Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(extra* @ 2013 02 08, 14:10)
Aš turiu paprastą siuvimo mašiną, išbandžiau visas galimybes ir jau norėtųsi daugiau, kaip minėjau ankstesniuse pranešimuose reikia rinktis, kad tiktų ir norėtųsi dirbti ne tik šiandieną, bet ir rytoj  smile.gif, norėčiau galingesnės, o kur aną dėti g.gif

Aš irgi tos pačios nuomonės.
Nusiperka žmonės "siuvimo mašinas", po to nežino kodėl medžiagą "siuvimo mašina " valgo", kodėl siūlai neklauso ir tt. Kokia siuvimo mašina, taip ir siuva ir tiek žinių.
Jau n kartų rašyta, kad " siuvimo mašina" gali visiškai nesiūti taip dažnai pageidaujamų dalykų kaip rūbų taisymas, ypač jei rūbo medžiaga mandresnė, ar kokias užuolaidas ir tt.
Čia kaip automobilis. Nori renkiesi zaporožietį, nori mersedesą, ar kažką viduriuke.
Atsakyti
na as perskaicius ankstesnes temutes supratau, kad vieningos nuomones nera, kad firmos patinka visom skirtingos ir kad visgi daugiau nuomoniu, kad pigu tai slamstas, visgi ieskojau, ieskojau ir nusprendziau rinktis tarp Brother XL2610 ir Brother CS6000i , arciau sirdies antrasis variantas, tik truputi baisu, nes girdejusi atsiliepimu, kad automatizuotos genda labiau.Ka patartumet rinktis visgi?
Atsakyti
Aš girdėjau (rusiškuose forumuose skaičiau), kad Brother firmos dabar produkcija suprastėjusi, žmonės peikia.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 08, 21:51)
Aš irgi tos pačios nuomonės.
Nusiperka žmonės "siuvimo mašinas", po to nežino kodėl medžiagą "siuvimo mašina " valgo", kodėl siūlai neklauso ir tt. Kokia siuvimo mašina, taip ir siuva ir tiek žinių.
Jau n kartų rašyta, kad " siuvimo mašina" gali visiškai nesiūti taip dažnai pageidaujamų dalykų kaip rūbų taisymas, ypač jei rūbo medžiaga mandresnė, ar kokias užuolaidas ir tt.
Čia kaip automobilis. Nori renkiesi zaporožietį, nori mersedesą, ar kažką viduriuke.


Taure, bet galima pažiūrėti iš kitos pusės - tarkim aš noriu išbandyti viską - vėlimą, dekupažą ir t.t. pabandžiau vėlimą. nepatiko. gal tas pats bus su siuvimu. pasiūsiu tris rankšluostėlius ir numesiu. kam dulkėti daiktui už 1000 lt? tuo labiau, kai pinigai nesimėto. man tai nemaža suma. dabar turiu senutėlę (kuri siuva dar geriau už draugės Janome už 600 lt), siuvu, smagu man, bet jeigu ji man nusibos, tikrai nereikės verkti dėl suinvestuotos sumos. o jeigu man žiauriai patiks siūti, tada jau galvosiu apie rimtą aparatą. taip ir su vairavimu - jeigu žmogus norės pabandyti patį principą, ką reiškia vairuoti, tiks ir zaporožietis, bet jeigu bus smagu, tada taupys mersui ir jame sėdėti bus itin malonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 08, 15:23)
Taure, bet galima pažiūrėti iš kitos pusės - tarkim aš noriu išbandyti viską - vėlimą, dekupažą ir t.t. pabandžiau vėlimą. nepatiko. gal tas pats bus su siuvimu. pasiūsiu tris rankšluostėlius ir numesiu. kam dulkėti daiktui už 1000 lt? tuo labiau, kai pinigai nesimėto. man tai nemaža suma. dabar turiu senutėlę (kuri siuva dar geriau už draugės Janome už 600 lt), siuvu, smagu man, bet jeigu ji man nusibos, tikrai nereikės verkti dėl suinvestuotos sumos. o jeigu man žiauriai patiks siūti, tada jau galvosiu apie rimtą aparatą. taip ir su vairavimu - jeigu žmogus norės pabandyti patį principą, ką reiškia vairuoti, tiks ir zaporožietis, bet jeigu bus smagu, tada taupys mersui ir jame sėdėti bus itin malonu smile.gif

Gerai, kai jūs suprantate, kad "mersedeso" už 600lt nenusipirksi. Suprantate ką perkate ir tikitės tik tiek, kiek ta mašina gali. čia teirauajasi dažnai " noriu tik rūbelius pataisyti, užuolaidas palenkti " ... bet taigi aišku, kad mašina už 200lt gali net nesiūti plonos užuolaidos ar neatlenks rūbelio iš įmantresnės medžiagos. tada bus daug nusvylimo ir tiek.
Atsakyti
praeitoj temoj buvo rasanciu apie 2041NX Harmony Janome , kad neblogos,bet mane domina ar si galetu siuti plonas uzuolaidas ir storas medziagas?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 02 08, 23:10)
na as perskaicius ankstesnes temutes supratau, kad vieningos nuomones nera, kad firmos patinka visom skirtingos ir kad visgi daugiau nuomoniu, kad pigu tai slamstas, visgi ieskojau, ieskojau ir nusprendziau rinktis tarp Brother XL2610 ir Brother CS6000i , arciau sirdies antrasis variantas, tik truputi baisu, nes girdejusi atsiliepimu, kad automatizuotos genda labiau.Ka patartumet rinktis visgi?


Na jeigu susiformuotu vieninga nuomonė apie gera siuvimo mašinų firmą tai
visos kitos užsidarytu. biggrin.gif Pigu ne visada šlamštas kaip ir šlamštas ne visada pigus.
Klausimas ko jus tikitės iš siuvimo mašinos jos kainos ribose.Pramonėje kiekviena siuvimo mašina atlieka VIENA operacija ir yra pagaminta,sureguliuota atitinkamai
medžiagai.Ir tai yra teisingai. Buitinė siuvimo mašina tai bandymas sukryžminti limuziną ir mėšlo kratytuvą. Blogiausia kad pirkėjas nori nusipirkti mašina už 100 doleriu kuri pakeistu visa siuvimo fabriką.Maža to jis šventai tiki kad buitinė siuvimo mašina tikrai gali siūti ir šilką ir odinius batus vienodai gerai.Galima pasiekti mašinos universalumo ir neblogu rezultatu bet tai jau kita kainos kategorija.Kokios mašinos genda daugiausiai ? Praktiškai visos.Apie 80 procentu taip vadinamu gedimu tai
operatoriaus klaida. Naudotojas nemoka elementariai teisingai pastatyti adata,nežino
kad adatas yra skirtingos ir kad jas reikia keisti aplamai.Problema su siūlų įtempimo reguliavimu o pėdelės prispaudimo reguliavimas tai kosmosas.Tai kokia mašina rinktis? O gi ta su kuria jus sugebėsite susidraugauti ir kuriai yra geras
garantinis ir pogarantinis servisas.
Atsakyti
vat tik jau niekam asmeniskai netaikau, o bendrai- visgi kokie stereotipai, tiesiog etiketes vyrauja "siusiu tik uzuolaidas, siusiu storos medziagos palenkima". Ar nebutu pigiau nunest i rubu taisykla?
O jei rimtai reikia siuvimo masinos, gal vistik reiktu imti ir atlikti namu darbus, t.y. perkaityti ankstesnes temas. Jau geriau kai paraso : perskaiciau, supratau, kad..., nesupratau to:...
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 02 09, 00:26)
praeitoj temoj buvo rasanciu apie 2041NX Harmony Janome , kad neblogos,bet mane domina ar si galetu siuti plonas uzuolaidas ir storas medziagas?


Iš Pašilaičių iki Žalgirio gatvės autobusas Nr.5 važiuoja apie 15 minučių ir sustoja kaip tik priešais siuvimo mašinų parduotuve. smile.gif Paimkite medžiagos gabaliukų ir
išbandykite gyvai tada nekils klausimu.
Papildyta:
QUOTE(mėnulis @ 2013 02 08, 13:16)
ka daryti, jei nutari susiuti stora medziaga, koki paltuka, o po pedele ji nelenda? gal galima kazkaip pareguliuoti pacia masina  g.gif man atrodo, ten taip mazai vietos yra.


Paltai yra siuvami fabrikuose ir siuvyklose pramoninėmis siuvimo mašinomis o ten te tik pėdelės pakėlimo aukštis kitoks bet ir variklių galingumas iki 700 vatu. Buitinė siuvimo mašina pritaikyta siūti lengvas ir vidutinio sunkumo medžiagas su varikliuku
iki 90 vatų bei plastmasiniais dantračiais.Manau kad nereikėtu prievartauti mašinėlės
sunkiomis medžiagomis nes tai tik pagreitins jūsų pasimatymą su meistru.

Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 02 09, 01:32)
Na jeigu susiformuotu vieninga nuomonė apie gera siuvimo mašinų firmą tai
  visos kitos užsidarytu. biggrin.gif Pigu ne visada šlamštas kaip ir šlamštas ne visada pigus.
  Klausimas ko jus tikitės iš siuvimo mašinos jos kainos ribose.Pramonėje kiekviena siuvimo mašina atlieka VIENA operacija ir yra pagaminta,sureguliuota atitinkamai
medžiagai.Ir tai yra teisingai. Buitinė siuvimo mašina tai bandymas sukryžminti limuziną ir mėšlo kratytuvą. Blogiausia kad pirkėjas nori nusipirkti mašina už 100 doleriu kuri pakeistu visa siuvimo fabriką.Maža to jis šventai tiki kad buitinė siuvimo mašina tikrai gali siūti ir šilką ir odinius batus vienodai gerai.Galima pasiekti mašinos universalumo ir neblogu rezultatu bet tai jau kita kainos kategorija.Kokios mašinos genda daugiausiai ? Praktiškai visos.Apie 80 procentu taip vadinamu gedimu tai
operatoriaus klaida. Naudotojas nemoka elementariai teisingai pastatyti adata,nežino
kad adatas yra skirtingos  ir kad jas reikia keisti aplamai.Problema su siūlų įtempimo reguliavimu  o pėdelės prispaudimo reguliavimas tai kosmosas.Tai kokia mašina rinktis? O gi ta su kuria jus sugebėsite susidraugauti ir kuriai yra geras
garantinis ir pogarantinis servisas.

drinks_cheers.gif 100% su kiekvienu zodziu thumbup.gif nu as bandau vyra prikalbinti berninai aurorai 450 wub.gif noriu su siuvinejimu iskarto viska paimti...


kazkas sake kad berninai taiko 20% nuolaida gal galite pasakyti kokia imone g.gif Klaipedoje uzklausiau vienos imones bet dar negavau atsakymo. Tikiuosi pirmadieni tures kokiu ziniu.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 02 09, 01:34)
vat tik jau niekam asmeniskai netaikau, o bendrai- visgi kokie stereotipai, tiesiog etiketes vyrauja "siusiu tik uzuolaidas, siusiu storos medziagos palenkima". Ar nebutu pigiau nunest i rubu taisykla?
O jei rimtai reikia siuvimo masinos, gal vistik reiktu imti ir atlikti namu darbus, t.y. perkaityti ankstesnes temas.  Jau geriau kai paraso : perskaiciau, supratau, kad..., nesupratau to:...

Prasau neiskraipyti mano zodziu, nesakiau, kad siusiu tik uzuolaidas ar tik storas medziagas, kadangi jau issiaiskinau, kad kitas medziagas daugiau maziau susiuna visos masinos, sudetingiausia buna ir didziausios problemos su plonom ir storom medziagom, todel ir domiuosi.Temas skaitydama ankstesnes, nelabai randu info, nes dazniausia yra klausiama apie viena ar kita modeli, daug gincu ir konkrecios info nera, o beto, klausiama, nes nusipirkus buna vienokia nuomone, o padirbejus daznai susiformuoja kita nuomone.Jei Lietuviai nebutu tokie atsilike rinkoje, senai jau zinociau kokia isigyti masina, nes uzsienio furumuose suzinau daug info, issirenku modeli, o cia pasirodo LT ne su ziburiu nerasi, o kur musu rinkai siuloma tai info isvis nerandi, o uzsieni net nera tokiu atlieku.(cia gal ir ziaurokai, bet dalis tiesos yra)
Beabejo, galiu nuvaziuoti i parduotuve, bet pirmiausia manau reikia pasidometi paciam, nes parduotuveje sakoma daznai tai ,kas jiems naudinga ir reikiama prakisti.O juokingiausia, kad moralizuojancius komentarus netingi niekas parasyti, o atsakyti i klausima tai jau sunku, tik ir girdi pasiskaityk ankstesnes temas.
Mano suvokimu yra naturalu, kad kyla klausimai tie patys, todel, kad niekas nestovi vietoje ir kas anksciau buvo tobula daznai isgirsti, kad suprastejo, nebeverta firma demesio, info gi atsinaujina ir skaityti komentarai parasyti anksciau buna daznai pasene.
Atsakyti
Taip, kiekvienas turi prieš rašydamas ir klausdamas, turi jau kažką įsižiūrėjęs ir jau sunku yra ką pakeisti, nes dažniausiai ir grįžtama prie savo išsirinkto varianto. Bet kodėl nepatarus, jeigu perkama mašinytė virš trijų, tai galimi kiti variantai, pridėjus kelis litukus, galima nusipirkti mašiniuką, o paskui ateity ir siuvimo modulį, nes tas pats per tą patį atsibosta norisi ir pagražinti ypač, kaip siuvame vaikams, kad ir tą patį seilinuką ar paprasčiausią sijonuką ir išsiuvinėti kokį niekutį. ax.gif
Atsakyti