Įkraunama...
Įkraunama...

Nagučių bėdos

Pas dukryte taip pat skylinėja nagučiai bet sakė nieko baisaus
Atsakyti
QUOTE(Alisa2 @ 2007 07 22, 12:46)
Man keista, kad jus tiek apie tai kalbate ir niekas nepaklausia gydytoju  g.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Austre 123 @ 2007 07 22, 14:40)
Pas dukryte taip pat skylinėja nagučiai bet sakė nieko baisaus


O kas sakė? Be to skylinėjimas, skylinėjimui yra nelygus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisa2 @ 2007 07 22, 11:46)
Man keista, kad jus tiek apie tai kalbate ir niekas nepaklausia gydytoju  g.gif


o kas sake, kad mes nesikreipem? Tiesiog gydytoja pasake, kad paaugus dazniausiai susitvarko. Jeigu nesusitvarkys, tada ziuresim... Bet man kazkaip nuo to ramiau nepasidare. yra pakankamai pavyzdziu, kai gydytojai taip pasako, o po to kai "neisauga" vaikas ligos, gydymas buna sudetingesnis. Todel ir norejau suzinoti, kokia yra kitu mamu patirtis siuo klausimu...
Atsakyti
QUOTE(nnn @ 2007 07 23, 13:41)
o kas sake, kad mes nesikreipem? Tiesiog gydytoja pasake, kad paaugus dazniausiai susitvarko. Jeigu nesusitvarkys, tada ziuresim... Bet man kazkaip nuo to ramiau nepasidare.  yra pakankamai pavyzdziu, kai gydytojai taip pasako, o po to kai "neisauga" vaikas ligos, gydymas buna sudetingesnis. Todel ir norejau suzinoti, kokia yra kitu mamu patirtis siuo klausimu...



Aisku.
Atsakyti
Sveikos mamytes turiu paaugle dukra ir pas mus iskilus tokia problemyte ji negali niekaip pasiauginti nagu nes juos nukramto ir jau pati to nejaucia. Gal jus turit kokiu ypatigu patarimu nuo naguciu kramtymo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(editaaa @ 2007 07 28, 17:42)
Sveikos mamytes turiu paaugle dukra ir pas mus iskilus tokia problemyte ji negali niekaip pasiauginti nagu nes juos nukramto ir jau pati to nejaucia. Gal jus turit kokiu ypatigu patarimu nuo naguciu kramtymo. bigsmile.gif

nuo paauglystes pati tuirejau tokia problemyte>kazkaip nejucia nusikramtydavau nagucius bet radau puikai iseiti AVON"e yra toks nagu lakas bespalvis jis bet slyksciai kartus mazdaug per savaitele net nejuciom nebekramtydavau thumbup.gif
Atsakyti
Savo 5m sūnui nakarpem naguciu gerus metus.Nukramtydavo tiek,kad iki asaru skaudedavo cry.gif Ilgai galvojom g.gif kodel vaikas staiga pradejo kramtyt nagus.Ir graziuoju kalbedavom ir bardavomes ir visokias salygas statydavom.Pvz uz paaugintus nagucius zaisla norima zadejom,bet niekas nepadejo.Tiesa dar ir laka bandem! Sitas variantas isvis nepasiteisino schmoll.gif
Na,bet dabar jau koks geras pusmetis graziausius nagus vel karpom thumbup.gif Ir priezastys visiskai aiskios...Labai neissiplesiu,bet trumpai pasakysiu,kad kramtyti nagus pradejo tada,kai pakeitę gyvenamą vietą pakeitem darzeli.Labai jam nepatiko dabartinis darzelis! Adaptuotis naujame kolektyve(nepadedant aukletojoms!)buvo tikrai nelengva.
Taigi,mamytes,man atrodo,kad naguciu kramtymas nera visai paprastas reikalas.Ir kramtymo priezasciu verta paieskoti giliau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lincikas5: 28 liepos 2007 - 20:09
QUOTE(lincikas5 @ 2007 07 28, 21:07)
Savo 5m  sūnui nakarpem naguciu gerus metus.Nukramtydavo tiek,kad iki asaru skaudedavo cry.gif Ilgai galvojom g.gif kodel vaikas staiga pradejo kramtyt nagus.Ir graziuoju kalbedavom ir bardavomes ir visokias salygas statydavom.Pvz uz paaugintus nagucius zaisla norima zadejom,bet niekas nepadejo.Tiesa dar ir laka bandem! Sitas variantas isvis nepasiteisino schmoll.gif
Na,bet dabar jau koks geras pusmetis graziausius nagus vel karpom thumbup.gif  Ir priezastys visiskai aiskios...Labai neissiplesiu,bet trumpai pasakysiu,kad kramtyti nagus pradejo tada,kai pakeitę gyvenamą vietą pakeitem  darzeli.Labai jam nepatiko dabartinis darzelis! Adaptuotis naujame kolektyve(nepadedant aukletojoms!)buvo tikrai nelengva.
  Taigi,mamytes,man atrodo,kad naguciu kramtymas nera visai paprastas reikalas.Ir kramtymo priezasciu verta paieskoti giliau...

dabar kai pagalvojau gal tu ir teisi g.gif as nustojau nagus kramtyt kai tevu namus palikau kai jau sukuriau savo seima mirksiukas.gif o pas tevus visa laik buvo smurtas tetis pries mama keldavo ranka doh.gif ir tada as nagucius grauzdavau iki kol jau nebebudavo ko grauzt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2007 07 29, 09:12)
dabar kai pagalvojau gal tu ir teisi  g.gif  as nustojau nagus kramtyt kai tevu namus palikau kai jau sukuriau savo seima mirksiukas.gif  o pas tevus visa laik buvo smurtas tetis pries mama keldavo ranka doh.gif  ir tada as nagucius grauzdavau iki kol jau nebebudavo ko grauzt verysad.gif



As ir sakau,kad priezastis yra.Tik ne taip paprasta ja issiaiskinti.
Atsakyti
Mums kaip tik dabar yra ši problema ir jau baigia nagučiai atsigaut.Kreipiaus į gydytoją,iš pradžių liepė gert OSTEOKARE sirupą''kalcis,magnis,cinkas'',nepadėjo,valgėm PIENO MINERALUS,nepadėjo,gėrėm cinką,grūdau per riksmus,nes jai nepatiko,irgi nieko,tada pati nupirkau KIDI vitaminus,baigiam gert ir jau visai kiti nagučiai pasidarę,bet pirksiu dar antrą kad pilnai atsistatytų rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Na šiandien pastebėjau, kad mano mažosios irgi kojų nagučiai pradėjo skilinėti... g.gif Ypač vienos kojytės nykščio piršto doh.gif
Atsakyti
mano mergaitės nagučiai nuo gimimo tiek kojų tiek rankų labai skilinėja doh.gif kreipėmės į gydytojus darėm kalcio koncentracijos orgaizme tyrimą -viskas gerai. na sakė kad nagučiai labai plonyčiai ir lengviau pažeidžiami ypač rakų tai ir skilinėja doh.gif o tepdavau šaltalankių aliejumi truputėli po maudynių prieš miegelį ir truputį pagerėjo thumbup.gif
Atsakyti