Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

[quote=Roskyte,2013 06 06, 10:20]
Ar elektrinio reikia, ar .....

Tikrai taip, elektrinio ax.gif . Apsižioplinau, neparašiau iš karto doh.gif . Laidas geras ir mano, tik va pedalas baigia "sudegti" g.gif
Atsakyti
[quote=rimute7,2013 06 06, 12:40]
[quote=Roskyte,2013 06 06, 10:20]
Ar elektrinio reikia, ar .....

Tikrai taip, elektrinio ax.gif . Apsižioplinau, neparašiau iš karto doh.gif . Laidas geras ir mano, tik va pedalas baigia "sudegti" g.gif
[/quote]
tokiu dalyku galetu turet meistrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garuolyte @ 2013 06 06, 09:38)
tai, kad yra išjungėjas dešinėj pusėj virš laido kištuko, tik tuo pačiu ir pati mašina išjungiama

biggrin.gif ta tai zinau. Bet man masina prie lango stovi diena ta sviesa visiskai nereikalinga.
Papildyta:
QUOTE(rimute7 @ 2013 06 06, 08:55)
Sveikos, merginos, gal kuri turit "užsigulėjusį" pedalą senutei Čaikai ? Maniškis jau vos vos veikia, o naujai mašinytei galimybių nėra...

jums reikia bet kokio pedalo nuo siuvimo masinos laidus sujungsit ir bus liuks. O toki siuvimo pardei paieskokite turi jie ir dirzeliu ir pedalu ir varykliu mirksiukas.gif

su varikliuku mirksiukas.gif
http://www.skelbiu.l...as-9533637.html
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 06 06, 15:49)
biggrin.gif  ta tai zinau. Bet man masina prie lango stovi diena ta sviesa visiskai nereikalinga.
Papildyta:

jums reikia bet kokio pedalo nuo siuvimo masinos laidus sujungsit ir bus liuks. O toki siuvimo pardei paieskokite turi jie ir dirzeliu ir pedalu ir varykliu  mirksiukas.gif

su varikliuku  mirksiukas.gif
http://www.skelbiu.l...as-9533637.html

Ar Jūs bent kiek pati nusimanote apie daiktus, kuriuos rekomenduojate pirkti kitiems? Vargas tai siuvėjai, kurį, Jus paklaususį, nusipirks tokį komplektą!
Atsakyti
As noriu paklausti, gal yra tokiu varikliuku, kur galima butu reguliuoti greiti, na, riboti, kad va spausiu dabar iki tokio lygio ir ne daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2013 06 06, 20:54)
Ar Jūs bent kiek pati nusimanote apie daiktus, kuriuos rekomenduojate pirkti kitiems? Vargas tai siuvėjai, kurį, Jus paklaususį, nusipirks tokį komplektą!

zmogui pedalo reikia o ne varyklio mirksiukas.gif ir veiks tas pedalas ilgai ilgai. aisku jei konvejeriu nesius. ax.gif As net gi esu garantuota kad jos pedalas dar veiks ilgai ilgai smile.gif nera daikto kuri nebutu imanoma sutvarkyti, gal tik ranku vyrisku truksta.

QUOTE(Onora @ 2013 06 06, 21:42)
As noriu paklausti, gal yra tokiu varikliuku, kur galima butu reguliuoti greiti, na, riboti, kad va spausiu dabar iki tokio lygio ir ne daugiau biggrin.gif

Mano masiniuke greitis reguliuojasi...seip kai rinkausi masina tose brangesniose visur greicio reguliavimas yra. O del varyklio net neisivaizduoju nebuvau susidurusi g.gif bet logiskai mastant nemanau kad toks yra, nors gal ir yra blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 06 birželio 2013 - 23:35
[quote=rimute7,2013 06 06, 11:40]
[quote=Roskyte,2013 06 06, 10:20]
Ar elektrinio reikia, ar .....

Tikrai taip, elektrinio ax.gif . Apsižioplinau, neparašiau iš karto doh.gif . Laidas geras ir mano, tik va pedalas baigia "sudegti" g.gif
[/quote]

Jeigu norite gero patarimo tai parašykite visus duomenis apie savo siuvimo
mašinos varikliuką ir pedalą. Ant jų visu yra užrašai o dar geriau įmesti nuotrauką.
Siuvimo mašinos buvo komplektuojamos įvairiais varikliukais su įvairiais pedalais.
Mano manymu geriausias buvo lenkiškas varikliukas su pedalu TUR-2 kuris ir šiandien yra pardavime ir kainuoja nepigiai. Kinietiškus varikliukus su pedalu po 30-50 LT.
pirkti verta tik tada kai labai reikia o visiškai nieko nėra. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Onora @ 2013 06 06, 21:42)
As noriu paklausti, gal yra tokiu varikliuku, kur galima butu reguliuoti greiti, na, riboti, kad va spausiu dabar iki tokio lygio ir ne daugiau biggrin.gif



Kiniečiai tai padarė paprastai reguliuojamu varžtu-ribotuvu biggrin.gif
Pastoviai praktikuojant siuvimą greitai įprantama jausti pedalo eiga.
Atsakyti
[quote=oldas,2013 06 07, 16:47]

Mano manymu geriausias buvo lenkiškas varikliukas su pedalu TUR-2 kuris ir šiandien yra pardavime ir kainuoja nepigiai...



Oldai, dėkui už paaiškinimą 4u.gif . Labai vertinu jūsų atsakymus, daug tikrai vertingų pamokymų skaičiau praeitose temose thumbup.gif .
Tikrai taip ir parašyta ant variklio TUR - 2. Gal patarsit kur ir už kiek galiu jį nusipirkti ax.gif ?
Kai maniškis pedalas buvo neperdegęs, jo greitį lengva buvo reguliuoti pedalo paspaudimu.


Atsakyti
[quote=rimute7,2013 06 07, 21:48]
[quote=oldas,2013 06 07, 16:47]

Mano manymu geriausias buvo lenkiškas varikliukas su pedalu TUR-2 kuris ir šiandien yra pardavime ir kainuoja nepigiai...
Oldai, dėkui už paaiškinimą 4u.gif . Labai vertinu jūsų atsakymus, daug tikrai vertingų pamokymų skaičiau praeitose temose thumbup.gif .
Tikrai taip ir parašyta ant variklio TUR - 2. Gal patarsit kur ir už kiek galiu jį nusipirkti ax.gif ?
Kai maniškis pedalas buvo neperdegęs, jo greitį lengva buvo reguliuoti pedalo paspaudimu.
[/quote]

Na internete parodoma kad yra čia:
http://www.siuvimoma...pamina-tur.html

Žinokite kad siuvimo mašinų varikliukuose yra angliukai kuriuos reikia keisti jeigu jie susidėvėjo.Čia suprantančiam žmogui gera informacija apie TUR-2 varikliuko ir
pedalo remonto:

http://rembt888.ru/r...ktroprivod-tur2


Atsakyti
Sveikos smile.gif
Isigijau jaguar 135,pradejau bandyti kaip kas veikia ir susiduriau su tokia beda. Pradzioj buvo viskas normaliai,o kai nusprendziau isbandyti atbulines eigos svirti,tai nuo to laiko tik atbuline eiga ir dirba masina. Kiek suprantu taip turetu dirbti tik kol laikau nuspaudusi ta svirti g.gif ar reikia kazkaip atjungti,kad vel normaliai pradetu siuti? g.gif
Atsakyti
ax.gif Sveiki,
noriu siuti trikotaza ir tam reiketu ploksciasiules, be noriu ir overloko biggrin.gif krasto apmetymui, detaliu susiuvimui trikotaziniu. Mastau imti kombaina, t.y. overlokas+koverlokas g.gif bet irgi teko girdeti, jog tas 2in1 nieko gero, bet nusauciau vienu suviu du ziuikius - tureciau 1, o ne 2 masinas smile.gif , del vietos bute stokos viskas doh.gif Tai kaip Jus manote, kuri blgybe yra blogesne biggrin.gif :
1)kombainas (galvojau apie Janone kombaina)
2) 3 masinos ankstuose namuose biggrin.gif Nes kaina manau butu +- panasi ar imant kombaina ar 2 atskiras masinas smile.gif
Busiu dekinga uz nuomones mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 06 07, 23:53)

  Žinokite kad siuvimo mašinų varikliukuose yra angliukai kuriuos reikia keisti jeigu jie susidėvėjo.Čia suprantančiam žmogui gera informacija apie TUR-2  varikliuko ir
  pedalo remonto:



asmeniskai zinau, susiduriau su angliu keitimu pirmiausiai renault meganej, o paskui pfaffe biggrin.gif
QUOTE(Amalija2 @ 2013 06 08, 23:34)

2) 3 masinos ankstuose namuose  biggrin.gif Nes kaina manau butu +- panasi ar imant kombaina ar 2 atskiras masinas smile.gif
Busiu dekinga uz nuomones  mirksiukas.gif




mano nuomone tai 2 ar 3 masinos daugiau vietos neuzima, mano siuvimo ir overloko masina telpa ant vieno stalo (100* 55 cm). Abieju pedalai po stalu , laidai sujungti salia. Viena buna nustumta toliau, kita pritraukta arciau, kai reikia - perstumiu atvirksciai mirksiukas.gif , o trecia nenaudojama masina pakavota po lova biggrin.gif Taip kad galima susidelioti taip, kaip patogu ir visai jos nera gigantiskos mirksiukas.gif
Atsakyti