Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

Gal kas is marshalleasure pirkot vyrui softshel'a, reikia aukstesniam XL nesiojanciam, bijau apsirikti su dydziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 05, 11:56)
vanile o nuo prekiu ar nuo zmogaus skaiciuosi? kada pirktum, galvoju cia man reik ar nereik  doh.gif

vat sitos kelnes tinka kieno vyrai aukstaugiai
http://www.marshalll...ducts_id=147814


As pasinaudosiu pacios patirtimi ir dalinsiu turbut ant zmoniu skaiciaus, nes pameni gi atmete kelias prekes, tai vel perskaiciuoti sumas, o kiti jau padare pavedimus, sudetinga manau ant prekiu kiekio g.gif Geriau va padalini is 10 ir visiems viskas aiksu smile.gif Primink prasau, kiek galima prekiu ? 25 isideti, kad nekistu siuntimo kaina?
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 05, 11:56)
vat sitos kelnes tinka kieno vyrai aukstaugiai
http://www.marshalll...ducts_id=147814

bet cia tik dideli dyziai kaip matau, gal kas turit, gal ismatavimus galima g.gif maniskis aukstas, bet kudas biggrin.gif
Atsakyti
kaip tik i tema zulily namu kvapai: http://www.zulily.co...don-040213.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 05, 00:23)
Na kadangi niekas nerenka, bandysiu as  4u.gif  Bet uzsakineciau jei musu butu 10, kad siuntima padalinti po 3,7 svaro ten regis gausis  g.gif
Jei bus norinciu, duokit zinot i A.Z.



prisijungčiau yra gražių ir gera kaina dalykų
bet nerandu kas tiktu 164 vaikinukui
sakykit pas juos jau suaugusiems reik žiūrėti S, ar būna iš vaikiškų koks tada dydis ?
bučiau dėkinga , nes kankinuos ir vis tiek nesusigaudau blush2.gif
Atsakyti
Help Kas esat pirke is Marshall, ar atitinka moterisku striukiu dydziai, 10-S???
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 02 05, 10:57)
oi mergaites pasidziaugsiu lotuliukas.gif  sestadieni uzsakiau gap.eu, vakar gavau e-laiskas, kad vakar issiunte, o ka tik ziuriu pro langa kava gerdama, kad atvare dhl....ir skambina man...nu zodziu siandien jau mano gapas pas mane lotuliukas.gif  nesuprantu...gal as i koki pasto kurjeriu vipa itraukta ar kaip, nes mandco atejo per kelias dienas pries pora savaiciu, dabar gapas vakar issiustas atejo siandien,  o gruodi tai buvo, kad viena diena is ispanijos amazon vip furla pirkau - tai kita ryta atnese i namus  thumbup.gif (buvau apsalusi thumbup.gif )..beje gyvenu Vilniuje bigsmile.gif

irnesakyk.gif ir ne Vilniuj gyvenant kita diena atveza daznai bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, kur ieskot vaikisku batuku nu mazu dydziu nuo 20? Pavasariui reikia smile.gif
Ir UK tai koks dydis buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užmirstuole: 05 vasario 2013 - 13:11
QUOTE(Augė @ 2013 02 05, 13:56)
prisijungčiau yra gražių ir gera kaina dalykų
bet nerandu kas tiktu 164 vaikinukui
sakykit pas juos jau suaugusiems reik žiūrėti  S, ar būna iš vaikiškų koks tada dydis ?
bučiau dėkinga , nes kankinuos ir vis tiek  nesusigaudau  blush2.gif

kas liečia dare2be čia yra dydžių lentelės
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 02 05, 11:23)
Mergaites, gal kuri pirko / mate / zino kur ieskoti kokiu nors dazu ar kitokios tepliojimo priemones vaikui i vonia? Ar tokiu dalyku buna? g.gif


elc mothercare
lyg flamasteriai i vonia buvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 05, 11:28)



kazkas panasiai kaip antroj nuorodoj
Atsakyti
Merginos, pamenu kažkada lyg buvo kalba apie odines vaikiškas šelepetes, ir lyg buvot įmetę nuorodą iš ko perkat, kad patinka g.gif . Mąstau pirkti, gal pasidalinsit info ir patirtim ar patogu vaikui su tokiom g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 02 05, 13:08)

dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tai kiek supratau reiktu pirkt 34'' tada bus gerai smile.gif
Atsakyti