Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(ziogellis @ 2013 02 06, 00:07)
ilgis kelniu- ilgos, trumpos, standartines (long, short, regular) 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shida @ 2013 02 06, 10:36)
sakykit o kaip cia paziuret, kaip vipu tapti rolleyes.gif ?


Kai nuoroda atsidaro..tiesiog prisiregistruokit, kaip naujas lankytojas, arba jei neiseina - atsiuskit man i az savo el. pasta - atsiusiu pakvietima prisijungti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu uzsakyti is www.mangooutlet.com. Reikia nors vieno zmogaus, tada pasidalintume siuntima ant 4 zmoniu, iseitu po 3.25 EUR.
Atsakyti
Su nedidele suma (iki 20svarų) priimčiau vieną vilnietę prisijungti prie H&M užsakymo.
Man reikia tik vienos prekės, tad noriu pasidalinti siuntimo mokestį (3,90svaro) per pusę ax.gif

laukiu až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2013 02 06, 09:48)
O Jus visos toki pirkot ?

http://www.ebay.de/i.....120866471851

Ir is sito pardavejo ?

Noreciau ir as uzsisakyti  bigsmile.gif

Po kiek Jums gavosi, ir siuntimas 24.90  euru ?

nu taip, manau dauguma toki ir pirko 4u.gif , o kaina priklauso nuo kiekio, kuri usakysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 10:57)
nu taip, manau dauguma toki ir pirko 4u.gif , o kaina priklauso nuo kiekio, kuri usakysit mirksiukas.gif



tai jei jau imt tai manau 24 lotuliukas.gif kad nepritruktu bigsmile.gif

Ar Jus po daugiau pirkot ? Pamenu saket, kad is pasto labai sunkus siuntiniai buvo.

Bet cia gaunasi 12 kg. Tai ne taip jau dau blush2.gif Ne 40 kg. biggrin.gif

O per kiek laiko gavot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmante: 06 vasario 2013 - 11:00
QUOTE(irmante @ 2013 02 06, 10:58)
tai jei jau imt tai manau 24  lotuliukas.gif  kad nepritruktu  bigsmile.gif

Ar Jus po daugiau pirkot ? Pamenu saket, kad is pasto labai sunkus siuntiniai buvo.

Bet cia gaunasi 12 kg. Tai ne taip jau dau  blush2.gif Ne 40 kg.  biggrin.gif

O per kiek laiko gavot  mirksiukas.gif


greit is ten ateina - per gera savaite mirksiukas.gif

nu neaisku ten kur nueis - nes paskutini karta gavau i namus, pries tai kokius 3 - i pasta. Jei pirksit 24 vnt - bus apie 15 kg, gal ir ne taip sunku - as pirkau po 80 vnt - tai mano svoris biski didesnis buvo lotuliukas.gif

paskutini karta maziau pirkau - tai atveze i namus - manau kad cia nuo to priklauso - pas juos siuntimas yra maximalus uzdetas, bet pardavejas sako, kad pabrango jis po nauju - o jis kainos mums nepakele, tai va jei svoris itelpa i siuntima i namus - siuncia i namus, jei virsija - jis taupo musu pinigelius ir siuncia i pasta...

Bet tas i namus - ziauriai nemalonus - nesu susidurus su tokiais nemandagiais kurjeriais (LP expres ar kaip jie ten) - atveze, nerado - lapeli imete, kad pasiimt paste, bandymu uzvezti skaicius uzzymetas 1 (pasirinkimas yra ir 2) - paskambinau i ta pasta (centrini) - sakau man siunta priklauso gaut i namus - nerado - noriu telefona duot - kad kita kart rastu - sako vezam tik viena karta, nu sakau nekalbekit - visad perskambina, o jei ner telefono - imeta i dezute kur man paskambint, kad suderint... Tai jau tooookie nelaimingi doh.gif Ryte skambina - sake jums siunta uzvezt - daviau darbo adresa - sako uz 15 min busim, nu laukiu, praejo pusvalandis - man i kita darba reik, skambinu jiems, sakau nevezkit tuo adresu - vaziuoju i kita - tai dar apsauke - kad apsispresciau galu gale kur vezt - sakau tai laika nuspreskit po kurio planuojat uzvezt - dar taip nemaloniai nesu susidurus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 06 vasario 2013 - 11:20
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 11:00)
greit is ten ateina - per gera savaite mirksiukas.gif



SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 02 06, 11:52)
Noriu uzsakyti is www.mangooutlet.com. Reikia nors vieno zmogaus, tada pasidalintume siuntima ant 4 zmoniu, iseitu po 3.25 EUR.

is kur esat?
Atsakyti
bukit geros priminkit akiniu pardes adresa doh.gif 4u.gif ir ar greit is ten ateina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2013 02 06, 12:12)
is kur esat?

Vilnius. Jeigu apsimoka, galesiu persiust 4u.gif
Atsakyti
sveikos, bandet kada uzsakinet is cia http://www.auravita.....CEHE11044.html gera kaina zuvu taukai kudikiams thumbup.gif
Atsakyti