Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(deltadu @ 2013 02 06, 21:34)
Bet kad ten nerašo sudėties gaminio. O jeigu ten sintetika visur? doh.gif
Ir vaikiški visi, kaip supratau..

tai taip, vaikai ten miniatiuriniai, jauciu per 2 metus maziukai skirias laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 06, 21:49)
jo..stipriai mažinti  ax.gif 
aš tai tik galiu pasidalinti,kad kažkada netyčia Ebay Crocs užsisakiau...parašyta ne Croc ir ne dar kaip..normaliai..prie aprašymo originalai tipo...  ir kaina gal tik 20lt pigiau nei Crocs.eu... gavau laugh.gif siaubas kaip smirdėjo laugh.gif
dėžėj balkone laikiau, niekas nepadėjo laugh.gif

Tai čia irgi, kad ne orginalas, tai tikrai... biggrin.gif Bet pabandyti kažkam reikia biggrin.gif
Atsakyti
apie tutu sijonus...aš kitą kartą vis tiek siųsiu iš kur nors biggrin.gif nes nesugebėjau normalios medžiagos nupirkt...kažkokią kietą pasiėmiau ir va kas gavosi lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(anna86 @ 2013 02 06, 21:51)
Tai čia irgi, kad ne orginalas, tai tikrai... biggrin.gif  Bet pabandyti kažkam reikia biggrin.gif

aš tai irgi mėgstu pati išbandyti parduotuves... tiek ir su uk..aišku kartais ir prarandi pinigų dėl kursų skirtumų ir pan ax.gif bet kažkaip išbandai savo kailiu ir ramu cool.gif
Atsakyti
Va cia grazus TUTU sijonukai. Dabar akcija kaip tik, stebiu juos biggrin.gif tai sumazino kaina smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar perkat is ChemistDirect? Kazko man neleidzia apmoketi...
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 06, 22:24)
Va cia grazus TUTU sijonukai. Dabar akcija kaip tik, stebiu juos biggrin.gif tai sumazino kaina  smile.gif

Pirkau tokius, paveiksliuke jie kur kas geriau atrodo 4u.gif Is tolo ziurint grazu, bet tas sijonuko apvadas tai prastokas tikrai. maniskems tie sijonai liko tik namie sokt. Vienai leidau darzely sokiu pasirodyme dar pasokt, nes labai i tema buvo. Bet i gatve su jais eit, tai mano akimis ziurint jau nelabai, matosi prasta kokybe.
Atsakyti
QUOTE(Dorris @ 2013 02 06, 20:43)
Mano tos pacios dienos pirkimo siuntinys jau pasieke Lenkija, tikiuosi penktadieni gaut  smile.gif



nu tai mano tada siuntinys miega sandėlyje lotuliukas.gif reiks bandyti jeigu iki penktadienio nepajudės laišką rašyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 06, 21:35)
nu tai mano tada siuntinys miega sandėlyje  lotuliukas.gif  reiks bandyti jeigu iki penktadienio nepajudės laišką rašyti  blush2.gif


Mano 2d. jau is Lenkijos net isvyko siandien, tai jauryt bus Lietuvoj, o penktadieni turetu namo atvezti. Todel manau drasiai galit jau siandien rasyti, kazkas pamirso jus g.gif Kuo ilgiau lauksit, tuo ilgiau keliaus, as bent jau taip manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 02 06, 21:41)
Na jei gausiu tai ir nufotkinsiu. Iš tikro paciai smalsu biggrin.gif




oj laukiu as siuntinuko jusu biggrin.gif

QUOTE(Bluntė @ 2013 02 06, 21:53)
apie tutu sijonus..

nu jo medziaga ne ta biggrin.gif ir ne kaip jis atrodo biggrin.gif o cia bitute bus mazoji?
Atsakyti
bent is LR siunciantis budavo kartais kad dhl duomenu bazeje stovi stovi siuntinys ir tik kai jau buna LT atsiranda irasas, gal ir cia taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 06, 21:46)
Mano 2d. jau is Lenkijos net isvyko siandien, tai jauryt bus Lietuvoj, o penktadieni turetu namo atvezti. Todel manau drasiai galit jau siandien rasyti, kazkas pamirso jus  g.gif Kuo ilgiau lauksit, tuo ilgiau keliaus, as bent jau taip manau  ax.gif



jau kątik parašiau..tik įdomu kaip greitai jie teiksis atrašyti ax.gif

ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelelisane @ 2013 02 06, 22:52)
nu jo medziaga ne ta biggrin.gif ir  ne kaip jis atrodo biggrin.gif o cia bitute bus mazoji?

tai va kai iš manęs siuvėjos nerasta, nuėjau į medžiagos parduotuvę ir pardavė man "konsultantė" doh.gif biggrin.gif bet reikia sutikti,kad Vilniuj TuTu medžiagos tikrai ne 10lt kainuoja..arba nežinau Taško biggrin.gif .pamenu ieškojau medžiagos mažiukei 6mėn proga...tai palei 30lt spalvota medžiaga kainavo ax.gif o dar su mano rankom iš kito galo augančiom, tai geriau pasižvalgysiu kur dar tų sijonukų blush2.gif blush2.gif blush2.gif
jo...buvo mažoji bitutė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 06 vasario 2013 - 21:57