Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 167 tema

QUOTE(mamka35 @ 2013 02 02, 15:01)
o kas ten per maistas ax.gif

http://groceries.asda.com
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 02 01, 19:16)
Tik is cia avalynes tai nesu pirkusi idomu kaip ju kokybe g.gif


Mano abu vaikai su žieminiais iš Lands'end vaikšto, tiesa iš USA siųsto. Pagal šiltumą jie nenusileidžia Columbia, apsiauti patogu thumbup.gif Kitiems metams vėl iš ten žiūrėsim ax.gif Nežinau kaip UK, bet iš USA buvo šiek tiek didinti
Atsakyti
Labai ieskau kaunietes kuri darytu uzsakyma is everything 5pounds nes reikia keliu daikteliu 4u.gif
Atsakyti
as noreciau keleta smutkiu vyrui uzsakyti is cia, bet nezinau ar apsimokes man kiek siuntimas i lt?

QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 02, 14:53)
Gal yra mamyciu norinciu prisijungti prie asda maisto uzsakymo? smile.gif Utena, kitur persiusiu.

Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2013 02 02, 16:33)
as noreciau keleta smutkiu vyrui uzsakyti is cia, bet nezinau ar apsimokes man kiek siuntimas i lt?

1kg 8 lt.
Atsakyti
iki kada rinksite?

QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 02, 17:01)

Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2013 02 02, 17:03)
iki kada rinksite?

Rytoj noresiu uzsisakineti
Atsakyti
pagalvosiu ir jums parasysiu:)

QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 02, 17:27)
Rytoj noresiu uzsisakineti

Atsakyti
Pareklamuosiu ax.gif Pirkau situos batus ne tik dukrai bet ir sau http://www.landsend....l#pdpReviewsTab Labai patiko, lengvi, silti
Atsakyti
Iš Mandco siuntėtės kas nors, nėra pamažinti rūbai?
nes pagal dydžių lentelę man kažkaip į mažesnę pusę atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2013 02 02, 18:15)
Labai ieskau kaunietes kuri darytu uzsakyma is everything 5pounds nes reikia keliu daikteliu 4u.gif

paziurekit feisbuke ,viena mergina is kauno uzsakineja,lygtais pasivadinus pigus rubai,nuotrauka tokia raudonas batelis 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gelbėkite, padėkite - užstrigau besiregistruodama next parduotuvėje ties punktu: Enter your special offer promotion code
Ką reikia čia įrašyti, nes visi mano bandymai nesėkmingi g.gif
Atsakyti