Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

Ale atsakyma gavau is siuvimo.manija biggrin.gif
cituoju: P.S Dar nei vienas klientas per mūsų praktika nėra uždavęs tiek daug klausimų dėl paprastos buitinės mašinos.

As suprantu jai viskas butu apie ta siuvimo masina 3022 surasyta vienoj vietoj visa informacija, tai ir nekiltu klausimu. o apie ja net pasiskaityti nera net internete.

Keistas konsultantas, jai jam sunku atsakyti i klausima, tai kam dar atsako.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 05 22, 01:29)
Man nuskambėjo iš aprašymo, kad netinkama adata  g.gif

Specialiai isidejau tam reikalui 70, pacia ploniausia kokia turiu. Gali buti , kad ji nekokybiska? g.gif Pameginsiu is kito rinkinio g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 17:19)
gavau nuotrauka komplektacijos is siuvimo.manija
sunumeravau, gal suprantantis galetu isvardyti sunemeruotas detales ?
Janome 3022

user posted image

o tai gal galit isvardinti kam 3,4,5,6,7, naudojamos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bzykas @ 2013 05 22, 18:35)
o tai gal galit isvardinti kam 3,4,5,6,7, naudojamos  blush2.gif

Pėdelės
2 - kilpai, 3 - užtrauktukui, 5 -pėdelė krašo palenkimui, 6 - atlasinė permatoma pėdelė , 7 - universali.

9 - Ritelės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roskyte: 22 gegužės 2013 - 18:10
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 17:16)
Ale atsakyma gavau is siuvimo.manija  biggrin.gif
cituoju: P.S Dar nei vienas klientas per mūsų praktika nėra uždavęs tiek daug klausimų dėl paprastos buitinės mašinos.

As suprantu jai viskas butu apie ta siuvimo masina 3022 surasyta vienoj vietoj visa informacija, tai ir nekiltu klausimu. o apie ja net pasiskaityti nera net internete.

Keistas konsultantas, jai jam sunku atsakyti i klausima, tai kam dar atsako.


aš vietoje jūsų parašyčiau jam ir labai atsiprašyčiau, kad iš viso žmogų sutrukdžiau. turbūt sugaišo daug brangaus laiko atsakydamas jums doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 05 22, 19:10)
aš vietoje jūsų parašyčiau jam ir labai atsiprašyčiau, kad iš viso žmogų sutrukdžiau. turbūt sugaišo daug brangaus laiko atsakydamas jums doh.gif

tai cia as tikrai Jam per daug klausimu uzdaviau ? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 18:15)
tai cia as tikrai Jam per daug klausimu uzdaviau ? biggrin.gif  g.gif


aš manau, kad jam kultūros vadovėlis praverstų. kaip galima pirkėjui taip rašyti. noriu ir klausiu 100 klausimų, gal jo darbas toks???
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 05 22, 20:12)
aš manau, kad jam kultūros vadovėlis praverstų. kaip galima pirkėjui taip rašyti. noriu ir klausiu 100 klausimų, gal jo darbas toks???

Jiems labai pasiseke visi pirkejai ju, nusimanantys, ir tikriausiai tik kainos paklausia ir perka iskart biggrin.gif
cia as vienintele tokia su daug klausimu, bet tie klausimai bent mano akiai ziurint visi man praverte. jai jis man butu atsiuntes tos masinos 3022, viska surasyta va sitaip
http://www.siuvimoma...ome-re1306.html
o dar paklausi komplektacijos, tai mazdaug tokia (o tai man tai nelabai ka sako)

atrase labai uzpykes konsultantas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 22, 20:33)

atrase labai uzpykes konsultantas biggrin.gif

As visko neskaiciau, bet ar jus planuojat pirkt masina tik is aprasymo? T.y jos nemacius?
As buvau siuvimo stiliuje su sarasu, jame buvo Janome masinos. Atvaziavus, visos janome atkrito, siaubingas surinkimas, atsikisa matline plokste, bordiurai ties plastmases sudirimais. Jei buciau pradedancioji,ctai nesuprasciau, bet jau siuveja, tai kosmaras doh.gif
Senesnes masinos, bent jau mano pirkta 2004 brother simta kart geresne, ir be visu tu nereikalingu funkiciju :-)
Turiu dabar Bernina. Nu is visko jos turimo, man geras dalykas automatine kilpa. Viskas kitas, kaip ir senojoj mano masinoj, nu siuvineja jinai, bet kam man to reikia? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bzykas @ 2013 05 22, 07:58)
gal kam aktualu. siandien cia akcija: rubina KP888
http://pigu.lt/buiti...TIK_24_valandas
ir kitoms: http://pigu.lt//buit...siuvimo_masinos
Gal nieko ten gero, bet uzmaciau, tai ir parasiau  blush2.gif



kokie atsiliepimai apie rubina kp888? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 05 22, 21:48)
As visko neskaiciau, bet ar jus planuojat pirkt masina tik is aprasymo? T.y jos nemacius?

zinokite ispradziu maniau kad as ja nusipirskiu is foto, aprasymo, bet ko toliau to labiau imu abejoti.
bet manau juk nevisos perka tik nuvyke i parduotuves. nes juk buna kad vien nuvaziuoti koks kelias, jai miestas reikiamas toli.

kaip ir man dar, miestas toli vykti, esu su vaiku, kitas pilvuki, be navigacijos svetimam mieste pasiklydus, vyras isvykes... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 05 22, 18:08)
Pėdelės
2 - kilpai, 3 - užtrauktukui, 5 -pėdelė krašo palenkimui, 6 - atlasinė permatoma pėdelė , 7 - universali.

9 - Ritelės

4 - krašto apmėtymo pėdelė.
o kam 8 kringelis reikalingas - nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 22 gegužės 2013 - 21:23