Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(LiLady @ 2013 02 04, 15:23)
O per kiek laiko nuskaičiuoja paypal registracijos pinigus?Prisiregistravau 31 dieną,tai taip kabo rezerve ir nematau aš jokių 4 skaičiukų.Kiek suprantu jie bus tik tada kaip bus nuskaičiuoti pinigėliai?Paprotinkit kas mane,ačiū blush2.gif


Aš kiek atsimenu tai iš karto matėsi tie 4 skaičiukai g.gif , nors tuomet dar tik rezervas buvo.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 04, 14:31)
Visai nieko pasiulymas

Tik , jei viesai nerasoma, man kvepia afera mirksiukas.gif
Kodel tik i az?

Todėl kad neseku temos, labai daug prirašyta, nelabai turiu kada paskaityti. Aktyvios temos apsiprekinimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2013 02 04, 15:37)
Ne, čia ne lyoness schmoll.gif

o kas blush2.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutes, nextdirect buna kokiu nors koduku? siuntimas vis dar nemokamas? Nes nieko jie konkreciai neraso, tai susimasciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linute_klp: 04 vasario 2013 - 16:38
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 04, 15:43)
o kas  blush2.gif  g.gif

speju, kad kazkas panasaus i moneybackmadness...pilna tokiu programu, ypac usa....kazkaip europoje maziau....uz pakvietima man atrodo 5 svarai eina, ar kazkas panasaus....bet gal ir klystu.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-jazz: 04 vasario 2013 - 17:21
Užsakinėsiu www.laredoute.fr šiandien vakare 4u.gif
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2013 02 04, 16:43)
Todėl kad neseku temos, labai daug prirašyta, nelabai turiu kada paskaityti. Aktyvios temos apsiprekinimų thumbup.gif

o laiko kiekvienai i AZ atsakyt turesit? jei ner laiko, o norit su kitom draugiskai pasidalinti, isdestykit galimybes vienoj zinutej(kiek cia slapukaujat senai jau galejot isdestyt), o musu padeku galesit neskaityt jei laiko neturesit 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nori prisijungti prie natureshop pirkimo ir pasidalinti siuntimo kainą. Nemokamas siuntimas nuo 50eur jei surinktumėm reikiamą sumą.
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2013 02 04, 20:09)
o laiko kiekvienai i AZ atsakyt turesit? jei ner laiko, o norit su kitom draugiskai pasidalinti, isdestykit galimybes vienoj zinutej(kiek cia slapukaujat senai jau galejot isdestyt), o musu padeku galesit neskaityt jei laiko neturesit 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2013 02 04, 03:05)
Galiu pasiūlyti puslapiuką, kur prisiregistravus ir perkant internetinėse parduotuvėse dar ir pinigų grąžos gautumėt thumbup.gif

jau man kazkas rase, siule, bet as net nuorodos neatsidariau smile.gif
cia greiciausiai kazkas panasaus i sita reikala: http://uzdarbis.lt/t...e-registracija/ rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Anglijoj viena is paciu populiariausiu tokiu programu, kad perku ir grizta kazkiek pinigeliu yra Top CashBack.

http://www.topcashback.co.uk/

Anglai savo forumuose labai giria ja smile.gif

Cia straipsnis apie tokius puslapius:
http://www.moneysavi...shback-websites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heizel: 04 vasario 2013 - 18:42
QUOTE(R-jazz @ 2013 02 04, 18:17)
speju, kad kazkas panasaus i moneybackmadness...pilna tokiu programu, ypac usa....kazkaip europoje maziau....uz pakvietima man atrodo 5 svarai eina, ar kazkas panasaus....bet gal ir klystu.... g.gif

Tiesą sakant nežinau minėto moneybackmadness, žvilgtelėjusi radau, kad jis "veikia" tik GB. Ale svarbu, kad kažkas gauna po 5pinigus, ane? bigsmile.gif
Čia už jokį pakvietimą pinigų nemoka niekas, veikia visame pasaulyje (ar beveik)

QUOTE(lunatikas @ 2013 02 04, 19:09)
o laiko kiekvienai i AZ atsakyt turesit? jei ner laiko, o norit su kitom draugiskai pasidalinti, isdestykit galimybes vienoj zinutej(kiek cia slapukaujat senai jau galejot isdestyt), o musu padeku galesit neskaityt jei laiko neturesit 4u.gif

Na kiekvienai atsakinėti nereikia, parašiau tik toms, kurioms buvo įdomu mirksiukas.gif
***********
OK. Trumpai parašysiu esmę.
Na yra vienoje vietoje virš 5000 parduotuvių ir labai labai daug visko ten, nuo batų raištukų iki automobilių (pastrųjų nežiūrėjau ar tikrai taip ir yra). Taip pat yra nuolaidos parduotuvėse, na kaip ir visur. Siuntimas vienur būna nemokamas, kitur nuo tam tikros sumos. O smagiausiai tai yra tai, kad po apsipirkimo kažkoks procentas (jis nustatytas konkretus parduotuvei) grįžta atgal, kurį paskui persivedi sau ir nusiimi arba perki. Taip pat gali pažymėti kokią prekę ir ją stebėti, kada bus nuolaida, dar yra kuponai suteikiami, kurie taip pat nuolaidą duoda (apie juos dar nelabai įsigilinau, nes ir be jų kainos thumbup.gif )
Po parduotuves panaršyti galite čia https://www.ultimate...username=birvas
Reikia spausti oranžinį mygtuką "free"
tada ten supildyti duomenis, nes jie reikalingi siuntimuisi, kitaip neis pažiūrėti nieko
Na o parduotuvės yra Nike, Adidas, 1macys, guess, 6pm, Walmart, walgreens, buy.com ir t.t. Ieškoti galima pagal prekės pavadinimą, pagal parduotuvės pavadinimą. Na žodžiu tikrai yra ten ką veikti smile.gif 4u.gif
Atsakyti