Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Alincia @ 2013 05 13, 17:04)

Perziurejau yuotoobe, tai tokio overloko nera , taigi dar neisbandziau,


kokio ?

as prie tu sunkiai prieinamos skyles su pincetu prieinu, kaip tik yra mano overloko komplektacijoj, bet gal as ne i tema g.gif ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif . PrieŠ 2-3 savaites buvo akcija Rubinai 888. Nepamenu kuriose akcijose, bet kaina buvo 299 lt. thumbup.gif . Bet, kol suregavau, pasiskaičiau apie Rubinas, tai akcija ir baigėsi doh.gif . Man labai patiko, kad yra siūlo įvėrimo mechanizmas. Kadangi esu tik retkarčiais priversta ką nors palenkti, prisiūti ir pan., tai galvoju, kad Rubina yra visai geras variantas. Kažin, gal kuri siuvėja turi ją, gal galėtų pasidalinti savo patirtim ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 05 13, 18:58)
kokio ?

as prie tu sunkiai prieinamos skyles su pincetu prieinu, kaip tik yra mano overloko komplektacijoj, bet gal as ne i tema g.gif ?

RUBINA 740 DSA (kalba ejo apie raudona siulo vieta)
Nu pyyyyp.... negalima keiktis doh.gif biggrin.gif
Prasedejau 2, 5val, perskaiciau instrukcija, dejau, kankinaus (yra siulo iverimo mechanizmas, bandziau su ir be jo pagalbos), isipyliau taure vyno, kad neverkt ir ant vaiku nepykt biggrin.gif Aciu Dievui atejo vyras, kantriai perskaite instrukcija ir !!!! Svarbus siulu iverimo eiliskumas !!! lotuliukas.gif
Abu skaitem ta pacia instrukcija biggrin.gif
Viska veriau teisingai, bet deja raudonas veriamas 2 eieleje
Tada dabar klausimas, kas turi toki dalyka. Ar nutrukus tam 2 siului kiekviena kart verti sekancius siulus is naujo? Mano senajame tokiu bajeriu nebuvo , veri kaip sau nori
Atsakyti
Gal kas turit kurią iš šių mašinų ir galit ką nors apie kokybę, gendamumą papasakoti?
Visos iš panašios kainų kategorijos, tik priedų ir siūlių kiekis šiek tiek skiriasi.

LEADER VS 799E
JANOME 2160DC (DXL603)
Janome DC3050

Apie trečią gana neblogus atsiliepimus užsienio tinklapiuose radau, kitų dviejų neradau.

Dėkui
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2013 05 13, 19:31)
. PrieŠ 2-3 savaites buvo akcija Rubinai 888. Nepamenu kuriose akcijose, bet kaina buvo 299 lt.  thumbup.gif .

cia bent as akcija maciau. thumbup.gif
Akcija
Atsakyti
Stai kokia akcija aptikau g.gif
Janome
Atsakyti
Aš nesuprantu, jei tik akcijose esmė tai susirandi kur pigiausiai ir perki, nes su AKCIJA, nes visos jos vistiek panašios nieko naujo nė vienas žinovas nepasakys, kaip apie bet kurią tokio ekonomiško tipo mašiną ir viskas priklauso nuo įgūdžių, darbo ir priežiūros. cool.gif
Mano bevardė už 300 lt tarnauja puikiai jau daugaiu nei tris metus, draugaitės Janone už tiek pat tarnauja tiek pat, siuvam panašiai ir visokius audinius, kai nori-moki-pasidomi ir susitvarkai su visom bėdom.
Va dabar jau pasigilinus pirkčiau būtent kažkurią, ir tik išbandžius ir nebutinai brangią, tiesiog gal susigundžius kai kuriom funkcijom ir rekomendacijom būtent meistro, ir tikrai ne akciją pamčius.
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 05 14, 12:56)
Aš nesuprantu, jei tik akcijose esmė tai susirandi kur pigiausiai ir perki, nes su AKCIJA, nes visos jos vistiek panašios nieko naujo nė vienas žinovas nepasakys, kaip apie bet kurią tokio ekonomiško tipo mašiną ir viskas priklauso nuo įgūdžių, darbo ir priežiūros. cool.gif
Mano bevardė už 300 lt tarnauja puikiai jau daugaiu nei tris metus, draugaitės Janone už tiek pat tarnauja tiek pat, siuvam panašiai ir visokius audinius, kai nori-moki-pasidomi ir susitvarkai su visom bėdom.
Va dabar jau pasigilinus pirkčiau būtent kažkurią, ir tik išbandžius ir nebutinai brangią, tiesiog gal susigundžius kai kuriom funkcijom ir rekomendacijom būtent meistro, ir tikrai ne akciją pamčius.


Nu bet su ta akcija gal iseis kiek geresne pigi masina, nei siaip uz ta kaina biggrin.gif Turbut toks ir tikslas tu akciju paiesku.. unsure.gif g.gif

Gal zmogus turi 300 lt, tai pirks su akcija uz 300 lt kur verte tarkim 500 lt, nei siaip uz 300 lt smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 05 13, 20:16)
Tada dabar klausimas, kas turi toki dalyka. Ar nutrukus tam 2 siului kiekviena kart verti sekancius siulus is naujo? Mano senajame tokiu bajeriu nebuvo , veri kaip sau nori

Nutrukus kazkuriam siului nieko perverti is naujo nereikia. Tiesiog iveri nutrukusi siula ir ! svarbiausias dalykas! reikia tiesiog visus likusius sulus virsuje (kur kojele) islaisvinti ..kad kiekvienas siulas butu atskiras (nesupintas grandineleje). Nes kitaip gaunasi, kad apatinis siulas lieka uzkabintas uz kilpiklio ir nuolat trukines... nezinau, kad neaiskiai labai parasiau blush2.gif visuose 4-iu siulu overlokuose taip..
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 05 14, 14:28)
Gal zmogus turi 300 lt, tai pirks su akcija uz 300 lt kur verte tarkim 500 lt, nei siaip uz 300 lt smile.gif

Na turbūt kalta mano nuomonė apie tokias akcijas-atrakcijas, nebent realiai deriesi su pardavėju ir prašai nuolaidos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2013 05 14, 15:11)
Nutrukus kazkuriam siului nieko perverti is naujo nereikia. Tiesiog iveri nutrukusi siula ir ! svarbiausias dalykas! reikia tiesiog visus likusius sulus virsuje (kur kojele) islaisvinti ..kad kiekvienas siulas butu atskiras (nesupintas grandineleje). Nes kitaip gaunasi, kad apatinis siulas lieka uzkabintas uz kilpiklio ir nuolat trukines... nezinau, kad neaiskiai labai parasiau  blush2.gif  visuose 4-iu siulu overlokuose taip..

Taip, visiskai teisingai, tas siulas ir likdavo uzkibes ant kilpiklio, supratau, kad taip buti negali, o kaip padaryti kitaip, nu niekaip nedaejo, veriau pagal instrukcija ir visad taip gaudavosi biggrin.gif doh.gif
Dabar zinosiu, kad 4 toks dalykas yra 4u.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 05 14, 13:56)
Aš nesuprantu, jei tik akcijose esmė tai susirandi kur pigiausiai ir perki, nes su AKCIJA, nes visos jos vistiek panašios nieko naujo nė vienas žinovas nepasakys, kaip apie bet kurią tokio ekonomiško tipo mašiną ir viskas priklauso nuo įgūdžių, darbo ir priežiūros. cool.gif



Siuvimo mašina tai tik instrumentas.Viskas priklauso nuo to kieno rankose instrumentas.

http://www.youtube.c...h?v=oOZLwgkULwQ
Atsakyti