Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

Kas uzsakinejat is Sports Direct? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Nu kad jau nepataikiau su dydziu doh.gif pirksiu antra karta esu is Kauno bet galiu persiust MYTOYS.DE 10 euru nuimanti koduka jau isnaudojus...arba prisijunciau kas rinktu Kaune 4u.gif
Atsakyti
Labukas,

jungciaus Kaune prie http://www.unserekleineapotheke.de/
Atsakyti
QUOTE(Liutuke! @ 2013 02 03, 23:12)
O kooperuojatės siuntimą?
Tikrai pigiau gaunas nei iš USA pardės  ax.gif?

skelbiau kooperacija pries kelias dienas...dar turejau 15proc. koduka, bet jau nusipirkom....
Liudniausia, kad susidejus krepsiuka buvau, o pries perkant kaip tik vienas vaiko megztukas dingo...bet kai nusipirkom....uz valandos vel atsirado:(((( tai jei kas vilniuje kooperuosis - mielai prisijungciau su vienu megztuku drinks_cheers.gif...nebeprisijungciau...jau dingo galutinai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(racke @ 2013 02 03, 22:38)
Na ir cia nerandu kur koduka irasyti, kad taikytu 15%  rolleyes.gif

kodas rasomas paciam gale, jau suvedus korteles duomenis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-jazz: 04 vasario 2013 - 10:09
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 02 04, 07:20)
Kas uzsakinejat is Sports Direct?  4u.gif  4u.gif


Aš šiandien užsakinėsiu www.sportsdirect.com mirksiukas.gif Mielai priimsiu mirksiukas.gif Aš Vilniuje, turiu galimybę kasdien perduoti į Kauną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 03, 23:00)
O kiek laiko keliavo?, nes as irgi jo laukiu, jau nesulaukiu  biggrin.gif

Issiusta buvo sausio 14d, o paste buvo vasario 1d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2013 02 03, 23:25)
Gal kas iš crocs.co.uk pirksite? Prisijungčiau su viena pora (14.99sv).



šiandien pirksiu , galit jungtis 4u.gif
dabar taiko 14 proc. nuolaida
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 04, 11:21)
Issiusta buvo sausio 14d, o paste buvo  vasario 1d. 4u.gif


Tai man dar savaitele gresia palaukti rolleyes.gif
O sakykit, kai jau buna Lietuvoje, tai tas www.post.lt puslapis irgi jau parodo, ta tracking numeri ju duota suvedus?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 03, 23:27)
swedas neatkabina
nebent jusu parduotuve jiems nusiustu patvirtinima, kad uzsakymas atsauktas
o to parduotuve tikrai nedarys
tad belieka laukt 2 savaites mirksiukas.gif

QUOTE(gaaabriele @ 2013 02 04, 00:31)
Mano TBS swedbank irgi rezervaves jau 17 dienu. Na dabar savaitgalis, tai tikiuosi iki treciadienio, kad gris jie, jei ne tada skambinsiu i banka smile.gif

Na va. Šiandien pasiskambinau į banką, tai pasakė, kad mokant debetine kortele, rezervas nusiima po 21 dienos. Taigi, dar beliko 3 man dienos. O tada jau bankas turi nuimti. bigsmile.gif
Šiaip, jeigu norite anksčiau atgauti pinigėlius, turite rašyti parduotuvei, kad jie patvirtintų, jog užsakymas nepadarytas, tada persiunčiate tuos laiškus bankui, ir jie nuima rezervą.. Na, aš taip supratau. ax.gif
Atsakyti
Gal kuriai kaunietei konors is Iherb reikia? ax.gif prijungciau prie savo krepsiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 02 04, 12:02)
Gal kuriai kaunietei konors is Iherb reikia?  ax.gif prijungciau prie savo krepsiuko smile.gif


Prisijungciau, parasiau jums i meila ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 04, 11:41)
Na va. Šiandien pasiskambinau į banką, tai pasakė, kad mokant debetine kortele, rezervas nusiima po 21 dienos. Taigi, dar beliko 3 man dienos. O tada jau bankas turi nuimti.  bigsmile.gif
Šiaip, jeigu norite anksčiau atgauti pinigėlius, turite rašyti parduotuvei, kad jie patvirtintų, jog užsakymas nepadarytas, tada persiunčiate tuos laiškus bankui, ir jie nuima rezervą.. Na, aš taip supratau. ax.gif

Persiunciau TBS laiska, kad uzsakymas atsauktas ir kad pinigai nebus nuskaiciuoti, deja netiko. Man aiskino, kad reikia patvirtinimo is parduotuves banko, kad pinigu nenuskaitys. Nors pradzioj ir sake, kad persiusciau laiska is parduotuves, kad pinigai nebus nuskaityti. Bet po to dar geriau susigalvojo su tuo patvirtnimu is banko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimundux: 04 vasario 2013 - 12:25