Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(gretusiu @ 2013 02 05, 16:06)
Triju Maxiu konsultantes dievagojosi kad tokiu dalyku pas juos nera, nebuvo ir buti nezada  lotuliukas.gif



Maximoj pirkti tokie, tik vonioj mes nebandem tepliotis. user posted image
Atsakyti
Gal yra is Panevezio i Kauna vaziuojanciu ir galinciu siunta vienai merinai pervezt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2013 02 05, 15:51)
tai SD gi svarai, ne eurai  biggrin.gif


galima virsuj pasikeist valiuta. as eurus pasirinkus.
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 05, 16:43)
merginos reikia patarimo, SD 02 02 atsiunte siuntimo nuorodą, tačiau joje niekas nekinta  ax.gif  tai kaip suprasti, kad siuntinys dar neišvažiavo ar tiesiog info nesuvaikšto  g.gif
nesusidūriau dar su tuo atveju  unsure.gif  o siuntinys tai brangus, nerimauju nors tik 3 dienos praėjo  ax.gif  tikėjausi iki penktadienio gauti, kad paskui netektų DPD į gimdymo namus siuntos vežti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man kiek savaitgaliais siuncia, visada pajuda tik antrad. gal jau atsirado kas nors.

netenku kantrybes as jau su jais snd. nzn kuo neitikau g.gif kai nueinu i krepseli, kaska raso apie pasto kodo formata. tipo blogai ivestas, turi buti tik skaiciai. nu ka, istryniau raides, palikau tik skaicius, nors suvesta senu senovej ir visad tiko. bet kai paypal pagrazina mane, vel rodo ji su LT. vel einu i savo acounta, nu ten be raidziu. vel bandau apmoket, paypal parsiuncia patvirtint, ten vel su raidem. nu pasaka be galo. gal del to ir nepraleidzia, bet kaip man tas raides istrint, paskutiniam zingsni doh.gif
Papildyta:
dabar dar geriau g.gif pagalvojau, kad gal ta adresa ima is paypal. istryniau ten LT. nu ir ka, pinigus rezervavo. bet pakibo psl ir krepselis neissinulino. istorijoj tokio uzsakyma nera, patvirtinimo i pasta is sd negavau. zodziu turbut kabos dabar 3 sav, ane? ir ka dabar sugalvot. uzsakymas ne mano vienos, suma nemaza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 02 05, 18:17)
galima virsuj pasikeist valiuta. as eurus pasirinkus.

man kiek savaitgaliais siuncia, visada pajuda tik antrad. gal jau atsirado kas nors.




tai va kad jau antradienis baigiasi o niekas nejuda, anakart savaitgalį kai pirkau irgi pajudėjo antradienį iš ryto ax.gif
nu reikia laukti iki rytojaus ir jeigu kas ieškoti galų, nes pirkta tai penktadienį praeitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 05, 17:10)
jei pradedi draugauti su amazonu, siūlau susidraugauti ir su šiuo puslapiu:
http://uk.camelcamelcamel.com/
nes amazone dažnai būna perbraukta kaina ir parašyta kita, daug mažesnė. Tai gali atrodyti, kad jau oi kokią gerą kainą pagavau. O iš tikro, gal ta nauja kaina ir nėra tokia gera, nes ta kuri perbraukta nerealiai didelė. Tai į camelcamel  įsimeti amazonės daikto nuorodą, ir tau parodys, kokia kaina tas daiktas buvo pardavinėjas amazone pvz. paskutinius metus.
bent man tai labai naudinga camelcamel pasirodė. Dabar prieš pirkdama amazone, visada pasitikrinu, kokia kaina buvo.
Tiesa, dar ten galima užsidėti kainų sekimą su savo pageidautina prekės kaina, tai tada camelcamel tau meilu atsiųs info, kai amazone norimos prekės kaina pasieks tavo įrašytą4u.gif Maloniai nustebau, tokį meilą gavus ax.gif Ir iš karto daugiau prekių sekimui į camelcamel įsimečiau biggrin.gif

Aciukas thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas siuntėtės vaikui ūgio liniuotę nebrangiai? Gal galite įmest nuorodą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 02 05, 12:23)
Mergaites, gal kuri pirko / mate / zino kur ieskoti kokiu nors dazu ar kitokios tepliojimo priemones vaikui i vonia? Ar tokiu dalyku buna? g.gif


Zaislu planetose dabar sitiems 40 % nuolaida 4u.gif http://www.orange-el...s/510106ce716cf
Atsakyti
ar sitas AKMUO geras? jis toks pat BIO?
ar tas pacias funkcijas atlieka kaip ir baltoj dezutej mazesniu kiekiu?
ar kempinele buna komplekte?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 02 05, 14:14)
as cia ikisiu nosi 4u.gif pati ieskojau, bet tik ne uzsienio pardese, radau lietuviska puslapi

http://www.tapukai.l...tapukai-vaikams


QUOTE(lilija82 @ 2013 02 05, 14:22)
kaip tik maciau pilna tokiu tapkuciu maximoje ukmerges g Vilniuje. mirksiukas.gif

Ačiū, kad dalinates 4u.gif
Reiks Maxej pažiūrėt thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2013 02 05, 19:04)
Gal kas siuntėtės vaikui ūgio liniuotę nebrangiai? Gal galite įmest nuorodą? rolleyes.gif

Justiniškių Norfoj mačiau medines išparduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
Neberandu, bukit geros priminkit, kas renka is vok vaistines. (apostere buvusios)? Noriu prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 02 05, 19:31)
Neberandu, bukit geros priminkit, kas renka is vok vaistines. (apostere buvusios)? Noriu prisijungti.


Lina0612 Kaune smile.gif
http://www.supermama...;#entry60742380
Atsakyti
Sveikutės gal kas susidūrėte ir galite padėti?
Dariau pirmą kartą užsakymą iš unserekleineapotheke. Bet man vis rašė error, error, siuntė laiškus, kad jiems sumokėčiau į sąskaitą, prisijungiu ir žiūriu, kad pinigai kaip ir rezervuoti, o jokio tikslaus pirkimo neįvyko doh.gif Ką tokiu atveju reikia daryti? g.gif
Atsakyti