Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Vilniaus Meistras @ 2013 04 25, 09:14)
Akcija taikoma Bernina 350PE (Patchwork Edition),  galioja iki gegužės 15 d. arba kol bus mašinų.  4u.gif


Paprotinkit kuo jos skiriasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 04 25, 10:17)
Paprotinkit kuo jos skiriasi 4u.gif

Skiriasi tik komplektacija. Bernina 350PE palyginus su Bernina 350 turi standartinėje komplektacijoje pėdelės pakelėją (FHS) ir pėdelę skiautiniams dygsniuoti, bet neturi overlokinės pėdelės. Ją galima įsigyti paplidomai.
Atsakyti
Vilniaus Meistras,
O gal zinote kokios akcijos bus geguzes men,labai domina overlokai. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juskirena: 25 balandžio 2013 - 11:35
QUOTE(juskirena @ 2013 04 25, 12:34)
Vilniaus Meistras,
O gal zinote kokios akcijos bus geguzes men,labai domina overlokai. blush2.gif



dabar ten Bernina 800Dl overlokui akcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilniaus Meistras @ 2013 04 25, 09:53)
Skiriasi tik komplektacija. Bernina 350PE palyginus su Bernina 350 turi standartinėje komplektacijoje pėdelės pakelėją (FHS) ir pėdelę skiautiniams dygsniuoti, bet neturi overlokinės pėdelės. Ją galima įsigyti paplidomai.


Aciu smile.gif Kazka reikes mastyti...
Atsakyti
O ką pasakytumėte apie šią akciją? 4u.gif
Suprantu, kad nepalyginsi su Bernina, bet buitiniam retam vartojimui gal kuri nors iš šių mašinų tiktų? g.gif
http://beta.lt/visa-...ilpra@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 25 balandžio 2013 - 12:47
QUOTE(Arvile' @ 2013 04 25, 13:46)
O ką pasakytumėte apie šią akciją?  4u.gif
Suprantu, kad nepalyginsi su Bernina, bet buitiniam retam vartojimui gal kuri nors iš šių mašinų tiktų?  g.gif
http://beta.lt/visa-...ilpra@gmail.com

Turiu pora panašių visiškai NAUJŲ "muilinių". Atiduosiu už pusė kainos, t.y. 170 lt , bet be JOKIŲ GARANTINIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2013 04 25, 14:32)
Turiu pora panašių visiškai NAUJŲ "muilinių". Atiduosiu už pusė  kainos, t.y. 170 lt , bet be JOKIŲ GARANTINIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ. biggrin.gif

tai kaip ir aišku viskas smile.gif Bet jei reiktų taisyti, už pinigus taisytumėte?
Atsakyti
Pas mane būtent Bernina 350PE ir yra, bet kaip suprantu Euopos komplektacija vistiek skiriasi nuo JAV g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2013 04 25, 13:46)
O ką pasakytumėte apie šią akciją?  4u.gif
Suprantu, kad nepalyginsi su Bernina, bet buitiniam retam vartojimui gal kuri nors iš šių mašinų tiktų?  g.gif
http://beta.lt/visa-...ilpra@gmail.com



mano manymu, tai sita akcija zymiai ptarauklesne g.gif kazkaip nelabai man tie singeriai.... g.gif kiek teko girdet, tai cia tik senovej jos vertinamos buvo, o dabar labai suprastejusios... g.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraKasandra @ 2013 04 25, 17:20)
mano manymu, tai sita akcija zymiai ptarauklesne  g.gif

nebloga akcija thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(SandraKasandra @ 2013 04 25, 18:20)
  kazkaip nelabai man tie singeriai.... g.gif  kiek teko girdet, tai cia tik senovej jos vertinamos buvo, o dabar labai suprastejusios...  g.gif


mitai smile.gif paskutine pastraipele smile.gif
Atsakyti