Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

Aš va pasipildžiau Berninos arsenalą pėdelėmis neprastai, tai vaje vaje, kaip kerta per kišenuką doh.gif biggrin.gif Ale kad tos pėdelės beveik puse darbo atlieka, tai kodėl tuom ir nesinaudoti biggrin.gif

Pvz. gal kam įprastas reikalas, bet man buvo atradimas tarkim apkantavimo pėdelė smile.gif Kiši juostelę, o pėdelė jau pati ir kraštus užlenkia, ir prisiuva. Nereik rankomis ir lygintuvu žaist. Nu tai ko nenorėt tokios pėdelės unsure.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 06 03, 12:10)
Pvz. gal kam įprastas reikalas, bet man buvo atradimas tarkim apkantavimo pėdelė smile.gif Kiši juostelę, o pėdelė jau pati ir kraštus užlenkia, ir prisiuva. Nereik rankomis ir lygintuvu žaist. Nu tai ko nenorėt tokios pėdelės unsure.gif biggrin.gif wub.gif

Man teko siūti su pramonine mašina, prie kurios buvo apkantavimo priedas pritvirtintas, tai labai patiko, irgi svajoju ant savo mašiniukės tokį pritvirtinti. Moterys atsinešdavo seilinukus apkantuoti, tai iš kart ir surišimo šniūriukai gaudavosi.
Dar buvo mašina, kuri turėjo kitokį priedėlį, tai iš siūlės gražiai vienodai juostelė išsikišdavo. Dvi medžiagas siūdavo į krūvą, o gerojoj pusėj prie siūlės apdailos juostelės kantukas matydavosi.
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 06 03, 11:27)
JANOME IT1028 - iš paprastų mašinų, šitas modelis pėdelių daugiau turi, ir lyg tais kažkas iš mamų pirko.

O, ačiū, dar pasigilinsiu. kaip čia pasakius - tikimybė, kad man prireiks daugiau negu kokių 2-3 pėdelių, yra labai artima nuliui 000189.gif
Papildyta:
QUOTE(Alincia @ 2013 05 22, 21:48)
As visko neskaiciau, bet ar jus planuojat pirkt masina tik is aprasymo? T.y jos nemacius?
As buvau siuvimo stiliuje su sarasu, jame buvo Janome masinos. Atvaziavus, visos janome atkrito, siaubingas surinkimas, atsikisa matline plokste, bordiurai ties plastmases sudirimais. Jei buciau pradedancioji,ctai nesuprasciau, bet jau siuveja, tai kosmaras  doh.gif
Senesnes masinos, bent jau mano pirkta 2004 brother simta kart geresne, ir be visu tu nereikalingu funkiciju :-)
Turiu dabar Bernina. Nu is visko jos turimo, man geras dalykas automatine kilpa. Viskas kitas, kaip ir senojoj mano masinoj, nu siuvineja jinai, bet kam man to reikia?  doh.gif

Aš irgi manau nuvažiuot pasižiūrėt prieš perkant, bet įtariu, kad man nekristų į akis tokie dalykai. Juk perka žmonės ir naudojasi g.gif Vis tiek nenoriu mokėt dvigubai ir naudot paskui 2 funkcijas...
Atsakyti
Pasisakysiu ir as. Pries 13m. pirkau masina. Tuo metu buvo dideli pinigai 600lt. Neesu siuveja, bet reikedavo vaikui tai kelnes atlenkti, tai lopa uzdeti. Naudodavausi mamos Podolsku, bet nutariau savo isigyti. Pirkau per skelbimus (kazkokia firma buvo Rieseje isikurusi) Atveze.Victoria 7640, vokieciu gamybos, parode, kaip kas ir isvaziavo. Stai tokia http://photo.i.ua/user/1542357/300471/ Pamaniau koks geris : daug operaciju, elektrine-siusiu ir siusiu. O kai ismoksiu siuti- nusipirksiu geresne. Kas blogiause-lietuviu ar rusu kalba instrukcijos nera (reikejo isradinet paciai-kas ir kur ) smile.gif Emiau siuti. Ispradziu pamaniau, kad nemoku blush2.gif , del to ji man streikuoja, bet veliau , kuo daugiau siuvau tuo visas noras, fantazija ir uzsidegimas isgaravo. Praradau kantrybe ir atsoko noras net nauja pirkti, nes bijau, kad nusipirksiu tokia pat netikusia.Esme tame, kad tenka daugiau ardyti, nei siuti. Tai siulas virsutinis laisvas, tai apatinis, tai nukerta, tai susipainioja-pavargau reguliuot.Siuvant zigzagu ji praleidinejo eilutes , kaimynas patare adata ne iki galo ikisti, kad kabintu apatini siula. Taip ir padariau-siuna, bet norint siuti tiesiai-adata tenka vel atsukti ir vel kisti iki galo doh.gif -kiek galima sitaip (sakau gal yra adatu ilgesniu, specialiu kokiu). Visi priedai , kojales, net neisbandytos, nes jei susiuvus tiesiai reik ardyti, tai kur bus laiko mokytis su tom pedelem. Pati masina barska, tai ne tas zodis... Tokia masina gali bet koki talenta ilgam paslepti zmoguje biggrin.gif . Ir nusviro rankos, todel imu adata siula ir siunu ka galiu rankytem biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bzykas: 03 birželio 2013 - 15:35
O ta mašina nauja buvo? Su garantija? jaučiu, kad būtinai perkant reikia pabandyt pačiai pasiūt su perkamu modeliu.
Tiesa, buvo vaikystėje ir mums su mama taip nutikę: kadangi tas Podolskas jau ir prieš 30 metų buvo pasenęs, tai pirmo tėvai Čaiką - tokią su spintele, tais laikais skaitėsi geras daiktas. Tai ką gi - su ta Čaika nebuvo pasiūtas nė vienas rūbas. Ji niekada nesiuvo, neprisimenu, kas ten darydavosi. Beje, turiu pusbrolį, profesionalą siuvėją, buvo jis atvažiavęs, bandė taisyt ir siūt - irgi kažkaip nieko neišėjo.
Atsakyti
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 03, 17:06)
O ta mašina nauja buvo? Su garantija? jaučiu, kad būtinai perkant reikia pabandyt pačiai pasiūt su perkamu modeliu.
Tiesa, buvo vaikystėje ir mums su mama taip nutikę: kadangi tas Podolskas jau ir prieš 30 metų buvo pasenęs, tai pirmo tėvai Čaiką - tokią su spintele, tais laikais skaitėsi geras daiktas. Tai ką gi - su ta Čaika nebuvo pasiūtas nė vienas rūbas. Ji niekada nesiuvo, neprisimenu, kas ten darydavosi. Beje, turiu pusbrolį, profesionalą siuvėją, buvo jis atvažiavęs, bandė taisyt ir siūt - irgi kažkaip nieko neišėjo.

Nauja , su garantija (12men.), tik., kad kazkaip tai ta firma po 6men., jau nebekele ragelio-gal bankrutavo g.gif
Atsakyti
Sakiau paklausiu klausimo iš kosmoso, bet vis tiek doh.gif biggrin.gif

Gal kas turite (lyyygtai kažkada mačiau) Bernina su LAISVŲ RANKŲ ta kojele ir jos nenaudojate? Na tos rankenos? Visai paimčiau, nes galvoju ar užsisakinėti iš parduotuvės (būtų po 1.5 mėn.) ar LYGTAI kažkas rašė, kad turi, bet visai nenaudoja.. Gal ir kliedžiu ir skaičiau kažkur kitur, tai sorry, bet sakiau pabandysiu paklaust 4u.gif
Atsakyti
laba,
turiu klausimėlį ax.gif
Ar yra buitinėse mašinose tokia funkcija , kad būtų galima prisiūti plonas gumytes, vat nežinau kaip ji vadinasi ta operacija g.gif
na rezultatas atrodytų kaip šitos suknelės viršus :
user posted image
Atsakyti
Radmile, man rodos merginos kalbėjo, kad reikia vynioti guminį siūlą vietoj apatinio siūlo.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 06 04, 15:07)
Radmile, man rodos merginos kalbėjo, kad reikia vynioti guminį siūlą vietoj apatinio siūlo.


Tikrai taip smile.gif Aišku gal dar yra ir kitų variantų, bet nieko paprasčiau jauč nei nesugalvočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 06 04, 16:18)
LYGTAI kažkas rašė, kad turi, bet visai nenaudoja.. Gal ir kliedžiu ir skaičiau kažkur kitur, tai sorry, bet sakiau pabandysiu paklaust 4u.gif


As tai esu rasiusi, kad yra, bet nenaudoju, tik pas mane ne Bernina siuvamoji, o kazkokia kitokia, be pavadinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 06 04, 15:07)
Radmile, man rodos merginos kalbėjo, kad reikia vynioti guminį siūlą vietoj apatinio siūlo.



QUOTE(Siges @ 2013 06 04, 15:46)
Tikrai taip smile.gif Aišku gal dar yra ir kitų variantų, bet nieko paprasčiau jauč nei nesugalvočiau biggrin.gif

ačiū širdingai hi.gif
Atsakyti