Įkraunama...
Įkraunama...

Nagučių bėdos

Mano mergytės abiejų kojų nykščiai ir mažieji pirščiukai nuolat suskilinėję ir apšiurę. Ir skyla jie labai keistai - nuo šaknies iki galiuko. Gal kas esat susidūrę su tokia situacija ir galit patarti, ką daryti, kad nagučiai būtų lygūs ir neskilinėtų?
Atsakyti
Maniškiui nuo pat gimimo tokie nagučiai g.gif Bet kažkaip nesusirūpinau.Galvoju,kai pasidarys tvirtesni ir nebeplyšinės unsure.gif
Atsakyti
manau, kad pas dauguma vaiku tokie nagai g.gif maniskio irgi skilineja, nors kerpu daznai. Vat ir sesers kazkada paparasiau parodyti dukrytes nagus- tas pats ax.gif
Atsakyti
O tai ka Jus darot? nukerpat atskilusiaja nago dali iki pat saknies? Man tai baisu, kad taip vaikas liks be dalies nago...
Atsakyti
Pas mus irgi ta pati problema doh.gif bet tikiuosi paaugus praeis savaime.O jei ir ne tai nemanau,kad tai butu labai didele problema-tai nesimato labai akivaizdziai.
Atsakyti
o pas mus tai labai į vidų nagučiai riečiasi. as irgi tikiuosi kad su amzium preis. O dėl skilinėjimo - gal kalcio trūksta?
Atsakyti
Nu nezinau, kazkaip neatrodo, kad to kalcio truktu. g.gif Juk ir multivitaminus naudoja ir yra didele pieno produktu megeja. ax.gif Kazkaip nelabai noriu to kalcio papildomai duoti, nes juk kai daugiau kalcio gauni, viduriai pradeda kieteti. g.gif
Atsakyti
Sveikutes,mano dukrytei taip pat skilinejo koju naguciai...bet dabar jau savaime susitvarke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gruzdzevičienė @ 2007 07 19, 16:28)
o pas mus tai labai į vidų nagučiai riečiasi. as irgi tikiuosi kad su amzium preis.  O dėl skilinėjimo - gal kalcio trūksta?


Pas maniškę irgi nagučiai riečiasi ir linkę įauginėti, bet tik kojų. Labai sunku nukarpyti doh.gif O dėl skilinėjimo, tai schmoll.gif , nepastebėjau, bet tikrai esu girdėjusi, kad ne vienam vaikučiui taip būna ax.gif
Atsakyti
Nu gal cia as is tikruju per daug jaudinuosi, gal praeis savaime. Kazkaip norisi, kad kau jau bus suaugusi mergina turetu grazius koju nagus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nnn @ 2007 07 20, 08:58)
Nu gal cia as is tikruju per daug jaudinuosi, gal praeis savaime. Kazkaip norisi, kad kau jau bus suaugusi mergina turetu grazius koju nagus ax.gif


Na mes kieviena turbut norim kuo geriausio savo maziesiems mirksiukas.gif
Mano mažylei irgi tas pats. Net rankyciu nagiukai labai luzineja, skureles prie naguciu atsilupineja. Bet ir atrodo vitaminu lyg pakankamai gauna, ir kalci mes geriam. Na tik kai darzeli emem lankyti pasiligojom, tai ir antibiotikai duoda savo
Atsakyti
Man keista, kad jus tiek apie tai kalbate ir niekas nepaklausia gydytoju g.gif
Atsakyti