Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

Aciu, man jos irgi visos vienodos pasirode, bet nepagalvojau del instrukcijos Podolsko smile.gif
Atsakyti
Sveikos ,įsigijau mašiną чайка 142M su stalu,ir nesuprantu ,rašo, kad turėtų būti elektrinė,bet laido nėra ,ir net nežinau kur kišasi.ir dar nesuprantu kokia adata dedasi ,ir kokia puse.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 04 28, 20:37)
Aciu, man jos irgi visos vienodos pasirode, bet nepagalvojau del instrukcijos Podolsko smile.gif


Jūsų nuotraukoje pavaizduota tik mašinos galva su varikliukų.Normaliam darbui reikėtu arba dėžutės staliniam variantui arba stalo/kojų stacionariam variantui.
Man atrodo kad turėtu atitikti dėžutes ir stalai ar kojos nuo Podolsku, Čaikų, Singeriu
net jų tvirtinimai.Dėl viso ko pasimatuokite siuvimo mašinos galvos pagrindą.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 28, 23:00)
Sveikos ,įsigijau mašiną чайка 142M su stalu,ir nesuprantu ,rašo, kad turėtų būti elektrinė,bet laido nėra ,ir net nežinau kur kišasi.ir dar nesuprantu kokia adata dedasi ,ir kokia puse.



"Čaika" 142M su stalu buvo parduodama su kojiniu privedimu arba kojiniu-elektriniu. Kojinis privedimas tai siuvimo mašina dirbanti nuo kojinės pavaros per
smagrati ir odini darželį.Toks variantas naudoja elektrą tik mašinos elektros lemputei.
Kojinė - elektrinė pavara numato kad naudotojas gali dirbti kaip kojine tai ir elektrine
pavara.Tam kad mašina dirbtu nuo elektros prie mašinos kronšteinu pritvirtintas
elektros varikliukas su lizdu į kuri pajungiamas pedalas. Kaip pvz:

http://forum.grodno....topic=1928112.0

http://nizhniy-novgo...2m-ID7dftN.html

Jeigu jūsų mašina neturi komplekte tokio varikliuko su pedalu vadinasi ji ne
elektrine o kojine arba ja iškomplektavo buves šeimininkas. Norint kojine mašina
padaryti elektrine reikia nusipirkti varikliuką su pedalu.
Del adatų ir panašiai:
http://www.sewing-ma...tjazhenija.html

Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 04 29, 11:39)
"Čaika" 142M  su stalu buvo parduodama su kojiniu privedimu  arba kojiniu-elektriniu.

Super info thumbup.gif labai dėkoju 4u.gif tik dar dėl ,adatų komplekte jų nebuvo ,iškur žinoti ,kokia tiks perkant ? ir kaip supratau ,adatos griovelis statosi dešinėn ?
Atsakyti


QUOTE(oldas @ 2013 04 29, 08:51)
Jūsų nuotraukoje  pavaizduota tik mašinos galva su varikliukų.Normaliam darbui reikėtu arba dėžutės staliniam variantui arba  stalo/kojų  stacionariam variantui.
Man atrodo kad turėtu atitikti dėžutes ir stalai ar kojos nuo Podolsku, Čaikų, Singeriu
  net jų tvirtinimai.Dėl viso ko  pasimatuokite siuvimo mašinos galvos pagrindą.


mano su medine "dezute"- stalinis variantas:) eisiu studijuoti instrukcija, jau isbandziau- viskas, regis puikiai
Atsakyti
sveiki, bandau išsirinkt siuvimo mašiną. Perskaičiau kelias SM temas, rusiškus forumus ir.... visai susisuko galva g.gif

Gal kas galėtų pakomentuot šiuos mano išsirinktus variantus
Bernette E82E
Janome W23U
Janome 625E

Būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turite sia?
user posted image Singer Quantum Stylist 9960
Kokie atsiliepimai?
Aciu

Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 29, 11:06)
Super info  thumbup.gif labai dėkoju  4u.gif tik dar dėl ,adatų komplekte jų nebuvo ,iškur žinoti ,kokia tiks perkant ? ir kaip supratau ,adatos griovelis statosi dešinėn ?


"Čaikoms" adatos 130/705 Tai populiariausios adatos buitinėms siuvimo mašinoms.
Patarčiau adatos firmos SCHMETZ. Adatu numeriai nuo 60 iki 120 priklausomai nuo medžiagos ir siūlų.Adatos yra universalios,džinsui,trikotažui,odai.Jūsų siuvimo mašinoje
adatos griovelis statosi tiesiai į jus t.y. adatos skylutė tiesiai prieš jus.Patarčiau
atsisiųsti ir išstudijuoti šitą instrukciją:

http://mirknig.com/k...spluatacii.html
Atsakyti
QUOTE(grakshtuole @ 2013 04 29, 11:38)
sveiki, bandau išsirinkt siuvimo mašiną. Perskaičiau kelias SM temas, rusiškus forumus ir.... visai susisuko galva  g.gif

Gal kas galėtų pakomentuot šiuos mano išsirinktus variantus
Bernette E82E
Janome W23U
Janome 625E

Būčiau labai dėkinga  4u.gif  4u.gif


Jus norite dar daugiau "susisukti" galvą? biggrin.gif
Pasirinkimo ir pirkimo schema labai paprasta tik niekam ne išduokite.
1) Pasiimate keletas gabaliuku įvairios medžiagos ir atvažiuojate į siuvimo mašinų saloną. Pvz "Siuvimo stilius" Žalgirio 109,Vilnius. Ten jus pasitiks Vilniaus meistras
kuris jums duos gyvai pačiupinėti ir išbandyti išrinktus modelius.Taip gims galutinis apsisprendimas. smile.gif

2) Į saloną važiuokite be pinigu kad nepasiduoti momentiniam silpnumui ir nedaryti greitu neapgalvotu sprendimu.Sugrįžusi namo viska ramiai apgalvokite
išsimiegokite ir kita diena su tvirtu sprendimu ir pinigu suma važiuokite pirkinio.

Laimingo pirkimo!
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 04 29, 20:16)
Jus norite dar daugiau "susisukti" galvą? biggrin.gif
  Pasirinkimo ir pirkimo schema labai paprasta tik niekam ne išduokite.
    1) Pasiimate keletas gabaliuku įvairios medžiagos ir atvažiuojate į siuvimo mašinų saloną. Pvz  "Siuvimo stilius" Žalgirio 109,Vilnius. Ten jus pasitiks Vilniaus meistras
    kuris jums duos gyvai pačiupinėti ir išbandyti išrinktus modelius.Taip gims galutinis apsisprendimas. smile.gif
   
    2)  Į saloną važiuokite be pinigu kad nepasiduoti momentiniam silpnumui ir nedaryti greitu neapgalvotu sprendimu.Sugrįžusi namo viska ramiai apgalvokite
išsimiegokite ir kita diena su tvirtu sprendimu ir pinigu suma važiuokite pirkinio.

      Laimingo pirkimo!

thumbup.gif liuks pasakyta-nieko neatimsi ir nepridesi
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 04 29, 17:16)
Jus norite dar daugiau "susisukti" galvą? biggrin.gif
  Pasirinkimo ir pirkimo schema labai paprasta tik niekam ne išduokite.
    1) Pasiimate keletas gabaliuku įvairios medžiagos ir atvažiuojate į siuvimo mašinų saloną. Pvz  "Siuvimo stilius" Žalgirio 109,Vilnius. Ten jus pasitiks Vilniaus meistras
    kuris jums duos gyvai pačiupinėti ir išbandyti išrinktus modelius.Taip gims galutinis apsisprendimas. smile.gif
   
    2)  Į saloną važiuokite be pinigu kad nepasiduoti momentiniam silpnumui ir nedaryti greitu neapgalvotu sprendimu.Sugrįžusi namo viska ramiai apgalvokite
išsimiegokite ir kita diena su tvirtu sprendimu ir pinigu suma važiuokite pirkinio.

      Laimingo pirkimo!




Ypac antras patarimas labai geras thumbup.gif . Kai jau vaziuosiu pirkt, riks ir man taip padaryt.
Atsakyti