Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

clap_1.gif pagaliau i mano namus atkeliavo siuntinukas...Janome 625E ....taip knieti viską išbandyti ax.gif
Atsakyti
gal kam pravers Janome akcija
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 11, 09:32)
Na šiame forume kažkaip labiau giriamos Bernina nei Janome..  biggrin.gif Bet aš vistiek likau prie pasirinkto mano varianto ir pirkau neseniai Janome 1200D. Esu labiau nei labai patenkinta..  biggrin.gif Yra ir overlokas ir plokščiasiūlė, siūna kaip bitutė, tik vienu metu biškį buvau pradėjus nervintis, kai pasiuvus pora dygsnių vis siūlas trūkinėjo, 2h prasiknisau, kol suvokiau, kad siūle problema, pakeičiau siūlus ir iškart viskas pasitaisė. Ir kaip kažkas sakė, kad plasmatsinės jos, tai nieko panašaus - vien metalinės dalys vidui.. Na bent jau kiek man matoma.  biggrin.gif Na bet aš turiu dar neseniai, gal daugiau nei mėnesį, tai negaliu dar pasakyt, kad ji man neges ar panašiai, bet šiuo metu tai atsidžiaugti negaliu.  biggrin.gif Ir dar, sako, kad geriau tuėti atskirai overloką ir plokščiasiūlę ir kitų komentarų buvau radus, kad užknisa pervėrinėti siūlą, kai nori pakeisti, na taip reik perverti, bet padarius kelis kartus tą, labai greit įkirti kaip ten ką perverti ir man kažkaip nesudarė dar tas problemos.

labai smagus pirkinys, dar smagiau, kad jums prigijo.


Aš visiškai ne už Bernina overlocku srityje. Overlocką ir plokščiasliūlę, dvi atskiras mašinas, turiu Babylock ir skaitau, kad geresniu už Babylock nėra smile.gif
Atsakyti
Nereikia perverinėt overlockuose siūlų tongue.gif Pasiskaitykit instrukcijose, ten turėtų būti parodyda, kurioje vietoje nukirpti esamą siūlą ir kitos spalvos pririšti. Tuomet ant bandomos skiautės prasiūti iki pradės reikiama spalva siūti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Rodos, pribrendau jau ir as siuvimo masinelei biggrin.gif Kadangi lankau siuvimo kursus, norisi greiciau visko ismokt, turet galimybe ir namuose pasipraktikuot ax.gif Nors kursuose siuti mokausi su Bernina 380, kuri mane pakerejusi wub.gif , bet ji man kiek per brangi, norisi pradziai kazko paprastesnio ir pigesnio ax.gif Buvau Siuvimo stiliuj, Zalgirio g., dave prasibandyt su kokia tik noriu masinele pasisiut, isbandziau gal kokius 5 skirtingus gamintojus....bet taip ir neissirinkau dar nieko blush2.gif Kadangi esat cia visos tikrai pasikausciusios, vat, Jusu, mielosios, ir noriu paprasyt patarimo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 14, 21:02)
Nereikia perverinėt overlockuose siūlų  tongue.gif  Pasiskaitykit instrukcijose, ten turėtų būti parodyda, kurioje vietoje nukirpti esamą siūlą ir kitos spalvos pririšti. Tuomet ant bandomos skiautės prasiūti iki pradės reikiama spalva siūti  4u.gif

Na spalvą pakeisti tai savaime suprantama, kad tiksiūlą viršuj nukerpi, kitą spalvą pririši ir paparasta, kalba einu kaip iš OVERLOKO mašiną pakeiti į PLOKŠČIASIŪLĘ biggrin.gif tai kaip nereikia perverti siūlų, jeigu jie visai kitaip ir kitur veriasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraKasandra @ 2013 02 15, 13:42)
Sveikos mamytes  smile.gif  Rodos, pribrendau jau ir as siuvimo masinelei  biggrin.gif  Kadangi lankau siuvimo kursus, norisi greiciau visko ismokt, turet galimybe ir namuose pasipraktikuot  ax.gif Nors kursuose siuti mokausi su Bernina 380, kuri mane pakerejusi  wub.gif , bet ji man kiek per brangi, norisi pradziai kazko paprastesnio ir pigesnio  ax.gif  Buvau Siuvimo stiliuj, Zalgirio g., dave prasibandyt su kokia tik noriu masinele pasisiut, isbandziau gal kokius 5 skirtingus gamintojus....bet taip ir neissirinkau dar nieko  blush2.gif  Kadangi esat cia visos tikrai pasikausciusios, vat, Jusu, mielosios, ir noriu paprasyt patarimo... ax.gif

Pirkau ir aš savo mašinėlę Siuvimo stiliuje. Man ten patiko jau vien tai, kad labai jau kantriai pardavėjas atsakynėjo į mano kvailus klausimu blush2.gif
Rinkausi taip pat nuobodžiai ilgai, tačiau išsirinkusi savo Bernette siuvimo mašinėlę tikrai nesigailiu. Siunu laužau aš ją kaip tik įmanoma ir viskas gerai thumbup.gif Siuna be problemu.
Atsakyti
QUOTE(Dovilemama @ 2013 02 15, 15:02)
Pirkau ir aš savo mašinėlę Siuvimo stiliuje. Man ten patiko jau vien tai, kad labai jau kantriai pardavėjas atsakynėjo į mano kvailus klausimu  blush2.gif
Rinkausi taip pat nuobodžiai ilgai, tačiau išsirinkusi savo Bernette siuvimo mašinėlę tikrai nesigailiu. Siunu laužau aš ją kaip tik įmanoma ir viskas gerai  thumbup.gif  Siuna be problemu.


Dovilemama, o kuri butent Bernette pas Jus yra? ax.gif Man jos kazkaip irgi gan prie sirdies...ir cia atsiliepimai geri, ir pati kiek bandziau...Dar sakau, kai kursuose su bernina siuvam ax.gif
Dar, va, besidomedama, stai koki video atradau biggrin.gif
Manau, jei jau ir tokiam stovy budamos sios masineles siuna, tai tikriausiai tikrai geros g.gif
bernina po gaisro
Vat, ir blaskausi vis biggrin.gif ziniu dar minimaliai, norai tokie, kad ir gera daikta isigyt norisi, ir permoket nesinori....niu, galvos skausmas, zodziu doh.gif
Atsakyti
O ka zinoves galetu pasakyti apie Janone coverloka, modelis: 1000CPX? g.gif tai butu mano pirmas prisilietimas prie tokio tipo masinos 4u.gif ar verciau pasidairyti i kitus modelius?
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 02 15, 17:07)
O ka zinoves galetu pasakyti apie Janone coverloka, modelis: 1000CPXg.gif tai butu mano pirmas prisilietimas prie tokio tipo masinos  4u.gif ar verciau pasidairyti i kitus modelius?

Apie si modeli nezinau ka pasakyt, bet apie prisilietima prie tokio tipo masinos (jei teisingai supratau, tiesiog overloko) galiu pasakyti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 02 15, 08:07)
O ka zinoves galetu pasakyti apie Janone coverloka, modelis: 1000CPXg.gif tai butu mano pirmas prisilietimas prie tokio tipo masinos  4u.gif ar verciau pasidairyti i kitus modelius?

Štai atsiliepimai http://sewing.patter...o...ro 1000 CPX ir forume ten yra ilgos temos dedikuotos šitoms mašinoms. Kaip suprantu labai populiarios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 02 15, 14:07)
O ka zinoves galetu pasakyti apie Janone coverloka, modelis: 1000CPXg.gif tai butu mano pirmas prisilietimas prie tokio tipo masinos  4u.gif ar verciau pasidairyti i kitus modelius?

Janome 1000CPX yra tiesiog paprasta plokščiasiūlė siuvimo mašina, skirta trikotažui siūti. Ši mašina yra visiškai ne overlokas. Overlokas - tai krašto nukirpimo ir apmėtymo mašina.
Plokščiasiūlė siuna grandininiu dygsniu, kurio labai reikia trikotažui. Aišku ji galima naudoti ir paprastai tekstilei.
Bandau įkelti nuotrauką su grandininiais dygsniais:
user posted image
Aš asmeniškai sau pirkau Merrylock 3564 mašinėlę http://siuvimomasino.../1/produktas/48. Ji yra šiek tiek pigesnė nei Janome 1000CPX. Siūna tikrai gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalyte4: 16 vasario 2013 - 11:27