Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

ryt po papaildymo perku 5pounds ,veiksmas kaunas i kitus miestus siunciu 4u.gif
Atsakyti
Naujoke pas jus temoje.. Gal kas gali parasyti kur ieskot atsiliepimu apie sia kosmetika http://www.bottegaverde.eu/ is sio psl gamintoju nesu maciu nei girdejus, gal kas esat naudoje..

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 01 31, 21:48)
Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  sarase ziuriu nera, matyt neperkat tokiu  unsure.gif  einu tada google pagalba ieskot visokiu smectu ir geruju bakteriju  biggrin.gif  man ta vokieciu kalba  doh.gif  biggrin.gif

o tau geruju bakteriju reikia? ieskok pagal probiotik, probiotische ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2013 01 31, 22:11)
Naujoke pas jus temoje.. Gal kas gali parasyti kur ieskot atsiliepimu apie sia kosmetika http://www.bottegaverde.eu/  is sio psl gamintoju nesu maciu nei girdejus, gal kas esat naudoje..

Dekui 4u.gif

Prieš pora metų esu pirkus iš jų. Šampūnai nelabai tiko mano plaukams. Dušo želės geros. Veido kremai ir gana geri buvo. Vyrui buvau pirkus skutimosi kremą labai patiko, deja jo kažkodėl jau nebepardavinėja. Šampūnų vyriškų pirkau ir gana geri. Dekoratyvinės kosmetikos nepirkau. O kur atsiliepimų ieškot nežinau, bandykit google 4u.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti, kaip reikia nukopinti krepšelį, norint nusiūsti užsakytojai, kažkada buvo rašyta, bet neišsisaugojau doh.gif
Atsakyti


QUOTE(kovo @ 2013 01 31, 23:46)
Gal galite pasakyti, kaip reikia nukopinti krepšelį, norint nusiūsti užsakytojai, kažkada buvo rašyta, bet neišsisaugojau doh.gif

pazymekite krepseli ir darykite copy+paste. Taciau jei dirbate su opera, teks siam reikalui kita narsykle naudoti rolleyes.gif
Atsakyti
As kaip ir didzioji dauguma - uzsakinesiu www.SPORTSDIRECT.com
Ryt greiciausiai. Kadangi tingiu subine kelt ir kooperuotis su kazkuo.
Gal kam irgi patogiau, arciau ir tingi kaip as (kaimynam taikau)
Kaunas, Zaliakalnis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 01 31, 23:02)
pazymekite krepseli ir darykite copy+paste. Taciau jei dirbate su opera, teks siam reikalui kita narsykle naudoti  rolleyes.gif

Ačiu, viskas gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 01 31, 22:41)
Aš ką tik mokėjau per DNB banką, tai man svaras 4,13 g.gif


Gal tik rezervuota tiek? As per dnb pirkau neseniai, tai gal dienas laike rezevuota 4.15, bet nuskaiciavo pigiau smile.gif
Atsakyti
Siandien uzsakinesiu is www.sportsdirect.com Marijampole, galiu persiust. Taiko nuolaida ir batams ir rubams thumbup.gif
Bankas Swedbank
Siuskit i raimundux@gmail.com
Atsakyti
Sveikutes merginos, ateinu patarimo, jūs visvien daugiau pažengę pirkimuose nei aš, gal kuri buvot susidūrusi su tokia situacija:
pirkau batus, gavau ne tokius, kokius aprašė, su pardavėja neišėjo susitarti, tai iškėliau bylą. Ją laimėjau. Bet paypal parašė - persiųsk batus, įrašyk registracijos kodą ir kai tik pamatys, kad pardavėja gavo batus, perves man pinigus atgal.
O kaip su grąžinimu? skambinau į paštą - sakė registuotas siuntinys kainuoja kažkur 22lt, bet siuntinys matysis tik LT ribose, kai bus UK dings visi įrašai... tai š...
o Lina per tave siųsti, tai turbūt kodų jokiu neduodi unsure.gif nežinau ką daryti, nes jei siunčiu per paštą ir dingsta įrašai UK, tai kaip Paypal matys, jog pardavėja gavo batus?
Atsakyti
laukiu norinciu 5pounds thumbup.gif
Atsakyti