Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

Norejau paklausti, turbut esate pirkusios is tu kinieciu aliexpress?? Uz kokias sumas pirkote? Ar nesisega muitine? Jei suma kokie 40-50$, uzdeda PVM? Ar is cia siunciantis mokesciu stebuklingai nebuna? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2013 02 03, 21:14)
Sveikutes.As turiu viena klausima, gal kas galetu asakyti.Pirkau siandien the body shop uk, paskui atsaukiau uzsakyma, nes per klaida susidubliavo.O pinigus rezervavo is karto.Uzsakymas kaip ir atsaukats, o pinigai negrazinti.Kaip manot, ar dar laukti, ar rasyti ten koki laiska ar ka? Neismanau ka daryti.Prisidirbau  doh.gif

bankai savaitgalį juk nedirba ax.gif plius jei rezervuoti pinigai, tai reik prašyt,kad nuimtų rezervą, jei atšaukėt užsakymą..turit pati prašyt banko smile.gif SEB pavyksta dienos bėgyje sutvarkyt,,o su swed berods ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 02 03, 20:29)
pabandykit sita YXJKHHFCLEJX

As koduka taip pat gavau, bet blondine nerandu kur ji irasyti ax.gif
Atsakyti
Gera kaina puodukam , dar isidejus i krepsiuka iki 24 valandos 4,60 numinusuoja thumbup.gif
http://www.mytoys.de...1.13.03/1688455
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 03 vasario 2013 - 21:03
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 03, 21:01)
Gera kaina puodukam , dar isidejus i krepsiuka iki 24 valandos  4,60 numinusuoja  thumbup.gif
http://www.mytoys.de...1.13.03/1688455

drinks_cheers.gif jau laukiu tokio, pakeliui mano kleckui -užsakiau praeitą savaitę.
o minusuoja 4,60 eur, nes patenka į sąrašiuką prekių, kurioms taikoma 20% vakarais tarp 17 -24 val. Tiesa, prieš patenkant į šį sąrašą, puodukas pas juos kainavo apie 19 Eur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 02 03, 20:46)
Norejau paklausti, turbut esate pirkusios is tu kinieciu aliexpress?? Uz kokias sumas pirkote? Ar nesisega muitine? Jei suma kokie 40-50$, uzdeda PVM? Ar is cia siunciantis mokesciu stebuklingai nebuna? unsure.gif 4u.gif

Aš siunčiausi ne kartą, bet mano prekės buvo nebrangios. Veną kartą siunčiausi už 24 dolerius. Muitinei neužkliuvau rolleyes.gif

Gal kas turit pasiūlymų, kur būtų galima įsigyti nebrangiai dirbtinio kailio puskailinius? Noriu kitai žiemai, tai gal kur išpardavimai yra? g.gif Reiktų didesnio dydžio rolleyes.gif Kiniečių nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2013 02 03, 21:14)
Sveikutes.As turiu viena klausima, gal kas galetu asakyti.Pirkau siandien the body shop uk, paskui atsaukiau uzsakyma, nes per klaida susidubliavo.O pinigus rezervavo is karto.Uzsakymas kaip ir atsaukats, o pinigai negrazinti.Kaip manot, ar dar laukti, ar rasyti ten koki laiska ar ka? Neismanau ka daryti.Prisidirbau  doh.gif



QUOTE(Bluntė @ 2013 02 03, 21:49)
bankai savaitgalį juk nedirba  ax.gif  plius jei rezervuoti pinigai, tai reik prašyt,kad nuimtų rezervą, jei atšaukėt užsakymą..turit pati prašyt banko smile.gif SEB pavyksta dienos bėgyje sutvarkyt,,o su swed berods ne  4u.gif

Aš tai nelabai suprantu, kas turi atkabinti tuos rezervuotus pinigus?
Mano TBS rezervuoti pinigai stovi 17 dienų. Pradžioje buvau skambinusi į SWED banką, tai sakė, kad jie patys to rezervo negali nuimti, nes turi patvirtinti ten kažką TBS. Ar jau man pradėti ieškoti pinigų? g.gif
Atsakyti
Swedo nekomentuosiu....SEB man vieną kartą parašė,kad atkabina rezervą mano prašymu...kitą kart parašė,kad po dviejų savaičių, tai jiems nusiunčiau pirmai gautą ats biggrin.gif
tai dabar visad atkabina smile.gif
nebent TBS neleidžia panaikint rezervacijos, nors abejoju...
Juk kai perkant - suvedant banko duomenis, ir užtat suma nuskaičiuojama iš banko...taip lengvai jie ten grįžti negali,kaip išeit biggrin.gif
manau jei bankas parašė,kad su TBS reik bendraut,klauskit TBS kodėl nepanaikina rezervacijos ir kai gausit TBS ats, tada jau rašykit bankui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 03, 22:31)
Swedo nekomentuosiu....SEB man vieną kartą parašė,kad atkabina rezervą mano prašymu...kitą kart parašė,kad po dviejų savaičių, tai jiems nusiunčiau pirmai gautą ats biggrin.gif
tai dabar visad atkabina smile.gif
nebent TBS neleidžia panaikint rezervacijos, nors abejoju...
Juk kai perkant - suvedant banko duomenis, ir užtat suma nuskaičiuojama iš banko...taip lengvai jie ten grįžti negali,kaip išeit biggrin.gif
manau jei bankas parašė,kad su TBS reik bendraut,klauskit TBS kodėl nepanaikina rezervacijos ir kai gausit TBS ats, tada jau rašykit bankui  4u.gif

Tai ryt tada skambinti i banka,taip supratau?Mano swed bankas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 03 vasario 2013 - 21:38
QUOTE(onute33 @ 2013 02 03, 22:35)
Tai ryt tada skambinti i banka,taip supratau?Mano swed bankas  g.gif

man atrodo per elektroninę bankininkystę galima parašyti bankui smile.gif man kažkaip taip patikimiau ir aiškiau 4u.gif turėtų būt " žinutė bankui" ar panašiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 03, 21:16)

Gal kas turit pasiūlymų, kur būtų galima įsigyti nebrangiai dirbtinio kailio puskailinius? Noriu kitai žiemai, tai gal kur išpardavimai yra? g.gif Reiktų didesnio dydžio rolleyes.gif Kiniečių nenoriu schmoll.gif


čia mačiau kad yra kailinukų mirksiukas.gif http://www.asos.com/Women/
Atsakyti
gal tokių kur pas kiniečius užmatėt? biggrin.gif
Atsakyti