Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(Audry @ 2013 02 04, 18:40)
Merginos norėjo pasakyti, kad jei siųsies iš JAV (kaip ir iš kitų ne Europos Sąjungos šalių) ir prekių vertė viršys 75 lt, susimokėsi PVM 21% Lietuvoje, o jei viršys 350 Lt, tai dar ir muito mokestis prisidės. Prekių kaina su visais mokesčiais gausis didesnė, nei kad LT parduotuvėje pirktum. Todėl iš JAV pačios ir neperkam, nes gali pirkti Europos Sąjungoje ir papildomai PVM Lietuvoje nereiks mokėti 4u.gif

na ir dar reiketu pamineti kad jei suma virsys nustatytaja dar prisideda 30Litu uz muitines darba doh.gif nes pvz uz 100Lt perki tai reikes susimoketi ne 21LT o net 51Lt doh.gif
Atsakyti
Pabandziau siandien pirkti gap.uk su vakar atsiustu koduku 15% ir niekas nieko nepritaike schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 02 04, 20:19)
Kurį laiką nesekiau temos, tai gal kažką nors praleidau? Ar mes jau kooperuojamės iherb? unsure.gif


o kas anksciau to neleido daryt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2013 02 04, 19:39)
Anglijoj viena is paciu populiariausiu tokiu programu, kad perku ir grizta kazkiek pinigeliu yra Top CashBack.

http://www.topcashback.co.uk/

Anglai savo forumuose labai giria ja  smile.gif



Esu prisiregistravus Top Cashback ir apsipirkus kelis kartus... Niekas man negrizta... Rusu kazkokiam forume skaiciau,kad negrazina jie nieko,jei pasinaudoji kokiu nors nuolaidu kodu g.gif Jei tai tiesa,tai ir nera prasmes registruotis, mes gi be kodu turbut ir neperkam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 04, 20:28)
o kas anksciau to neleido daryt?  smile.gif


Tai, kad savo prekės paprastai niekaip netelpa į tuos 75 lt, kur čia dar kooperuotis su kažkuo doh.gif smile.gif Kažkaip anksčiau ir nematydavau tokių pasiūlymų. Tai dabar ir galvoju gal kas pasikeitė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 02 04, 20:31)
Tai, kad savo prekės paprastai niekaip netelpa į tuos 75 lt, kur čia dar kooperuotis su kažkuo  doh.gif  smile.gif Kažkaip anksčiau ir nematydavau tokių pasiūlymų. Tai dabar ir galvoju gal kas pasikeitė unsure.gif

ne visada taip buna, kad sau daug ko reik biggrin.gif sikart kasikas mano buvo labai mazas tiek kaina, tiek svoriu smile.gif O reikejo labai Harney arbatos su nuolaida smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar apsimoka pirkti? g.gif
Kiek LT kainuoja, kažin ar nepanašiai gaunasi su -40 proc. kokioj Maximoj ar Rimi?
http://www.amazon.co...i...2730&sr=1-3
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 04, 21:34)
Merginos, ar apsimoka pirkti?  g.gif
Kiek LT kainuoja, kažin ar nepanašiai gaunasi su -40 proc. kokioj Maximoj ar Rimi?
http://www.amazon.co...i...2730&sr=1-3


Žaislu planetoje 89 lt kainuoja
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 04, 20:32)
ne visada taip buna, kad sau daug ko reik  biggrin.gif sikart kasikas mano buvo labai mazas tiek kaina, tiek svoriu smile.gif O reikejo labai Harney arbatos su nuolaida smile.gif


Oi, aš prieš tris dienas tos Harney arbatos visą krepšį ir prisikroviau blush2.gif
Gal kas dar nematėt mergaites, iherb yra papildoma nuolaida Harney arbatoms. Kaina gaunasi labai gera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 02 04, 21:40)
Oi, aš prieš tris dienas tos Harney arbatos visą krepšį ir prisikroviau blush2.gif 
Gal kas dar nematėt mergaites, iherb yra papildoma nuolaida Harney arbatoms. Kaina gaunasi labai gera bigsmile.gif



Nu ir kainelė jos lietuvoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 02 04, 21:40)
Oi, aš prieš tris dienas tos Harney arbatos visą krepšį ir prisikroviau blush2.gif 
Gal kas dar nematėt mergaites, iherb yra papildoma nuolaida Harney arbatoms. Kaina gaunasi labai gera bigsmile.gif

aciu, kad pasidalinot, kaip tik noriu arbatu... tik pasirinkimas mazokas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ggrass: 04 vasario 2013 - 20:54
QUOTE(Liepsa @ 2013 02 04, 20:48)
Nu ir kainelė jos lietuvoj  doh.gif


Labai smalsu kiek jos pas mus kainuoja, pasidalinkit ax.gif
Atsakyti