Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 20, 21:46)
mano Rubinoje taip  pat- nusileidzia, o paskui nepakyla. Bet uztenka svirtele atstatyti ir pardeti siuti - savaime siuvimo metu pakyla. Pameginkit mirksiukas.gif


Oo, gera mintis, nebandžiau taip doh.gif Šian jau nenoriu barškintis, bet rytoj reikės pabandyt, jaučiu rimtai pradėjus siūti parvairuos dunčiai į vietą, gana logiška būtų doh.gif biggrin.gif Oj kaip geraaaai būtų unsure.gif

Gavau punduką pėdelių savo džiaugsmui šian wub.gif Netveriu savam kaily visas išbandyt laugh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 20, 21:49)
Noriu pasikonsultuoti ir su jumis. g.gif
ka manote apie siuvimo masina JANOME 3022 (siuvimo.manija., konsultantai pasiule)
nes dairiausia as pati Janome 415., 419s - brangoka mums
tai sake kad 3022, geresne funkcijomis ir operacijomis uz 415.
ir kaina 3022 zemesne
3022
video



Nerandu technines info apie ta masina. Ir ju svetaineje tokios nerandu. O kokia jos kaina? ar turi overloko siule, automatini kilpos apsiuvima, sutvirtinta trikotazine siule? As irgi renkuosi masina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 21, 08:35)
Nerandu technines info apie ta masina. Ir ju svetaineje tokios nerandu. O kokia jos kaina? ar turi overloko siule, automatini kilpos apsiuvima, sutvirtinta trikotazine siule? As irgi renkuosi masina  ax.gif

jie man rase taip. nes ir neradau info internete

sucituosiu blush2.gif
1. Naujo modelio siuvimo mašina JANOME 3022 (siūlo įvėrimo mechanizmas, kietas plastikinis dėklas, didelė priedų komplektacija, automatinis sagų kilpų apsiuvimas, 22operacijos ir t.t)--------kaina 599Lt.

2. Pagal funkcijas ir operacijas geresnė siuvimo mašina JANOME 3022 (atomatinis sagų kilpų apsiuvimas, siūlo įvėrimo mechanizmas, daugiau operacijų ir t.t.
JANOME 415 geresnė už 3022P tik tuo, kad turi metalinį korpusą, kuris siuvime nieko nereiškia, bet kurį labai mėgstą vyresnio amžiaus pirkėjai, nes vyrauja nuomonė, kad su tokiu korpusu mašina yra ilgaamžiškesnė.
Aš rinkčiausi 3022.

3. Modelis naujas.
Aprašymo neturime kol kas.
Jis bus panašus, kaip ir šios mašinos tik standartinė komplektacija didesnė ir 3022 modelis turi kietą plastikinį apsauginį dėklą.
http://www.siuvimoma...nome-sw-24.html

4. Nežinau tiksliai. Tokio tipo visų JANOME mašinų svoris ir galingumas vienodas - maždaug apie 8-10kg. Galingumas gal 70-85W.

Ka manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 21, 09:02)
jie man rase taip. nes ir neradau info internete

sucituosiu blush2.gif
1. Naujo modelio siuvimo mašina JANOME 3022 (siūlo įvėrimo mechanizmas, kietas plastikinis dėklas, didelė priedų komplektacija, automatinis sagų kilpų apsiuvimas, 22operacijos ir t.t)--------kaina 599Lt.

2. Pagal funkcijas ir operacijas geresnė siuvimo mašina JANOME 3022 (atomatinis sagų kilpų apsiuvimas, siūlo įvėrimo mechanizmas, daugiau operacijų ir t.t.
JANOME 415 geresnė už 3022P tik tuo, kad turi metalinį korpusą, kuris siuvime nieko nereiškia, bet kurį labai mėgstą vyresnio amžiaus pirkėjai, nes vyrauja nuomonė, kad su tokiu korpusu mašina yra ilgaamžiškesnė.
Aš rinkčiausi 3022.

3. Modelis naujas.
Aprašymo neturime kol kas.
Jis bus panašus, kaip ir šios mašinos tik standartinė komplektacija didesnė ir 3022 modelis turi kietą plastikinį apsauginį dėklą.
http://www.siuvimoma...nome-sw-24.html

4. Nežinau tiksliai. Tokio tipo visų JANOME mašinų svoris ir galingumas vienodas - maždaug apie 8-10kg. Galingumas gal 70-85W.

Ka manote? g.gif



Pagal aprasyma lyg ir visai nebloga turetu buti. Visai verta demesio. Tik aisku, noretus ja pamatyt, bent nuotraukoj biggrin.gif.

Kas del metalinio korpuso, tai as girdejau kad jos geriau del masinos stabilumo. T.y. masina sunkesne, ir greitai siuvant tikrai nejudes.

As siuo metu nusiziurejau tokia http://www.siuvimost...a-janome-2041nx
Ka manot?
Atsakyti
neviena rase jau, kad tokius audinius kaip sifona siuva per popieriu, gal ir jums gausis malonesnis siuvimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 20, 21:46)
mano Rubinoje taip  pat- nusileidzia, o paskui nepakyla. Bet uztenka svirtele atstatyti ir pardeti siuti - savaime siuvimo metu pakyla. Pameginkit mirksiukas.gif


Nu akurat taip ir buvo doh.gif Pradėjus siūti dantukai ima judėti ir grįžta į normalią padėtį doh.gif Gėda gėda man, kad taip iškart supanikavau doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Ačiūūū už patarimą 4u.gif blush2.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 21, 09:49)
Pagal aprasyma lyg ir visai nebloga turetu buti. Visai verta demesio. Tik aisku, noretus ja pamatyt, bent nuotraukoj biggrin.gif.

Kas del metalinio korpuso, tai as girdejau kad jos geriau del masinos stabilumo. T.y. masina sunkesne, ir greitai siuvant tikrai nejudes.

As siuo metu nusiziurejau tokia http://www.siuvimost...a-janome-2041nx
Ka manot?

foto tai va
http://www.sewingpar...janome-3022.jpg

del to metalinio korpuso g.gif jis man aiskino. kad tai nera privalumas, ir kad siuvant ta masina tik vibruoja. geriau cituoju:

Nei viena siuvimo mašina “nelaksto” po stalą siuvant pilnu greičiu, nes gamintojas paskaičiavęs kokiu greičiu gali siūti mašina.

Jūsų klausiami mašinų modleiai yra su vertikaliomis šaudyklėmis, o tokio tipo šaudyklės veikia švaistiklio metotodu, todėl bet kuri mašina su tokio tipo šaudyklės sistema siuvant pilnu greičiu šiek tiek turi vibracija lyginant su mašinomis, kurios turi horizontalią šaudyklės sitemą. Visiškai neturi reikšmės ar tai bus mašina sverianti 8kg ar daugiau. Rusiškos mašinos Čaikos vibracija buvo 10 kartų didesnė negu bet kurios JANOME siuvimo mašinos, o svėrė jos apie 15Kg.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 21, 12:40)
foto tai va
http://www.sewingpar...janome-3022.jpg

del to metalinio korpuso g.gif jis man aiskino. kad tai nera privalumas, ir kad siuvant ta masina tik vibruoja. geriau cituoju:

Nei viena siuvimo mašina “nelaksto” po stalą siuvant pilnu greičiu, nes gamintojas paskaičiavęs kokiu greičiu gali siūti mašina.

Jūsų klausiami mašinų modleiai yra su vertikaliomis šaudyklėmis, o tokio tipo šaudyklės veikia švaistiklio metotodu, todėl bet kuri mašina su tokio tipo šaudyklės sistema siuvant pilnu greičiu šiek tiek turi vibracija lyginant su mašinomis, kurios turi horizontalią šaudyklės sitemą. Visiškai neturi reikšmės ar tai bus mašina sverianti 8kg ar daugiau. Rusiškos mašinos Čaikos vibracija buvo 10 kartų didesnė negu bet kurios JANOME siuvimo mašinos, o svėrė jos apie 15Kg.


Turbut matet ta filmuka. bet del visa ko parodau http://www.youtube.c...h?v=-59QBUz8Bls

Visai nieko ta siuvimo masina, jei uz 600 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2013 05 21, 12:56)
Visai nieko ta siuvimo masina, jei uz 600 lt smile.gif

zinokite nelabai as nusimanau blush2.gif bet jai jus sakote kad nebloga, tai gal vertetu tokia insigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 21, 13:02)
zinokite nelabai as nusimanau blush2.gif  bet jai jus sakote kad nebloga, tai gal vertetu tokia insigyti g.gif


Tiek ir as teismanau. Iki siol retais atvejais pasinaudodavau sena mamos Veritas Rubina rolleyes.gif . Tai dabar tikrai daugiau funkciju ir patogesnes tos masinos.
Is to filmuko man daug aiskiau viskas pasidare. Bet kiek matau, tai ji turi visas tokias pat funkcijas kaip ir sita http://www.bigbox.lt...ome-2041NX.html . O sita as dar maciau su uz 525 Lt.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 21, 09:02)
jie man rase taip. nes ir neradau info internete

sucituosiu blush2.gif
1. Naujo modelio siuvimo mašina JANOME 3022 (siūlo įvėrimo mechanizmas, kietas plastikinis dėklas, didelė priedų komplektacija, automatinis sagų kilpų apsiuvimas, 22operacijos ir t.t)--------kaina 599Lt.

2. Pagal funkcijas ir operacijas geresnė siuvimo mašina JANOME 3022 (atomatinis sagų kilpų apsiuvimas, siūlo įvėrimo mechanizmas, daugiau operacijų ir t.t.
JANOME 415 geresnė už 3022P tik tuo, kad turi metalinį korpusą, kuris siuvime nieko nereiškia, bet kurį labai mėgstą vyresnio amžiaus pirkėjai, nes vyrauja nuomonė, kad su tokiu korpusu mašina yra ilgaamžiškesnė.
Aš rinkčiausi 3022.

3. Modelis naujas.
Aprašymo neturime kol kas.
Jis bus panašus, kaip ir šios mašinos tik standartinė komplektacija didesnė ir 3022 modelis turi kietą plastikinį apsauginį dėklą.
http://www.siuvimoma...nome-sw-24.html

4. Nežinau tiksliai. Tokio tipo visų JANOME mašinų svoris ir galingumas vienodas - maždaug apie 8-10kg. Galingumas gal 70-85W.

Ka manote? g.gif


Labai idomu butu suzinot kokie priedai ieina i standartine komplektacija tos Janome 3022. Niekur nerandu info.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 05 21, 12:26)
neviena rase jau, kad tokius audinius kaip sifona siuva per popieriu, gal ir jums gausis malonesnis siuvimas?  smile.gif


as esu ta ideja issisaugojus, bet nebandziau smile.gif pameginsiu

QUOTE(Siges @ 2013 05 21, 12:27)
Nu akurat taip ir buvo  doh.gif Pradėjus siūti dantukai ima judėti ir grįžta į normalią padėtį  doh.gif Gėda gėda man, kad taip iškart supanikavau  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



Kaip smagu, kad viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti