Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 31, 23:45)
O sutepet  alyva?

na jo, tikiuosi kad neperdaug, nors vyras tik maza lasiuka uzlasino g.gif
Atsakyti
Sveikos! Perskaičiau nemažai temos puslapių, kur kalbama apie siuvio mašinos pasirinkimą. Ir visgi - gal kuri žinovė nepatingėtų patart, į ką atkreipti dėmesį, renkantis. Moku siūti su Podolsko senute mašina (džiaugiuosi, kai siūna, netraukdama siūlo ir negadindama audinio, bet dažnokai tenka taisyt-ardyt ir t.t.). Reiktų tik paprasčiausių funkcijų - siūlių ir krašto apmėtymo. radau va tokį Singerį:

user posted image
Singer 8280.
kaina labai priimtina, ir po Podolsko, manau, būtų man kaip technikos stebuklas.

Čia aname puslapyje keli geri atsiliepimai apie dvigubai brangesnę Janome mašiną su daugiau funkciją. Ar verta, jei siūnu retai ir greičiausiai man neprireiks daugiau, negu siūt ir apmėtyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyta*: 02 birželio 2013 - 20:53
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 02, 21:43)
Perskaičiau nemažai temos puslapių, kur kalbama apie siuvio mašinos pasirinkimą.

Tikriausiai perskaite nemazai temos puslapiu radote nelabai kokius atsiliepimus apie naujoviskas Singer masina
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 06 02, 21:52)
Tikriausiai perskaite nemazai temos puslapiu radote nelabai kokius atsiliepimus apie naujoviskas Singer masina


Tai, ką skaičiau, buvo kelių metų senumo žinutės, ir viskas daugiau apie Janome ir dar kažkokias man net negirdėtas rolleyes.gif
Blogi dabartiniai Singeriai?

Žodžiu, aiškėja, kad pigiai gero daikto nenusipirksiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyta*: 02 birželio 2013 - 21:09
tai kad as sia tema skaitau gal tik porma menesiu ir per ta laika tikrai buvo kalbeta apie prastuma Singeriu siu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 06 02, 22:44)
tai kad as sia tema skaitau gal tik porma menesiu ir per ta laika tikrai buvo kalbeta apie prastuma Singeriu siu smile.gif

Einu dar skaityt, praleidau, skaičiau senesnius įrašus, ką gūglas išmetė.
O šiaip supratau, kad geriau vis tiek nusipirkti už kokius 600-700 pvz kad ir tą Janome ar panašią. Nes vis tiek ateity gali prireikt tų funkcijų, kur dabar man net nežinomos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyta*: 02 birželio 2013 - 21:58
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 02, 21:57)
Tai, ką skaičiau, buvo kelių metų senumo žinutės, ir viskas daugiau apie Janome ir dar kažkokias man net negirdėtas  rolleyes.gif
  Blogi dabartiniai Singeriai?

Žodžiu, aiškėja, kad pigiai gero daikto nenusipirksiu smile.gif

permeskite sia temuke.
Bet susipazinote apie Janome masinas.

zodziu, uz pigia kaina savo reikmems galima nusipirkti siuvimo masina.
Atsakyti
Ačiū labai, tikrai durnai čia man išėjo - praleidau būtent ten , kur apie tą pigų Singerį kalbama.
dabar jau viskas aiškėja.

kristynka*, matau irgi renkatės, labai įdomu, paseksiu įvykius, kaip pavyks su ta Janome. Tokia man dabar atrodo per gera, bet aišku, kad ateity gal pramoksiu siūt ir gailėsiuos, kad mašina nieko negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyta*: 02 birželio 2013 - 22:01
Sveikos dar kartą, o kas nors turit gal šitą? JANOME RE1306

Kažkada buvo rašyta čia apie ją, kad reikia paskui dasipirkti kojelių, maža komplektacija. O visa kita?
Atsakyti
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 03, 07:38)
Sveikos dar kartą, o kas nors turit gal šitą? JANOME RE1306

Kažkada buvo rašyta čia apie ją, kad reikia paskui dasipirkti kojelių, maža komplektacija. O visa kita?


Bent iš aprašymo, tai visai neblogai skamba gal g.gif smile.gif O Janome pėdelės kosmoso gal nekainuoja manau? Mačiau siuvimo stiliuje kažkokios vos po keliolika litų. Tai jei kažniakiek nesiūsite, tai nusipirkt keletą esminių pėdelių eigoje daug bėdos nepridarys manyč smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 03, 07:38)
Sveikos dar kartą, o kas nors turit gal šitą? JANOME RE1306

Aš jau geriau už šitą. Pėdelių jei prireiks- nusipirksit. Jei pradėsit siūti didesniais kiekiais, norėsis "mandresnių" operacijų - pasikeisit vėliau į geresnę. Ne stebuklas, aišku, šita mašina, bet už Singer tikėtina, kad bus geriau.

Atsakyti
JANOME IT1028 - iš paprastų mašinų, šitas modelis pėdelių daugiau turi, ir lyg tais kažkas iš mamų pirko.
Atsakyti