Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

Geguzevasaris, nu kaip super! thumbup.gif wub.gif

---

O man panašu teks laukt tų savo pėdelių ir nieko čia nepašokinėsiu daug sad.gif Bet duuuuuu mėėėnesiai laukimo tokios smulkmės doh.gif cry.gif dry.gif Bet vis tiek myliu savo Berninukę iki negalėjimo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Taure jei ne paslaptis kiek mokejai uz savo Bernina. Gali ir neatsakyti, tiesiog idomu kokios kainos amerikoj.

Geguzevasaris tavo siuviniai labai grazus, o svarkelis matosi net kokios visos siules grazios. Aisku butu idomu ir daugiau pamatyti ir kaip gula ant zmogaus - suintrigavai smile.gif . Beje ar ta silko suknele tavo pacios dazyta?
Ir tu siuvimo pati mokeisi ar studijavai ka nors susijusiu su siuvimu? Paziurejau, kad gyveni Siauliuose, jei butum Kaune eiciau pas tave i kursus jei priimtum ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 16, 15:19)
Sveikutes,

Taure jei ne paslaptis kiek mokejai uz savo Bernina. Gali ir neatsakyti, tiesiog idomu kokios kainos amerikoj.

Geguzevasaris tavo siuviniai labai grazus, o svarkelis matosi net kokios visos siules grazios. Aisku butu idomu ir daugiau pamatyti ir kaip gula ant zmogaus - suintrigavai smile.gif . Beje ar ta silko suknele tavo pacios dazyta?
Ir tu siuvimo pati mokeisi ar studijavai ka nors susijusiu su siuvimu? Paziurejau, kad gyveni Siauliuose, jei butum Kaune eiciau pas tave i kursus jei priimtum ax.gif .

Kainos yra berninausa.com , tik jos startines, visados nemazai nuserima.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 04 16, 21:42)
sita naturalaus silko suknia:

Tikrai gražu 4u.gif
Labai gerbiu tokius žmones, kurie taip puikiai kažką daro, ir gali net iš to gyventi, bet palieka tai tik hobiu, kad neišsisemtų, bent jau man taip yra... ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

siuvimomanija.lt pradėjo pardavinėti kažkokias naujas mašinas Leader. Kaina neįtikėtinai maža. Gal kas nors ką apie jas žinot? Čia koks nors pigus variantas, ar kaina maža dėl to, kad naujovė iš rytų?
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 17, 00:19)
Aisku butu idomu ir daugiau pamatyti ir kaip gula ant zmogaus - suintrigavai smile.gif . Beje ar ta silko suknele tavo pacios dazyta?
Ir tu siuvimo pati mokeisi ar studijavai ka nors susijusiu su siuvimu? Paziurejau, kad gyveni Siauliuose, jei butum Kaune eiciau pas tave i kursus jei priimtum ax.gif .



Aciu, taip , as piesiau - cia mano trecias hobis (mezgimas/siuvimas/piesimas). As kada nors imesiu kokia nuoroda su savo darbais- kai susitvarkysiu viska i viena doh.gif Man paciai idomu pasidare kiek visko padaryta ir kiek visko issinese kiti.
As tiek norejau siuti, kad man buvo 'jura iki keliu', aisku pradzioje susiuvau visas mamos sukauptas medziagas (mamos siuvimo masina ketler kojine), paskui atradau Burda iskarpas, emiau vis sudetingiau ir sudetingiau, su azartu, tada man drauges ir draugiu drauges eme nest siut kostiumelius (buvo apie 1995-99 tokia mada),tai is to siuvimo saldumo padarydavau juos per maksimaliai trumpa laika, tada perejau ir prie puspalciu, ir viska 'minkiau' su savo Pfaff hoby. Jau kai dabar turiu nauja siuolaikiska masina negaliu issiskirti su savo pafaff vien is nostalgisku prisiminimu, keik ji man laimes suteike smile.gif Laikau paslepus po lova ir sakiau niekam nei atiduosiu, nei parduosiu, nors siuti su ja nebesinori biggrin.gif
Visos mano 'studijos'- - bobutes brolis buvo kaimo kriaucius, o mano mama nescia su manim lanke siuvimo kursus smile.gif
4u.gif Jei tik galesiu, visad galiu pakonsultuoti mirksiukas.gif

QUOTE(Ligrafi @ 2013 04 17, 10:56)
Tikrai gražu 4u.gif
Labai gerbiu tokius žmones, kurie taip puikiai kažką daro, ir gali net iš to gyventi, bet palieka tai tik hobiu, kad neišsisemtų, bent jau man taip yra...  ax.gif


Aciu, graziai parasyta, as vienu metu buvau paiekus ta issisemimo riba- tada pasinaudojau proga, kad emiau lauktis 3 vaiko ir visiems pasakiau STOP, nebesiusiu niekam. Taciau jauciu, kad vel pagaunu pagreiti doh.gif
Atsakyti
geguzevasaris, labai gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti

mirksiukas.gif Viskas gerai, neverta kelti didesniu gincu, viska issiaiskinom. O jus dabar isvis neturit jokios siuvimo masinos?

Dėkui, turim rolleyes.gif , Bernina Bernette 25, kol kas siuva gerai, neseniai siuvau 5 sluoksnius storos medžiagos, daili siūlė, tik siūlės pradžioj kiek reikėjo padėti smile.gif Gal tik kiek per toli adata, bet bendrai, esu ja patenkinta.. Nors nesu išbandžius kitų Berninų bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 04 16, 20:28)

Todel mano klausimas del siuvinejimo turetu buti nebe toks baisus, kai as tuo visiskai nesidomiu, o ne todel kaip vienas pastebejimas , berods kazkokios Satskos- atseit neigaliu nusipirkt ir pavydziu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jūsų darbeliai tikrai nuostabūs, ypač suknelių išpiešimas unikalus thumbup.gif
Na va, o kitas, tuo labiau, nė nepamanytų, kad galima taip puikiai panaudoti ant savo pasiūto drabužio dailės sugebėjimus 4u.gif
Stasika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasika @ 2013 04 18, 04:20)

Dėkui, turim  rolleyes.gif , Bernina Bernette 25, kol kas siuva gerai, neseniai siuvau 5 sluoksnius storos medžiagos, daili siūlė, tik siūlės pradžioj kiek reikėjo padėti  smile.gif Gal tik kiek per toli adata, bet bendrai, esu ja patenkinta.. Nors nesu išbandžius kitų Berninų bigsmile.gif




Sveiki, aciu, atsiprasau uz praleista raide mirksiukas.gif

Man Bernette dizainas labai grazus, tiesa, ismegint parduotuveje neteko. Kai buvau Siuvimo stiliuje pabandziau tik su BERNINA Bernette E92c, bet neprilipo g.gif

Atsakyti
veikos merginos,noriu patarimo,ruosiuosi pirkti overloka,gal kuri turi JAGUAR 087D ar JUKI MO644D ,ar MO 654D KURI GERESNE?
Atsakyti
Labas mergaites,
noriu nusipirkti siuvimo masina,bet neturiu tame jokio supratimo doh.gif .
gal kas gali patarti bent jau i kokia firma labiau atkreipti demesi.Nesu siuvimo meistre,tad ir masinos kazkokios tai ypatingos nereikia..Reiktu ,kad siutu bent kelias ir dekoratyvias siules.tam galiu skirti iki 700 lt.

kazin ka manot apie sia
http://pigu.lt/buiti...g_e20?id=949700

ar sia
http://pigu.lt/buiti...3321?id=3350375

Patarkite prasau 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 19 balandžio 2013 - 20:35
QUOTE(blansyte @ 2013 04 19, 21:27)
Labas mergaites,
noriu nusipirkti siuvimo masina,bet neturiu tame jokio supratimo  doh.gif .
gal kas gali patarti bent jau i kokia firma labiau atkreipti demesi.Nesu siuvimo meistre,tad ir masinos kazkokios tai ypatingos nereikia..Reiktu ,kad siutu bent kelias ir dekoratyvias siules.tam galiu skirti iki 700 lt.

kazin ka manot apie sia
http://pigu.lt/buiti...g_e20?id=949700

ar sia
http://pigu.lt/buiti...3321?id=3350375

Patarkite prasau  4u.gif  4u.gif

As kai rinkausi siuvimo masina,tai kai dirbau darbe klausinejau mechaniko kuria pirkti,ir jis man patare butent situ ir dar janome nepirkti,sake rinkis VERITA jo kaina 680lt .Ir as tikrai patenkinta,siuvau ir suknele plona dukrytei,ir maziukui ziemini kombinzona. Pas mane va tokia
http://www.siuvimost...as-powerstretch
Atsakyti