Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

Sveikos shopmanės,gal užmatėt kuri kažką panašaus į šitus batus?Kad būtų ilgi ir priekyje būtų tik atviros nosytės blush2.gif Būčiau dėkinga jei pasidalintumėt nuoroda blush2.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 02 05, 14:14)
Merginos, pamenu kažkada lyg buvo kalba apie odines vaikiškas šelepetes, ir lyg buvot įmetę nuorodą iš ko perkat, kad patinka  g.gif . Mąstau pirkti, gal pasidalinsit info ir patirtim ar patogu vaikui su tokiom  g.gif
user posted image




kaip tik maciau pilna tokiu tapkuciu maximoje ukmerges g Vilniuje. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 05, 11:04)
Bet tai čia tokie vandeniniai, ar ne? tai visur prisilaisto gal, kai purškiate?

Na Kadangi užtenka 1-2 paspaudimų, tai neprisilaisto.
Aš tik sakau, ką esu išbandžiusi smile.gif
Ten daugiau visko yra:
http://www.thebodysh...ed-candles.aspx
http://www.thebodysh.../diffusers.aspx
http://www.thebodysh...rance-oils.aspx
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 05 vasario 2013 - 14:35
QUOTE(anna86 @ 2013 02 05, 15:34)
Na Kadangi užtenka 1-2 paspaudimų, tai neprisilaisto.
Aš tik sakau, ką esu išbandžiusi smile.gif
Ten daugiau visko yra:


Supratau. Man tik svarbu, kad kvapas bent laikytųsi..
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 05, 10:33)
Su amazon tik pradedu draugauti  blush2.gif  ar  pas juos buna kokiu koduku  g.gif  nemokamu pristatymu  g.gif

jei pradedi draugauti su amazonu, siūlau susidraugauti ir su šiuo puslapiu:
http://uk.camelcamelcamel.com/
nes amazone dažnai būna perbraukta kaina ir parašyta kita, daug mažesnė. Tai gali atrodyti, kad jau oi kokią gerą kainą pagavau. O iš tikro, gal ta nauja kaina ir nėra tokia gera, nes ta kuri perbraukta nerealiai didelė. Tai į camelcamel įsimeti amazonės daikto nuorodą, ir tau parodys, kokia kaina tas daiktas buvo pardavinėjas amazone pvz. paskutinius metus.
bent man tai labai naudinga camelcamel pasirodė. Dabar prieš pirkdama amazone, visada pasitikrinu, kokia kaina buvo.
Tiesa, dar ten galima užsidėti kainų sekimą su savo pageidautina prekės kaina, tai tada camelcamel tau meilu atsiųs info, kai amazone norimos prekės kaina pasieks tavo įrašytą4u.gif Maloniai nustebau, tokį meilą gavus ax.gif Ir iš karto daugiau prekių sekimui į camelcamel įsimečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2013 02 05, 13:52)
pasiskaičiau , bet nieko neppaiškėjo , nors vistiek reik 34 '' manau 164 cm

na as su 12 dydziu telpu i ta vaikiska 34'' gal bus kiek aiskiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2013 02 05, 14:52)
Mergaites, o i Yoox galima grazinti prekes paprastu pastu ar ne?ax.gif  blush2.gif



Mergaites help.gif kaip daromas Yoox grazinimas, as su savo anglu nemokejimu blush2.gif blush2.gif bijau prisigrybauti gal paprotinsit kas nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 02 05, 12:23)
Mergaites, gal kuri pirko / mate / zino kur ieskoti kokiu nors dazu ar kitokios tepliojimo priemones vaikui i vonia? Ar tokiu dalyku buna? g.gif

tokią priemonę ir maxėj gali nusipirkt, kaip tik db -30proc kanceliarijai, pirštukų dažai vadinas, puikiai tinka ir į vonią, lengvai nusiplauna thumbup.gif
atrodo panašiai kaip alpino tik lyg didesnės pakuotės ir firma kita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deim@n@ @ 2013 02 05, 12:59)
Help Kas esat pirke is Marshall, ar atitinka moterisku striukiu dydziai, 10-S???


nusipirkau is Marshall Trespass firmos striuke 8 dydi (xs),tai man nesiojanciai s dydi manau ir 10 butu mazas,dabar imciau 12.
Atsakyti
Gal darys kuri everything5pounds Kaune užsakymą?Prisijungčiau su 8 prekėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 02 05, 11:53)
jau kelis kartus perskaiciavau. saskaitoj yra 1900, o uzsakymas 521,31euru. nu atrodo turetu uztekt, nebent kursa pradejo skaiciuot ne po 3,461  unsure.gif


tai SD gi svarai, ne eurai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2013 02 05, 15:44)
nusipirkau is Marshall Trespass firmos striuke 8 dydi (xs),tai man nesiojanciai s dydi manau ir 10 butu mazas,dabar imciau 12.

doh.gif reikia imti didesne tuomet...aciu 4u.gif
Atsakyti