Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 19:15)
tai cia as tikrai Jam per daug klausimu uzdaviau ? biggrin.gif  g.gif



Geras pardavimų vadybininkas sugeba pateikti informacija taip kad pas potencialu pirkėja atsirastu ne papildomi klausimai o noras nusipirkti čia ir dabar. Gal būt rytoj ar
po valandos pirkėjas spjaudysis ir keiks save už nupirkta nereikalinga jam daiktą bet
pokalbio metu su pardavėju (konsultantu, vadybininku) galvoje turi būti tik viena mintis:
" Kaip aš be to gyvenau ir kodėl iki šiol dar neturiu." Visais kitais atvejais konsultantas
arba nesavo vietoje arba jo atlyginimas nepriklauso nuo pardavimu. smile.gif

Informacijos apie siuvimo mašina užtenka internete jeigu jus neužblokavo
GOOGLE. smile.gif Viskas priklauso nuo to kokia kalba priimtiniausia.Štai kaimynai
baltarusiai:
http://www.janome.by...amily-3022S~72~

Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2013 05 22, 22:22)
4 -  krašto apmėtymo  pėdelė.
o kam  8 kringelis reikalingas - nežinau g.gif

nu labai aciu visoms, nes pas mane daug visokiu pedeliu metosi , bet siunu tik su viena, nes nezinau kam jas ir kaip naudot doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 05 22, 23:02)
  GOOGLE. smile.gif  Viskas priklauso nuo to kokia kalba priimtiniausia.Štai kaimynai
  baltarusiai:

va kita kalba as net nepagalvojau pasiieskoti doh.gif bet manau butu tai pats "konsultantas" pasidomejas ir man viska parodes.
Beto, jis sake nera konsultantas, ir niekad nedirbes. konsultantai dirba tik topocentruose, elektromarkuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 22:56)

bet manau juk nevisos perka tik nuvyke i parduotuves. nes juk buna kad vien nuvaziuoti koks kelias, jai miestas reikiamas toli.





as nusipirkau overloka net nemacius ir nenuvykus:mirksiukas:


palikit jus ta 'nabaga konsultanta' ramybej biggrin.gif aisku tik viena- yra N kitu variantu isigyti siuvimo masina internetu.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 23, 06:15)
as nusipirkau  overloka net nemacius ir nenuvykus:mirksiukas:
palikit jus ta 'nabaga konsultanta' ramybej biggrin.gif aisku tik viena- yra N kitu variantu isigyti siuvimo masina  internetu.


Bet gi overlokas ar ne Berninos pas jus? biggrin.gif As savo Berninuke irgi jau tik PIRKTI variau, nereikejo nei testuotis nieko doh.gif lotuliukas.gif Bet cia tik del to, kad Bernina matyt.. kiek isskaiciau forumu amerikonisku, tai vietomis jei apie kokia kita dar galvot reikia, tai Bernina galima bene uzsimerkus jamt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 23:23)
va kita kalba as net nepagalvojau pasiieskoti doh.gif  bet manau butu tai pats "konsultantas" pasidomejas ir man viska parodes.
Beto, jis sake nera konsultantas, ir niekad nedirbes. konsultantai dirba tik topocentruose, elektromarkuose biggrin.gif


Kad labai, labai jau apgailėtini tie, taip vadinami, konsultantai. Apie reikalą jie nusimano tiek pat, kiek kiaulės apie debesis. Užtat jie moka gerai pudruot smegenis ir kabinti makaronus ant ausų. Tiesa, pasitaiko retų išimčių...
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2013 05 23, 09:46)
Kad labai, labai jau apgailėtini tie, taip vadinami, konsultantai. Apie reikalą jie nusimano tiek pat, kiek kiaulės apie debesis. Užtat jie moka gerai pudruot smegenis ir kabinti makaronus ant ausų. Tiesa, pasitaiko retų išimčių...

jis pats uzpykes parase, kad konsultaitai (tai ne jis, nes jis nera "konsultantas") ju darbas tik ikisti reikiama preke pirkejui. Jo nuomone jis per daug man patare biggrin.gif nors tik apie ta viena modeli jis man atrase, nes nieko nesugebejo pateikti vienu metu iskart.
Tai paskui pati suabejojau jo siulyta preke, gal jis ir siulo man ikisti ta masina, gyresi kad ju parduotuvei sio modelio turi daug. g.gif
Beto is pradziu siule atvykti i ju parduotuve isbandyti siuvimo masinas, bet jai jam laiko daug uzeme atsakyti i mano klausimus, tai kaip jis tada atras laiko parodyti man masinas, o tuo labiau jai noresiu pabandyti pasiuti g.gif
Kazkaip po paskutinios atrasytos zinutes, net nesinori i tokia parduotuve kelti kojos. Druk nuejus i parduotuve papulsiu ant tokio "konsultanto" tai dar isvarys, sakys perdaug klausineju, domiuosi biggrin.gif

Sakau jai paklausiau komplektacijos, ispradziu atrase: atsuktuvas, ardiklis ir daug visko kito biggrin.gif kai paprasiau tiksliai suzinoti kas ieina, tai jis man foto atsiunte biggrin.gif nes tikriausiai nelabai nusimano ka tos detales reiskia. (taip kaip ir as nenusimanau, todel pasidomejau cia)
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 23, 10:04)
jis pats uzpykes parase, kad konsultaitai (tai ne jis, nes jis nera "konsultantas") ju darbas tik ikisti reikiama preke pirkejui. Jo nuomone jis per daug man patare biggrin.gif  nors tik apie ta viena modeli jis man atrase, nes nieko nesugebejo pateikti vienu metu iskart.
Tai paskui pati suabejojau jo siulyta preke, gal jis ir siulo man ikisti ta masina, gyresi kad ju parduotuvei sio modelio turi daug. g.gif
Beto is pradziu siule atvykti i ju parduotuve isbandyti siuvimo masinas, bet jai jam laiko daug uzeme atsakyti i mano klausimus, tai kaip jis tada atras laiko parodyti man masinas, o tuo labiau jai noresiu pabandyti pasiuti g.gif
Kazkaip po paskutinios atrasytos zinutes, net nesinori i tokia parduotuve kelti kojos. Druk nuejus i parduotuve papulsiu ant tokio "konsultanto" tai dar isvarys, sakys perdaug klausineju, domiuosi biggrin.gif

Sakau jai paklausiau komplektacijos, ispradziu atrase: atsuktuvas, ardiklis ir daug visko kito biggrin.gif kai paprasiau tiksliai suzinoti kas ieina,  tai jis man foto atsiunte biggrin.gif  nes tikriausiai nelabai nusimano ka tos detales reiskia. (taip kaip ir as nenusimanau, todel pasidomejau cia)



Ir kaip tokius darbuotojus laiko imonese nesuprantu schmoll.gif Is principo ten nepirksciau. Bet siaip komplektacija tai gera tos masinos, funkcijos irgi. Kaina 599 lt lyg tais sakete irgi kaip ir gera. Kazi tik kodel lietuvoj pardavime niekur tokios nera internete g.gif . Jei yra galimybe ta masina gaut is kitur, tai rinksciaus ja tik is kitos firmos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 23, 10:26)
Ir kaip tokius darbuotojus laiko imonese nesuprantu  schmoll.gif Is principo ten nepirksciau. Bet siaip komplektacija tai gera tos masinos, funkcijos irgi. Kaina 599 lt lyg tais sakete irgi kaip ir gera. Kazi tik kodel lietuvoj pardavime niekur tokios nera internete  g.gif . Jei yra galimybe ta masina gaut is kitur, tai rinksciaus ja tik is kitos firmos smile.gif

Po to atsakymo aš tam "konsultantui" parašyčiau: ačiū, bet pas jus nebepirksiu - neužimsiu Jūsų brangaus laiko. Ir kitiems parekomenduosiu negaišti Jūsų brangaus laiko.
Ir ieškočiau kur normaliai pataria ir pakonsultuoja.

Atsakyti
QUOTE(argus @ 2013 05 23, 10:29)
Po to atsakymo aš tam "konsultantui" parašyčiau: ačiū, bet pas jus nebepirksiu - neužimsiu Jūsų brangaus laiko. Ir kitiems parekomenduosiu negaišti Jūsų brangaus laiko.
Ir ieškočiau kur normaliai pataria ir pakonsultuoja.

Jai Jis dar atrasys tikrai as jam parasysiu. As nesuprantu, keistas Jis man koks biggrin.gif man ka jis pateike viskas man buvo svarbu ir naudinga, jai manes nedomintu preke tai as is neklausciau, bet pats ja pasiule, o kai jau paklausiau jam didziulis vargas biggrin.gif
Jai as zadu internetu pavz pirkti, tai is kur man zinoti kas prie tos masinos prideda, o gal nieko, gal dasipirkti reikia...
Baigem apie Ji biggrin.gif bet zmogui kantrybe "suedziau" biggrin.gif ir pazeminau, nes palaikiau as ji konsultantu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(goldmine @ 2013 05 23, 10:26)
Is principo ten nepirksciau.

zinokite man ta masina ir nieko (ir nesuprantu kodel jos niekur kitur neturi) o jis sake kad pas juos yra daug to modelio.
Bet is principo as ten jos ir nepirksiu biggrin.gif Is vis nieko pas juos nepirksiu, nebent jai nenusipirksiu internetu, ir turedama galimybe nuvyksiu i ju parduotuve, gal netycia jis man akyse pasirodys, tai bent pamatysiu kas per "darbuotojas" biggrin.gif
Atsakyti
Siges, taip mano overlokas Bernina smile.gif

bet esu pirkus internetu ir nemacius kaip atrodo gyvai kaitlente bei orkaite, taciau bendravau su normaliu normaliausia konsultante, kantriai isklause mano visas abejones ir dar patare, kas butu graziau, praktiskiau ir suderinamiau. Esu patenkinta pasirinkimu.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 23, 10:44)
konsultante,

sveikinu, gera konsultante thumbup.gif
Sakau nuvykus i siuvimo.manija prieitu vyriskis su kortele: konsultantas A.......
tTikrai priminciau as jam apie jo "nekonsultanto" darba biggrin.gif
bet tikriausiai kad tai neissipildys biggrin.gif
Atsakyti