Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(SandraKasandra @ 2013 02 15, 16:33)
Dovilemama, o kuri butent Bernette pas Jus yra?  ax.gif  Man jos kazkaip irgi gan prie sirdies...ir cia atsiliepimai geri, ir pati kiek bandziau...Dar sakau, kai kursuose su bernina siuvam  ax.gif
Dar, va, besidomedama, stai koki video atradau  biggrin.gif
Manau, jei jau ir tokiam stovy budamos sios masineles siuna, tai tikriausiai tikrai geros  g.gif
bernina po gaisro
Vat, ir blaskausi vis  biggrin.gif  ziniu dar minimaliai, norai tokie, kad ir gera daikta isigyt norisi, ir permoket nesinori....niu, galvos skausmas, zodziu  doh.gif

Mano yra bernette e66, daug ji ten turi pranasumu, palyginti su kitlm panasiom masinom, bet man labai pravercia tai, kad puikiai siuna viska is eiles be kazkokiu specialiu nustatymu.
O video tikrai ispudingas - specialiai gi taip nesugalvosi, sudeginta masina dar siuna, o poto atstatoma kaip nauja!
Atsakyti
Nu ka mamytes vakar su vyru sedom i masina ir ciuozem i siuvimo stiliu pasiimti mano grazuoles berninos auroros 450 wub.gif dar dezese viskas supakuota...siandien pavartisiu instrukcija o pirmadieni reikes traukti bandymams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 17, 11:16)
Nu ka mamytes vakar su vyru sedom i masina ir ciuozem i siuvimo stiliu pasiimti mano grazuoles berninos auroros 450  wub.gif dar dezese viskas supakuota...siandien pavartisiu instrukcija o pirmadieni reikes traukti bandymams  biggrin.gif

Sveikinu su tokiu nuostabiu pirkiniu 4u.gif
Atsakyti
Atkeliavo jau ir mano mašiniukė Janome 920. Visų galimybių dar nespėjau išbandyti. Ploną (patalynės tipo) audinį gerai siuva. Džinsą - turbūt sunkiau, nebandžiau dar, reikia jau storesnei medžiagai adatą pasikeisti, pareguliuoti. Galingumas jos nedidelis - 85 W.
Siuvusi aš su pramoninėmis, tai įpratusi, kad pačios pradėjus siūti įtvirtį padaro, su pėdalu kojelė pasikelia, tai čia taip keista, kad reikia rankiniu būdu.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 17, 05:16)
Nu ka mamytes vakar su vyru sedom i masina ir ciuozem i siuvimo stiliu pasiimti mano grazuoles berninos auroros 450  wub.gif dar dezese viskas supakuota...siandien pavartisiu instrukcija o pirmadieni reikes traukti bandymams  biggrin.gif

wow wub.gif Lauksim įspūdžių wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Roskyte @ 2013 02 17, 10:18)
Atkeliavo jau ir mano mašiniukė Janome 920. Visų galimybių dar nespėjau išbandyti. Ploną (patalynės tipo) audinį gerai siuva. Džinsą - turbūt sunkiau, nebandžiau dar, reikia jau storesnei medžiagai adatą pasikeisti, pareguliuoti. Galingumas jos nedidelis - 85 W.
Siuvusi aš su pramoninėmis, tai įpratusi, kad pačios pradėjus siūti įtvirtį padaro, su pėdalu kojelė pasikelia, tai čia taip keista, kad reikia rankiniu būdu.


Man irgi būtų keista, jei mašina neturėtų bent pėdos pakelimo su kelienu.


Kai pamėgnsit siūt džinsą, pasidalinkit įspūdžiais. Manau čia daug kas bus įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 17, 11:16)
Nu ka mamytes vakar su vyru sedom i masina ir ciuozem i siuvimo stiliu pasiimti mano grazuoles berninos auroros 450  wub.gif dar dezese viskas supakuota...siandien pavartisiu instrukcija o pirmadieni reikes traukti bandymams  biggrin.gif

Sveikinu su nuostabiu pirkiniu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Ar pirkote ir siuvinėjimo priedą? Juk ši mašina gali ir siuvinėti.
Lauksime atsiliepimu.
Atsakyti
Uzsukau pasitarti kokia buitine masinele pirkti. Bet persigalvojau... cool.gif
Paieskosiu kitu forumu kur galeciau gauti tiesu atsakyma be moralu apie nebrangias masinas. Nu neturiu as to 1000lt ir nesisviecia... ka dabar...
Atsakyti
QUOTE(Natalyte4 @ 2013 02 17, 19:48)
Sveikinu su nuostabiu pirkiniu  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Ar pirkote ir siuvinėjimo priedą? Juk ši mašina gali ir siuvinėti.
Lauksime atsiliepimu.

Taip su siuvinejimo moduliu pirkau....bet yra dar papyldoma programine iranga kuri gali bet koki piesinuka konvertuoti i art formata tai jau to priedo kol kas neemiau. Siuvinejimo moduli yra apie 300 ar net daugiau peveiksleliu tai manau pradziai uzteks. O paskui ziuresime nes programine iranga dar 3000lt kainuoja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 17, 19:08)
Kai pamėgnsit siūt džinsą, pasidalinkit įspūdžiais. Manau čia daug kas bus įdomu  smile.gif

Ką tik dukrai džinsus patrumpinau. Medžiaga tokia elastinė, nelabai stora - tai gerai susiuvo, net per storas šonų siūles be vargo pravažiavo. Adata Nr 90. Galės dukra ryt į paskaitas su naujais džinsais eiti.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 17, 12:13)
Taip su siuvinejimo moduliu pirkau....bet yra dar papyldoma programine iranga kuri gali bet koki piesinuka konvertuoti i art formata tai jau to priedo kol kas neemiau. Siuvinejimo moduli yra apie 300 ar net daugiau peveiksleliu tai manau pradziai uzteks. O paskui ziuresime nes programine iranga dar 3000lt kainuoja.  doh.gif

Gal jau mėginot siuvinėti ? Nebūtina ta programa, nes už dyką pilna visokiausių dizainų galima gauti.
Kai pirkau savo siuvinėjimo mašiną irgi buvau užsidegus, bet daviau sau laiko apsispręsti ar tikrai reikia programos. Kiek siuvinėjau, visados rasdavau tinkamą motyvą jei ne už dyką, tai už juokingai pigiai.
Yra nemokama programikė Bernina puslapyje, kuri konvertuoja jau gatavus, bet netinkamo formato motyvus į tinkamus berninai.

Papildyta:
QUOTE(Roskyte @ 2013 02 17, 13:21)
Ką tik dukrai džinsus patrumpinau. Medžiaga tokia elastinė, nelabai stora - tai gerai susiuvo, net per storas šonų siūles be vargo pravažiavo. Adata Nr 90. Galės dukra ryt į paskaitas su naujais džinsais eiti.

Super thumbup.gif Per storas šonų siūles dygsniukai nesutrumpėjo ?
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2013 02 17, 19:55)
Uzsukau pasitarti kokia buitine masinele pirkti. Bet persigalvojau...  cool.gif
Paieskosiu kitu forumu kur galeciau gauti tiesu atsakyma be moralu apie nebrangias masinas. Nu neturiu as to 1000lt ir nesisviecia... ka dabar...

jei nebus sunku, gal galesite pasidalinti patarimais kuriuos gausite?
Atsakyti
QUOTE(Dovilemama @ 2013 02 16, 23:48)
Mano yra bernette e66, daug ji ten turi pranasumu, palyginti su kitlm panasiom masinom, bet man labai pravercia tai, kad puikiai siuna viska is eiles be kazkokiu specialiu nustatymu.
O video tikrai ispudingas - specialiai gi taip nesugalvosi, sudeginta masina dar siuna, o poto atstatoma kaip nauja!


Vat ir as bernette e66 nusiziurejus esu ax.gif kiek isbandziau siuvimo stiliuj, tai su ja gan smagu man pasirode ax.gif ir kaina labiausiai prieinama... ax.gif bet vistiek naktim bernina 380 sapnuoju, nezinau ka daryt biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(tanler @ 2013 02 17, 13:16)
Nu ka mamytes vakar su vyru sedom i masina ir ciuozem i siuvimo stiliu pasiimti mano grazuoles berninos auroros 450  wub.gif dar dezese viskas supakuota...siandien pavartisiu instrukcija o pirmadieni reikes traukti bandymams  biggrin.gif


Sveikinu su tokiu pirkiniu thumbup.gif smagaus siuvimo ir siuvinejimo smile.gif
QUOTE(Erkesta @ 2013 02 17, 19:55)
Uzsukau pasitarti kokia buitine masinele pirkti. Bet persigalvojau...  cool.gif
Paieskosiu kitu forumu kur galeciau gauti tiesu atsakyma be moralu apie nebrangias masinas. Nu neturiu as to 1000lt ir nesisviecia... ka dabar...


Kad nereikia kreipt demesio i tuos moralus biggrin.gif kiekvienas renkasi pagal poreikius ir galimybes smile.gif as irgi dar ieskojimuose, bet budama parduotuvej, Siuvimo stiliuj, isbandziau tikrai nemazai masineliu, ten jie tikrai kantriai aprodo viska, isaiskina, gali bandytis kiek tik nori. Tai va, maciau masineliu ir po 400 lt. Nezinau as kaip, ar geros tos Rubinos, nelabai as kur atsiliepimu esu radus.... ax.gif bet kaina tikrai prieinama ir operaciju nemazai visai yra... g.gif
Atsakyti