Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

Vakar parasiau i ta malaizieciu parduotuve, kiek gi tas siuntimas kainuoja biggrin.gif Free ar ne. Tai va ka atrase:

Hi,

The shipping cost will be quoted once you submit order as it is based on weeight


Bet tai kiek jau buvau priejsu iki mokejimu, jokiu papildomu sumu ir man neprisidejo g.gif Tai idomu, ar coia sistema pas juos streikuoja musu naudai biggrin.gif , ar siaip kas..


Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 06, 22:53)
jau kątik parašiau..tik įdomu kaip greitai jie teiksis atrašyti  ax.gif

ačiū už info  4u.gif


as prisiminiau viena atveji, kai irgi laukiau laukiau siuntinuko is ju, niekas ten nuorodoje nejudejo, tai paskambinau i dhl, paklausiau kodel ten niekas nejuda, tai jie atsake, kad buna kai keliauja zemes transportu neskenuoja, bet juda ir pasake, kad uz keliu dienu gausiu, taip ir buvo, kitas skenavimas buvo jau vilniuje tik
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 02 07, 08:43)
kuriam jus mieste?

Marijampole, kam neskubu galiu perduot i Kauna. Galiu ir persiust 4u.gif
Atsakyti
Mango issiunciau kitai merginai, tad pati nebeuzsakinesiu wink.gif

ATSIPRASAU UZ SUKLAIDINIMA blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 06, 20:53)
apie tutu sijonus...aš kitą kartą vis tiek siųsiu iš kur nors biggrin.gif nes nesugebėjau normalios medžiagos nupirkt...kažkokią kietą pasiėmiau ir va kas gavosi  lotuliukas.gif 


As tai va savo rankom toki padariau ax.gif bet cia jau balerinai tikrai biggrin.gif , tai ir mazaja apredziau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kuri mama is Vilniaus renka krepseli is Asdos/George ?
as noreciau prisijungti su dviem drabuzeliais ax.gif
Atsakyti
Gal kas norite dar siandien prisijungti prie Mytoys.de iki 12 val. planuoju užsakinėti. Turiu 10eurų nuolaidos kodą siuntimui sumažinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 07, 09:45)
Vakar parasiau i ta malaizieciu parduotuve, kiek gi tas siuntimas kainuoja biggrin.gif Free ar ne. Tai va ka atrase:

Hi,

The shipping cost will be quoted once you submit order as it is based on weeight


Bet tai kiek jau buvau priejsu iki mokejimu, jokiu papildomu sumu ir man neprisidejo  g.gif  Tai idomu, ar coia sistema pas juos streikuoja musu naudai  biggrin.gif , ar siaip kas..

Na aš priėjau iki užsakymo ir sumokėjau, be shiping mokesčio. Gal, kad lengvas tas rūbelis... g.gif
Šiandien vėl sunkiai krauna tą jų psl. pasitikrinsiu, gal jau net atmetė užsakymą...
Papildyta:
order satatus: Awaiting Fulfillment biggrin.gif


Bet jau daugiau tų adidas romperių nėra. O norėjau dydį pasikeisti į didesnį. Ėmiau 24 m (12-18). Nes dabar nešioja 9-12 ir 12-18 mėn. rūbus, kur atskirai viršus ir apačia. O tas romperiukas sujungtas, tai pagalvojau, jog gali netikti. Na bet jau šaukštai po pietų, ką gausiu, tą... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 07 vasario 2013 - 09:35
QUOTE(raimundux @ 2013 02 07, 08:34)
Gal kas norit jungtis užsakymui iš GAP?
user posted image

o ir sale duoda -30% ?
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 02 07, 09:45)
Na aš priėjau iki užsakymo ir sumokėjau, be shiping mokesčio. Gal, kad lengvas tas rūbelis... g.gif 
Šiandien vėl sunkiai krauna tą jų psl. pasitikrinsiu, gal jau net atmetė užsakymą...
Papildyta:
order satatus: Awaiting Fulfillment biggrin.gif
Bet jau daugiau tų adidas romperių nėra. O norėjau dydį pasikeisti į didesnį. Ėmiau 24 m (12-18). Nes dabar nešioja 9-12 ir 12-18 mėn. rūbus, kur atskirai viršus ir apačia. O tas romperiukas sujungtas, tai pagalvojau, jog gali netikti. Na bet jau šaukštai po pietų, ką gausiu, tą... biggrin.gif


Tai jau laukiam Jusu siuntinuko labai biggrin.gif As noriu pizamyciu vaikam smile.gif Ir nezinau, rizikuot ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2013 02 07, 09:34)
Gal kas norit jungtis užsakymui iš GAP?
user posted image

Ir as toki gavau. O cia sakykite papildoma dar 30 % ar tik naujiems nenukainuotiems?
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 07, 10:53)
Tai jau laukiam Jusu siuntinuko labai  biggrin.gif As noriu pizamyciu vaikam smile.gif Ir nezinau, rizikuot ar ne  biggrin.gif

Manau jau susigaudė jie, kad siunčia nemokamai, nes įsimečiau kedukus ir siuntimą didesnį paskaičiavo, nei daiktas... Bandžiau ir su šliaužtais tą patį...irgi siuntimą pridėjo... g.gif
Gal čia vakar sistemos klaida, ar akcija kokia buvo g.gif

Sistemos klaida:

Gavau laišką:
Thanks for your order. We would like to inform that all International orders are subject to minimum order of weight of 1kg to enjoy economical postage via air parcel. For 1kg, it cost about RM80.00. Your current order is only weigh 120g. Please do let me know if you would like to add anything..otherwise I can refund back your payment. Thanks for your cooperation. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 07 vasario 2013 - 10:06