Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Alincia @ 2013 05 11, 21:49)
Ka tik perziurejau rekomendacijas, sutepinet kas 3-5 riteles, o valyt kas kart :-)

Gerai, kad perskaičiau. Reiks išvalyt, net nežinojau. Nukišau kažkur instrukciją. Nesuprantu, kaip kilpas daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 05 12, 09:06)
Gerai, kad perskaičiau. Reiks išvalyt, net nežinojau. Nukišau kažkur instrukciją. Nesuprantu, kaip kilpas daryt  doh.gif


Kilpas sagoms? Bent pas mane mašinoj yra atskira pėdelė, užtenka kilpos mygtuką paspausti ir išsiuva reikiamo dydžio kilpą biggrin.gif Jeeeeetus, nu ar ne kosminė mašina doh.gif wub.gif

Nors ir esu pradedančioji, visai nesutinku, kad reik pradėt nuo pigios mašinos (kalbu apie kiekvieno asmenines galimybes, kas kiek gali skirti, to reikalas ir yra), nu nes kai turi geresnę, kai darbas palengvinamas visaip kaip, tai tik ir norisi prie jos tupinėt, o jei sunku ir nežinai net nuo ko pradėt, traška, braška, ant stalo šokinėja, tai manau tokiais atvejais ir ištinka dulkių surinktuvo likimas unsure.gif Na nežinau.. Žodž myliu mašiniuką savo iki negalėjimo wub.gif wub.gif

Oj.. Ką norėjau pasakyt? blink.gif doh.gif biggrin.gif Žodž jei atskiros pėdelės ir mygtuko nėr, instrukcijos taip pat, susiraskite internete google pagalba tą instrukcija, nes TIKRAI rasite ir nereikės namų kuisti smile.gif
Atsakyti
Jau radau smile.gif YouTube visagalis !
Mano močiutė Siuvėja - tai teko išbandyt ne vieną mašiniuką. Dabar turiu Berniną ir džiaugiuosi. Siuvu tik šeimai ir užsidirbinėt nežadu, bet tikrai daugiau įdėjų kyla kai viskas, kaip per sviestą ! Keistos man tokios nuomonės - "Kodėl perkat ?" Kiekvieno teisė rinktis ką ir už kiek pirkti. Aš linkus geriau mažiau pirkinių bet kokybišku. Ir man tai galioja visose srityse.
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 05 11, 23:49)
Ka tik perziurejau rekomendacijas, sutepinet kas 3-5 riteles, o valyt kas kart :-)

cia gal pagal kiekviena masina vis kitaip.
as pokolkas neturiu dar masinytes, bet domiuosi is anksto viskuo bigsmile.gif

QUOTE(ViduxKLP @ 2013 05 12, 10:36)
Dabar turiu Berniną ir džiaugiuosi.

daug kas giria Berninas, bet man jos kaina per auksta doh.gif
As kazkaip apsistojus dar ties Rubina KP888
Ka manote ? ar vertas modeliukas ?
Nes daugiau niekas neuzkliuka akiai mano, Singer daug, bet paskaiciau kelis komentarus neigiamus tai atsoko mintis pirkti. g.gif
http://pigu.lt/buiti...p888?id=3338843
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 12, 10:51)
cia gal pagal kiekviena masina vis kitaip.
as pokolkas neturiu dar masinytes, bet domiuosi is anksto viskuo bigsmile.gif
daug kas giria Berninas, bet man jos kaina per auksta doh.gif
As kazkaip apsistojus dar ties Rubina KP888
Ka manote ? ar vertas modeliukas ?
Nes daugiau niekas neuzkliuka akiai mano, Singer daug, bet paskaiciau kelis komentarus neigiamus tai atsoko mintis pirkti. g.gif
http://pigu.lt/buiti...p888?id=3338843

Man tai visai nieko ji PAGAL SAVO APRASYMA,bet gal geriau pasakys apie ja kas turi,o as tai su veritu siunu,ir visai nieko.Va su sita
http://pigu.lt/buiti...retch?id=861296
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 05 12, 10:36)
Jau radau smile.gif YouTube visagalis !


ax.gif gal galima nuoroda ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bzykas @ 2013 05 12, 11:16)
ax.gif gal galima nuoroda ? blush2.gif

http://m.youtube.com...h?v=LI1xLGEzDxA
Prašom biggrin.gif
Man šiaip nereikėjo tų skylių bet vakar tiek užsidegiau išbandyt, bet nepavyko. Grįšiu iš darbo vėl bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 05 11, 23:49)
Ka tik perziurejau rekomendacijas, sutepinet kas 3-5 riteles, o valyt kas kart :-)

Kaip tik vakar youtube maciau, ziurejau bernina 350 kaip sutepinejo ir rekomendavo
Buvau vakar siuvimo stiliuje, ciupinejau, maciau masineles
Turejau savo sarasa, buvo ten ir janome, deja, masinele uz 1000 lt zyyymiai prastesne, uz mano siuo metu turima, nauja jinai apie 500, bet jau ir gamina kiti
Pirkau bernina 350 ir rubina overloka
Isbandziau vakar siuvima, siuvinejima tik su bernina, nes daug info, kol perskaiciau, kur ka spausti rolleyes.gif
Iskilo toks klausimas, kas turit ja. Instrukcijoj nurodyta deti ant siulu laikiklio porolona, bet niekur youtube nemaciau, kad ji naudotu. Ir labai man neaiskiai nupiesta, kuria puse ji det, nes viena puse balta kartona, o kita tik paralonas, instrukcijoje ant jo toks isplatejimas nupiestas, o realiai jokio isplatejimo nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 12, 09:51)
cia gal pagal kiekviena masina vis kitaip.
as pokolkas neturiu dar masinytes, bet domiuosi is anksto viskuo bigsmile.gif
daug kas giria Berninas, bet man jos kaina per auksta doh.gif
As kazkaip apsistojus dar ties Rubina KP888
Ka manote ? ar vertas modeliukas ?
Nes daugiau niekas neuzkliuka akiai mano, Singer daug, bet paskaiciau kelis komentarus neigiamus tai atsoko mintis pirkti. g.gif
http://pigu.lt/buiti...p888?id=3338843


Apie kitus masiniukus nieko nenusimanau, bet vien svoris kaip skiriasi, Rubina 6 kg, Bernina 12 kg. Kad nebutu tas variantas, kad greit siuvant kokia overlokine siule ar zigzagu ir masina nepradetu i sonus sokinet biggrin.gif Nes as kai noriu greit siules apmetyti, tai Bernina vaje kaip varo, tai kokia plastikine tikrai nuskristu atrodo nuo stalo laugh.gif

Kilpa pusiau automatine 4 zingsniu, Berninoj iskart padaro kilpa, aisku ir programu gerokai maziau Rubinoj ir t.t., bet cia matyt tas atvejis, kai masina rinktis reikia pagal tai, ka planuojama siuti unsure.gif Bet ka cia zmogau zinosi, ka planuoji siuti, planuoji viena, o zek fantazija isbujoja ohoho gavus masina i rankas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alincia @ 2013 05 12, 13:25)
Kaip tik vakar youtube maciau, ziurejau bernina 350 kaip sutepinejo ir rekomendavo
Buvau vakar siuvimo stiliuje, ciupinejau, maciau masineles
Turejau savo sarasa,  buvo ten ir janome, deja, masinele uz 1000 lt zyyymiai prastesne, uz mano siuo metu turima,  nauja jinai apie 500, bet jau ir gamina kiti
Pirkau bernina 350 ir rubina overloka
Isbandziau vakar siuvima, siuvinejima tik su bernina, nes daug info, kol perskaiciau, kur ka spausti  rolleyes.gif
Iskilo toks klausimas, kas turit ja. Instrukcijoj nurodyta deti ant siulu laikiklio porolona, bet niekur youtube nemaciau, kad ji naudotu. Ir labai man neaiskiai nupiesta, kuria puse ji det, nes viena puse balta kartona, o kita tik paralonas, instrukcijoje ant jo toks isplatejimas nupiestas, o realiai jokio isplatejimo nera  doh.gif


Plastikas dedasi i apacia, porolonas i virsu smile.gif Jis pagrinde dedasi, jei naudojamas tas vertikalus laikiklis, ant horizontalaus as nededu, uzspaudus spule su kitu antgaliu man nei ciuozineja, nei barska ta spule, tai ir tos kempines nededu. Bet jei naudojant ant vertikalaus to kotelio, tai tikrai norisi tos kempines smile.gif

Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 05 12, 11:46)
Man tai visai nieko ji PAGAL SAVO APRASYMA,bet gal geriau pasakys apie ja kas turi,o as tai su veritu siunu,ir visai nieko.Va su sita
http://pigu.lt/buiti...retch?id=861296

vajei jau didoka man kaina. as is vis masciau iki 300lt insigyti buitiniems darbams, bet ziurau kad uz tokia nieko gero nera, taai dar bandau i 400lt tilpti, bet ir jau matau kad nelabai. Bet jau nenoriu daugiau 400lt isleisti +-

QUOTE(Siges @ 2013 05 12, 14:34)
Apie kitus masiniukus nieko nenusimanau, bet vien svoris kaip skiriasi, Rubina 6 kg, Bernina 12 kg. Kad nebutu tas variantas, kad greit siuvant kokia overlokine siule ar zigzagu ir masina nepradetu i sonus sokinet biggrin.gif Nes as kai noriu greit siules apmetyti, tai Bernina vaje kaip varo, tai kokia plastikine tikrai nuskristu atrodo nuo stalo laugh.gif

tikrai svoris tai per puse g.gif bet Rubinos senesti modeliai net truputi sunkesni +-1kg

o is vis pagal gamyba, kaip Rubinos vertinamos ?
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 05 12, 14:34)

Papildyta:
Plastikas dedasi i apacia, porolonas i virsu smile.gif Jis pagrinde dedasi, jei naudojamas tas vertikalus laikiklis, ant horizontalaus as nededu, uzspaudus spule su kitu antgaliu man nei ciuozineja, nei barska ta spule, tai ir tos kempines nededu. Bet jei naudojant ant vertikalaus to kotelio, tai tikrai norisi tos kempines smile.gif

Aciu, taip ir supratau, kad stovinciai spulei reikia, bet jei yra instrukcijoj, reikia gi ikisti biggrin.gif
Visa sekmadieni siuvinejau istisai tuos graziuosius rastus, o siandien ejau pas gydytoja su atkirptais, bet nepalenktais dzinsais doh.gif
Nutruko overloko siulas, tai atsikankinau, kol iveriau siaubingai unsure.gif Nupiesta aisku ant jo kur ir kaip vert, bet na niekaip nepavyko idet i nukreipeja, as vyra pasikvieciau, kad paliudytu, jog gerai suprantu, kur vert. Tikrai taip, bet nu niekaip iki tos skyles neprieinu
Perziurejau yuotoobe, tai tokio overloko nera , taigi dar neisbandziau, bet dabar einu uzsakyma baiginet, teks pasedet susivert rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 12, 14:41)
vajei jau didoka man kaina. as is vis masciau iki 300lt insigyti buitiniems darbams, bet ziurau kad uz tokia nieko gero nera, taai dar  bandau i 400lt tilpti, bet ir jau matau kad nelabai. Bet jau nenoriu daugiau 400lt isleisti +-
tikrai svoris tai per puse g.gif bet Rubinos senesti modeliai net truputi sunkesni +-1kg

o is vis pagal gamyba, kaip Rubinos vertinamos ?

svoris daug ka reiskia-patikekite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bzykas: 13 gegužės 2013 - 15:26