Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(jurrrka @ 2013 02 07, 09:50)
o ir sale duoda -30% ?



QUOTE(vasarele123 @ 2013 02 07, 10:01)
Ir as toki gavau. O cia sakykite papildoma dar 30 % ar tik naujiems nenukainuotiems?

Sale netaiko, tik prekems pilna kaina 4u.gif
Atsakyti
Merginos del GAP, na atmerkit akis ir paskaitykite, juk raso FULL PRICED STYLES.

Atsakyti
Jungciausi prie MyToys uzsakymo Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 02 07, 08:43)
kuriam jus mieste?

Gundaus irgi prie GAP užsakymo prisijungti (aš Vilniuje) 4u.gif Arba galėčiau ir pati parinkti mirksiukas.gif Užsakinėčiau tada vakare, po darbo. Ar būtų norinčių Vilniuje prisijungti?

30% nuolaida taikoma tik nenuolaidinėms prekėms, bet išbandžiau, taiko ir pasiūlymams Buy more and save thumbup.gif
O taip pat taiko akcijiniams spalvotiems džinsams, kur po 30 svarų moteriški ir po 15 svarų vaikiški (čia mergaitėms, bet yra ir berniukams) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 07 vasario 2013 - 10:22
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 07, 10:17)
Gundaus irgi prie GAP užsakymo prisijungti (aš Vilniuje) 4u.gif Arba galėčiau ir pati parinkti mirksiukas.gif Užsakinėčiau tada vakare, po darbo. Ar būtų norinčių Vilniuje prisijungti?



As jungciaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 07, 10:09)
Merginos del GAP, na atmerkit akis ir paskaitykite, juk raso FULL PRICED STYLES.

netaiko sale skyreliui, bet taiko kai kurioms prekems ir ne full priced mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 02 07, 11:08)
Sale netaiko, tik prekems pilna kaina 4u.gif



Raimundux, o GAP dar 15 proc butu?
Kada mazdaug pirksite?
Atsakyti
Gal Klaipėdoje būtų norinčių prie GAP.EU jungtis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamyte27* @ 2013 02 07, 10:54)
Raimundux, o GAP dar 15 proc butu?
Kada mazdaug pirksite?

Vakare greiciausiai, taip turiu 15 proc. 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal kuri uzsisakynejot slidininku kostiumus?gal zinot ku ju be sportdirect yra?ir kad kainyte nesikandziotu. aciu
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 07, 10:17)
Gundaus irgi prie GAP užsakymo prisijungti (aš Vilniuje) 4u.gif Arba galėčiau ir pati parinkti mirksiukas.gif Užsakinėčiau tada vakare, po darbo. Ar būtų norinčių Vilniuje prisijungti?

30% nuolaida taikoma tik nenuolaidinėms prekėms, bet išbandžiau, taiko ir pasiūlymams Buy more and save thumbup.gif
O taip pat taiko akcijiniams spalvotiems džinsams, kur po 30 svarų moteriški ir po 15 svarų vaikiški (čia mergaitėms, bet yra ir berniukams) mirksiukas.gif

Pasikartosiu - vakare užsakinėsiu GAP.eu (jei susirinksim bent 4), Vilniuje 4u.gif
Kas norėtų, rašykit man eglynas@gmail.com
Atsakyti
zinot ka nors apie sita pardotuve? http://devushka-s-ob...st/group_704263 4u.gif
Atsakyti