Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Radmile @ 2013 06 04, 15:22)
laba,
turiu klausimėlį  ax.gif


Tikrai taip, bet is kart bet... Gausis tikrai taip, priviniojus apacioje guminio siulo, bet virsutinis lieka netamprus, todel rengiantis daznai jis ir plysta. Jau simta kart siuvau sau ir klientems. Nes parduotuvese pirktuose drabuziuose, sis peltakis buna grandininis, trikotazui tamprus. Jis visas tempiasi. Jei siusit sau, tai darykit pati dygsnio ilgi dideli arba toki nedideli zigzaga, bus tampriau. Ir rengiantis netempkit labai daug
Dar soninese siulese, pradzioj ir pabaigoj sio peltakio, palikit guminio siulo uodegeles ilgesnes, kad tempiantis butu laisvo galiuko, kitaip issiners is sonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 06 04, 18:47)
As tai esu rasiusi, kad yra, bet nenaudoju, tik pas mane ne Bernina siuvamoji, o kazkokia kitokia, be pavadinimo  smile.gif


Aaaa, viskas aišku doh.gif Na reik pagalvot, verta pasijamt ar vis tik daiktas toks ne itin reikalingas unsure.gif Skaičiau JAV forumuose, tai kas tikrai naudoja, tai neįsivaizduoja gyvenimo be to reikalo, a kas turi, bet pasidėję senij skrynioj, tai tiems ir nereik doh.gif biggrin.gif

O pas mano mašynką skylė kadangi yra, tai va ir norisi išbandyt biggrin.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos iskylo klausimas bernina aurora kaip isjungti sviesa?
Atsakyti
neisjungsit, nes "aurora" biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif tiksliai

o kam ja isjungti? del taupymo?

greiciausiai tokia funkcija nenumatyta, jei issijungia tik tada , kai isjungi masina.

pas mane taip pat, bet as ilgesnei pauzei isjungiu masina ir viskas
Atsakyti
Aciukas biggrin.gif a to as jau pradejau galvoti kad man smegenis nebedirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 06 05, 22:04)
biggrin.gif tiksliai

o kam ja isjungti? del taupymo?

greiciausiai tokia funkcija nenumatyta, jei  issijungia tik tada , kai isjungi masina.

pas mane taip pat, bet as ilgesnei pauzei isjungiu masina ir viskas

Baigus darbą, būtinai atjunkite nuo tinklo savo mašiną!
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2013 06 06, 00:58)
Baigus darbą, būtinai atjunkite nuo tinklo savo mašiną!


As siuvu siuvu ir ateina laikas gaminti seimai pietus. uztrunku valanda ir reikia isjungti is tinklo? g.gif

Paklausiu kodel rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 06 06, 06:58)
As siuvu siuvu ir ateina laikas gaminti seimai pietus. uztrunku valanda ir reikia isjungti is tinklo? g.gif 

Paklausiu kodel rolleyes.gif


Manau čia kalba eina apie darbo užbaigimą tai dienai, ne pertrauką blush2.gif 4u.gif Aš visada ištraukiu, bet tik dėl to, kad niekas nelandžiotų ir "neužkliūtų" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kuri turit "užsigulėjusį" pedalą senutei Čaikai ? Maniškis jau vos vos veikia, o naujai mašinytei galimybių nėra...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 06 05, 21:09)
Sveikos iskylo klausimas bernina aurora kaip isjungti sviesa?

tai, kad yra išjungėjas dešinėj pusėj virš laido kištuko, tik tuo pačiu ir pati mašina išjungiama
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2013 06 06, 08:55)
Sveikos, merginos, gal kuri turit "užsigulėjusį" pedalą senutei Čaikai ? Maniškis jau vos vos veikia, o naujai mašinytei galimybių nėra...

Ar elektrinio reikia, ar to kur koja minamas? Turiu kojinę "Čaiką" Šiauliuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roskyte: 06 birželio 2013 - 10:21