Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(anna86 @ 2013 02 06, 15:23)
Radau pardutuvėlę: http://www.onlinebabywear.com.my/

Gal jums jau ji žinoma? g.gif

Kaip suprantu randasi Malaizijoje. Pabandžiau užsisakyti, tai siunčia į LT. Už siuntimą nieko nepridėjo. Atsiskaičiau pay pal. Banke pinigai rezervuoti jau. Už maždaug 30 MYR rezervavo apie 26 lt. Papasakojau jums ir lauksiu kas bus toliau biggrin.gif  Gausiu ar ne gausiu...

Būtinai parašykit vėliau kaip seksis... įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 02 06, 15:36)
Užsakiau adidas. Nemanau, kad orginalas, bet tikiuosi neužklius niekam...
Papildyta:

Užsakiau adidas. Nemanau, kad orginalas, bet tikiuosi neužklius niekam...

Yra ir gap http://www.onlinebab...ds/BabyGap.html
Kažin ar tikri smile.gif


kazin, kaip suprast toki uzrasa, kai jau pasirenki siuntima:
International (Will quote you later) RM0.00 ?

Atsakyti
Atsakys veliau:)

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 06, 16:24)
kazin,  kaip suprast toki uzrasa, kai jau pasirenki siuntima:
International (Will quote you later) RM0.00  ?


Atsakyti
Sveiki, pirkdama is Ebay susiduriau su problema... gal galesit man padet... 4u.gif

2 kartus pirkau is Ebay su nemokamu siuntimu ir viskas pavyko sekmingai. Viska atsiunte, viskas puiku. Sikart issirinkau daikta, kur jau siuntimas mokamas. Daikto kaina $18.50 + Shipping:$27.26 +Import charges:$4.37. Apmokejau kaip ir praeitus kartus, ir stai i el. pasta gaunu zinute is Ebay, cituoju: "Sorry, we were not able to process your PayPal payment for US $50.13 for one or more items." Griztu i savo ebay paskyra, matau, kad preke vis dar yra pirkiniu krepselyje. Tada prisijungiau prie paypal sistemos, ten pamaciau kad pervesta suma sudaro tik siuntimo islaidas (27.26+4.37), bet juk turejo pervesti $50.13, ar ne? Paypal pas mane susietas su Visa Virtuon. Visa Virtuon saskaitoje buvo tikrai pakankamai pinigu, dar net keli litai turejo likti po to, kai atlikau apmokejima. Gal kam nors teko susidurt su tokia situacija? Nesuprantu kodel nuo saskaitos nurase tik siuntimo islaidas.... Ar cia kazkaip etapais vyksta nurasinejimai?
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2013 02 06, 16:27)
Atsakys veliau:)


idomu, ka tas reiskia biggrin.gif kad tik papildomai paskui nereiktu susimoket biggrin.gif

Atsakyti
Aciu Eglynas9, surizikuosiu. Gal būtų norinčių prisijungti prie mytoys, siandien noreciau uzsakyti
(turiu 10 euru nuolaida siuntimui sumazinti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madampipi: 06 vasario 2013 - 17:04
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 06, 17:24)
kazin,  kaip suprast toki uzrasa, kai jau pasirenki siuntima:
International (Will quote you later) RM0.00  ?


Buvo ir man. Pasirinkau internacional, pasirinkau šalį ir tada parašė siuntimas free. Kai užkraus puslapį, parašysiu pažingsniui ką spaudžiau. Tik tiek galiu pasakyti, kad nepridėjo siuntimo mokesčio, net banke rezervuotoj sumoj.
Tik nežinau ką gausiu. ar daikrą ar špygą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 06, 17:35)
idomu, ka tas reiskia biggrin.gif kad tik papildomai paskui nereiktu susimoket  biggrin.gif

Užkrovėėė doh.gif
pasirinkau: "internacional" - "update shipping cost" ir tada išmetą, kad free siuntimas.

Atsakyti
idomu kaip kokybė bus tų rūbelių iš malaizijos ax.gif nes Carters tai ir pas aliexpresus yra ax.gif ale kažkaip nekyla ranka užsakyt ax.gif nors sutinku,kad daug rūbų su etiketėmis Made in China, malaizyja ir pan...ale kažkaip nekyla ranka..lauksim įspūdžių ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O kas per valiuta su tais RM? g.gif Turėtų būti vietinė Malaizijos? Koks santykis gauansi? LB kažkaip nerandu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stintele: 06 vasario 2013 - 17:20
Malaizijos ringitas kainuoja 0,8156 LTL smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2013 02 06, 10:20)


Reikia pagalbos gal kuri susidūrėt kaip nupirkti didesnį kiekį iš kinų ir nepakliūti ant muito. Gal galiu prašyt kad pardavėjas skaidytu siuntinius?  g.gif

Labai reikia Tutu sijonuku kiekis bent 10vnt


Labai nesunku pačiai padaryti. Tiulio dabar yra visokiausio, spalvos gražios, tai galite kokį norite pati padaryti. Aš esu visiškai negabi jokiems pastangų reikalaujantiems rankdarbiams, bet net man puikiai pavyko. Padariau savo mažei darželio Kalėdų šventei, super atrodė thumbup.gif
Va tokio tipo dariau:
user posted image
Atsakyti
Merginos ar man sunerimti, vis dar SD siuntinys stovi vietoj nuo 02-01 pirkimo g.gif
Atsakyti