Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(rulezas @ 2013 02 05, 15:51)
tai SD gi svarai, ne eurai  biggrin.gif

Tai kad ir eurus pasirinkti galima berods mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 05, 16:32)
tokią priemonę ir maxėj gali nusipirkt, kaip tik db -30proc kanceliarijai, pirštukų dažai vadinas, puikiai tinka ir į vonią, lengvai nusiplauna thumbup.gif
atrodo panašiai kaip alpino tik lyg didesnės pakuotės ir firma kita 4u.gif

Triju Maxiu konsultantes dievagojosi kad tokiu dalyku pas juos nera, nebuvo ir buti nezada lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos ar iš čia galima tiesisi užsisakinėt į LT

https://www.macadamiahair.co.uk
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2013 02 05, 16:44)
nusipirkau is Marshall Trespass firmos striuke 8 dydi (xs),tai man nesiojanciai s dydi manau ir 10 butu mazas,dabar imciau 12.

o gal kas yra pirke paaugliui (berniukui) is Marshall Trespass galvoju apie vaikiskus dydzius 32 ar 34, ar nera jie labai kudiems? bijau kad maniskis gali neitilpti doh.gif
Atsakyti
gal kas pirkote dare 2b striuke moteriska?? ar atitinka dydziai?
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 02 05, 17:33)
gal kas pirkote dare 2b striuke moteriska?? ar atitinka dydziai?

nešioju S/M ėmiau 10 dydį. Puikiai tiko thumbup.gif superinė striukė, juolab kainavusi 10svarų,kai draugai už ją norvegijoj mokėjo arti 250lt laugh.gif
Atsakyti
merginos reikia patarimo, SD 02 02 atsiunte siuntimo nuorodą, tačiau joje niekas nekinta ax.gif tai kaip suprasti, kad siuntinys dar neišvažiavo ar tiesiog info nesuvaikšto g.gif
nesusidūriau dar su tuo atveju unsure.gif o siuntinys tai brangus, nerimauju nors tik 3 dienos praėjo ax.gif tikėjausi iki penktadienio gauti, kad paskui netektų DPD į gimdymo namus siuntos vežti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2013 02 05, 17:16)
merginos ar iš čia galima tiesisi užsisakinėt į LT

https://www.macadamiahair.co.uk

Bet kaip grangu cia, o kituose puslapiukuose ne pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2013 02 05, 15:56)
Tai kad ir eurus pasirinkti galima berods  mirksiukas.gif


mmm, anksciau nepastebejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulezas: 05 vasario 2013 - 16:53
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 05, 16:43)
merginos reikia patarimo, SD 02 02 atsiunte siuntimo nuorodą, tačiau joje niekas nekinta  ax.gif  tai kaip suprasti, kad siuntinys dar neišvažiavo ar tiesiog info nesuvaikšto  g.gif
nesusidūriau dar su tuo atveju  unsure.gif  o siuntinys tai brangus, nerimauju nors tik 3 dienos praėjo  ax.gif  tikėjausi iki penktadienio gauti, kad paskui netektų DPD į gimdymo namus siuntos vežti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Man irgi atsiunte kad issiunte 02.02 ir tik siandien pasikeite informacija.Paziurekite gal au ir pas jus pasikeite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 05, 17:11)
Man irgi atsiunte kad issiunte 02.02 ir tik siandien pasikeite informacija.Paziurekite gal au ir pas jus pasikeite 4u.gif


pas mane vis dar
1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00

nu jeigu jau jūsų pajudėjo gal pajudės ir mano ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 05, 16:43)
nešioju S/M ėmiau 10 dydį. Puikiai tiko  thumbup.gif  superinė striukė, juolab kainavusi 10svarų,kai draugai už ją norvegijoj mokėjo arti 250lt laugh.gif

Aciukas:))) norejau imti didesne (nes mano dydzio norimos nera), na bet teks imti reiskias mazesne, bet nelabai norima lotuliukas.gif
Atsakyti