksniavimasi sustabdyti?
Is anksto aciu uz patarimus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pieniu pieva: 02 vasario 2013 - 10:54
QUOTE(pieniu pieva @ 2013 02 02, 10:52)
Mano 8 metu dukrai pries koki pora savaiciu pradejo sluoksniuotis nagai (pastebejau, kad kol kas tik ranku).
Siaip sveika ir judri mergaite, tiesa laba isranki maistui. Labai renkasi ka valgyti ir kas jai patinka (tiesa, tetukas lygiai toks pat siuo atzvilgiu, tai gal cia paveldimumas  ax.gif ).
Vitaminu nevartojam, nes nematau jokio reikalo duoti tu sintetiniu vitaminu, kai ir taip pakankamai tos sintetikos prisivalgome. Mano nuomone sveikam organizmui to nereikia, nebent ko nors truksta.
Taigi gal kas su tuo susiduret? Kaip ta sluoksniavimasi sustabdyti?
Is anksto aciu uz patarimus..

padarykit tiesiog mikroelementu tyrimus, issiaiskinsit ko truksta to ir duosite.
Atsakyti
Mes irgi vargstam su nagučiais. Pėdos nykščio nagas vis įauga, jei toliau kartosis eisimm pas chirūrgą, kolkas užtekdavo vonelių. Mums dėl nagučių sluoksniavimosi padėjo ( arba taip jau sutapo) vitaminai floradix kinder vital. Dabar vėl galvoju reiks duoti, pavasarį gerai mums suveikė.O dėl karpymo neblogą atradimą turiu gummy bear dainelė thumbup.gif Mažiukas labai nesiduoda nagučių kirpti, tai įjungiu... ir ramiai tas kelias minutes pasėdi, net nereaguoja, kad nagus tvarkau
Atsakyti
Sveikos, tikiuosi Jusu, mamos, patarimu. Vaikuciui beveik 2 metukai.Atsirado problemele su abieju ranku nauguciais/su odele aplink nagucius. Krapstes krapstes kazkaip,dar pakramtydavo,ir dabar rezultatas toks,kad uzdegimas abiems nyksciams. Abieju rankyciu. Oda aplink naguciu paraudusi,baisiai atrodo. Tepam antibakteriniu tepaliiuku,nuo vakar geriam antibiotikus. Ta beda jau daugiau kaip savaite.
imesciau foto, bet kazkodel cia neleidzia man. mes gyvename ne LT.
Atsakyti