Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

Turiu jau Janome 2041NX Harmony. Isbandziau beveik visas funkcijas. nu kol kas patinka viskas. Aisku, nelabai turiu su kuom palygint, tik su mamos 20 metu senumo Veritas Rubina smile.gif. Tai tikrai liuks veikia. Labai geras dalykas tas automatinis kilpos siuvimas, masina pati viska padaro. Nu ir siulo iverimo mechanizmas super. Ir dviguba adata siuvimas patiko. Brangiai moket nenorejau, o pagal visas funkcijas kurios man reikalingos, sita buvo pigiausia. Be to nezinau kiek as cia siusiu biggrin.gif. Dabar atrodo kad siusiu, bet kas cia zino, gal entuziazmas greit praeis biggrin.gif.
Taigi kol kas esu patenkinta pasirinkimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 26, 09:50)
Turiu jau Janome 2041NX Harmony. Isbandziau beveik visas funkcijas. nu kol kas patinka viskas. Aisku, nelabai turiu su kuom palygint, tik su mamos 20 metu senumo Veritas Rubina smile.gif. Tai tikrai liuks veikia. Labai geras dalykas tas automatinis kilpos siuvimas, masina pati viska padaro. Nu ir siulo iverimo mechanizmas super. Ir dviguba adata siuvimas patiko. Brangiai moket nenorejau, o pagal visas funkcijas kurios man reikalingos, sita buvo pigiausia. Be to nezinau kiek as cia siusiu biggrin.gif. Dabar atrodo kad siusiu, bet kas cia zino, gal entuziazmas greit praeis biggrin.gif.
Taigi kol kas esu patenkinta pasirinkimu smile.gif

Aš esu nusipirkusi Janome 2049L Harmony - taip pat esu patenkinta labai. Tiesa, visų funkcijų neišbandžiau, bet po truputį vis daugiau išbandau - ir tai mane stebina ir džiugina. O siuva tikrai ir storas medžiagas ir labai plonas - šitą tai jau išbandžiau.Dabar siuvu šifoną - tai labai puikiai eina. Manau kaip namų sąlygomis puikiai siuva ir patenkina visus (na beveik) mano poreikius. Ko man dar trūksta - tai siuvinėjimo, peltakiavimo. Bet dėl šito gyventi galima ir tas netrukdo siūti.
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 26, 10:50)
Dabar atrodo kad siusiu, bet kas cia zino, gal entuziazmas greit praeis biggrin.gif.



Bus visko mirksiukas.gif
Smagu, kad patiko, sveikinu su nauju pirkiniu.

Na, o as noriu pasidalint savo patirtimi del plonu medzoiagu.
Vistik labiausiai padejo ne adatos, ne siulo pakeitimas, ne itempimo , prispaudimo reguliavimas, ne siuvimas per popieriu, bet pedeles parinkimas. Atradau , kad yra komplektacijoj pedele ploniems audiniams. Kai siuvau su ja, nebebuvo jokiu kabliu siules apacioje g.gif Ir aisku, reikia atkreipti demesi, kad ta medziaga yra tankaus audimo ir sunkiau pasiduoda netgi daigstymo adatelems . Sakykim, as duriu paprasta adata, o medziaga isitempia ir tarsi skleidziasi bruksniais i salis g.gif
Kad butu aiskiau, pameginsiu ideti pasiuto drabuzio foto. Tiesa, dar tokiu medziagu atvejais labai pasiteisina apkantavimo juostele thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 26, 11:30)
Bus visko  mirksiukas.gif
Smagu, kad patiko, sveikinu su nauju pirkiniu.

Na, o as noriu pasidalint savo patirtimi del plonu medzoiagu.
Vistik labiausiai padejo ne adatos, ne siulo pakeitimas, ne itempimo , prispaudimo reguliavimas, ne siuvimas per popieriu, bet pedeles parinkimas. Atradau , kad yra komplektacijoj pedele ploniems audiniams. Kai siuvau su ja, nebebuvo jokiu kabliu siules apacioje  g.gif Ir aisku, reikia atkreipti demesi, kad ta medziaga yra tankaus audimo ir sunkiau pasiduoda netgi daigstymo adatelems . Sakykim, as duriu paprasta adata, o medziaga  isitempia ir tarsi  skleidziasi bruksniais i salis g.gif
Kad butu aiskiau, pameginsiu ideti pasiuto drabuzio foto. Tiesa, dar tokiu medziagu  atvejais labai pasiteisina apkantavimo juostele thumbup.gif user posted image


Super modeliukas thumbup.gif . Grazu ziureti. O patarimas tikrai pravers visoms. As net nezinojau kad yra atskiras pedele ploniems audiniams doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(argus @ 2013 05 26, 11:27)
Aš esu nusipirkusi Janome 2049L Harmony - taip pat esu patenkinta labai. Tiesa, visų funkcijų neišbandžiau, bet po truputį vis daugiau išbandau - ir tai mane stebina ir džiugina. O siuva tikrai ir storas medžiagas ir labai plonas - šitą tai jau išbandžiau.Dabar siuvu šifoną - tai labai puikiai eina. Manau kaip namų sąlygomis puikiai siuva ir patenkina visus (na beveik) mano poreikius. Ko man dar trūksta - tai siuvinėjimo, peltakiavimo. Bet dėl šito gyventi galima ir tas netrukdo siūti.


2049 man rodos skiriasi nuo 2041 tik tuom, kad turi siuvinejimo dygsnius (eglute ir kt). Daugiau kaip ir viens prie vieno. Galvojau as apie sita modeli, bet 2041 buvo pigesnis, ir nusprendziau kad nelabai panaudosiu as tuos siuvinejimo dygsnius. Dar nebandziau siuti nieko, tik funkcijas isbandziau. Ryt vaziuosiu kokios medziagos pirkti, bandysiu pirma savo projekta - vaikiska kepure biggrin.gif. Veliau noreciau su trikotazu dirbti, gal bandet? kaip sita masina trikotaza siuva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 26, 22:06)
Super modeliukas  thumbup.gif  . Grazu ziureti. O patarimas tikrai pravers visoms. As net nezinojau kad yra atskiras pedele ploniems audiniams  doh.gif .
Papildyta:
2049 man rodos skiriasi nuo 2041 tik tuom, kad turi siuvinejimo dygsnius (eglute ir kt). Daugiau kaip ir viens prie vieno. Galvojau as apie sita modeli, bet 2041 buvo pigesnis, ir nusprendziau kad nelabai panaudosiu as tuos siuvinejimo dygsnius. Dar nebandziau siuti nieko, tik funkcijas isbandziau. Ryt vaziuosiu kokios medziagos pirkti, bandysiu pirma savo projekta - vaikiska kepure biggrin.gif. Veliau noreciau su trikotazu dirbti, gal bandet? kaip sita masina trikotaza siuva? g.gif

Bandžiau siūti trikotažą - gerai siuva.
Atsakyti
Labukas,

reikai jusu pagalbos. Parsivezem is LT labai sena siuvmo masina, pabandziau ar ji siuva, ta nesurisa apatinio siulo, gaunasi virsutinio siulo dygsniukai kaip reikia o apatinis kaip priveltas ir kai kurie dygsniai nesuristi, o tada itraukia man siula i mechanizma ir masina automatiskai uzsiblokuoja ir nesiuva. Esu visiskai zalia siuvimo masinose bet labai norisi kazka pasiut vaikams tad gal zinot ka daryt? Dekoju is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu pagirti ir parekomenduoti "Singer meistrą" Kaune, kuris remontuoja visas mašinas, ne tik Singer biggrin.gif vežiau savo senutę mašiną paremontuoti, bet sulaukiau krūvos naudingų patarimų. Meistras iš didžiosios raidės, su neišsenkančia kantrybe, labai išsamiai viską paaiškino, net pačius elementariausius dalykus. tikrai nuoširdžiai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 05 31, 13:29)
noriu pagirti ir parekomenduoti "Singer meistrą" Kaune, kuris remontuoja visas mašinas, ne tik Singer biggrin.gif vežiau savo senutę mašiną paremontuoti,  bet sulaukiau krūvos naudingų patarimų. Meistras iš didžiosios raidės, su neišsenkančia kantrybe, labai išsamiai viską paaiškino,  net pačius elementariausius dalykus. tikrai nuoširdžiai rekomenduoju  4u.gif

kad man sitoki meistra UK ax.gif pas mus niekur nera, jau ieskojau ir skelbimuose ir per visokias siuvimo istaigas ir nieko unsure.gif matyt greiciau nauja nuspirksiu ir pigiau nei sena pasitaisysiu verysad.gif
Atsakyti
Nebegaliu įstatyti Janome siuvimo mašinai adatos blink.gif - šiek tiek įlenda, bet sunkiau ir ne iki reikiamos pozicijos. verysad.gif Paskutiniu metu nemažai kaitaliojau adatas, bet nieko per jėgą lyg ir nedariau - kažko nulaužti, sulankstyti neturėjau unsure.gif , nebent gal tik varžtuką kiek labiau atleidau. Paskutinę siūlę nusiuvau puikiai, o štai pakeisti adatos nebepavyksta... Gal galite ką patarti? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(balleys @ 2013 05 29, 08:55)
Labukas,

reikai jusu pagalbos. Parsivezem is LT labai sena siuvmo masina, pabandziau ar ji siuva, ta nesurisa apatinio siulo, gaunasi virsutinio siulo dygsniukai kaip reikia o apatinis kaip priveltas ir kai kurie dygsniai nesuristi, o tada itraukia man siula i mechanizma ir masina automatiskai uzsiblokuoja ir nesiuva. Esu visiskai zalia siuvimo masinose bet labai norisi kazka pasiut vaikams tad gal zinot ka daryt?  Dekoju is anksto mirksiukas.gif

Gal aš nesuprantu klausimo, bet panašu, kad paprasčiausiai neįtemptas viršutinis siūlas (arba blogai suvarstytas (pvz. kokiu grioveliu eina paviršiumi, nors turėtų įlįsti tvirtai), arba nustatytas permažas jo įtempimas) - tokiu atveju siuvinio apačioje susidaro kilpos.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 05 31, 19:40)
Nebegaliu įstatyti Janome siuvimo mašinai adatos blink.gif - šiek tiek įlenda, bet sunkiau ir ne iki reikiamos pozicijos. verysad.gif Paskutiniu metu nemažai kaitaliojau adatas, bet nieko per jėgą lyg ir nedariau - kažko nulaužti, sulankstyti neturėjau unsure.gif , nebent gal tik varžtuką kiek labiau atleidau. Paskutinę siūlę nusiuvau puikiai, o štai pakeisti adatos nebepavyksta... Gal galite ką patarti? blush2.gif
Papildyta:

Gal aš nesuprantu klausimo, bet panašu, kad paprasčiausiai neįtemptas viršutinis siūlas (arba blogai suvarstytas (pvz. kokiu grioveliu eina paviršiumi, nors turėtų įlįsti tvirtai), arba nustatytas permažas jo įtempimas) - tokiu atveju siuvinio apačioje susidaro kilpos.

teisingai supratote, as taip ir galvojau kad tas blogai ir bus, reiks pabandyt itemp siula labiau nes pervertas visur teisingai. dekoju greita atsakyma drinks_cheers.gif
Atsakyti
patempiau siek tiek siula ligtai geriau, bet pradejo itraukinet siula i mechanizma, vyras isrinko pravale viska o kai surinkio atgal tai dabar siuvant is vis neuzkabina apatinio siulo doh.gif mane jau nervas ima, ir siulai abu itempti nei smarkiai nei laisvai, nu neisivaizduoju kas dabar gali but verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 06 01, 00:14)
vyras isrinko pravale viska o kai surinkio atgal tai dabar siuvant is vis neuzkabina apatinio siulo doh.gif 



O sutepet alyva?
Atsakyti