Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Singer meistras @ 2013 04 15, 21:15)
...megstu tobulas siules ir nepriekaistinag apdaila...
TIK SU TOKIOM SIUVIMO MAŠINOM ĮMANOMA IŠGAUTI KOKYBIŠKĄ IR PATVARIĄ SIŪLĘ.
user posted image


tikiu tikiu biggrin.gif
esam kalbeje telefonu, atsimenu apie siules patvaruma mirksiukas.gif
kai tik bus kokia kelione i Kauna, butinai atvesio savo senute pfaff blush2.gif
Atsakyti
[quote=mia5,2013 04 14, 13:20]
Sveikos siuvejeles,

Jungiuosi ir as i jusu buri. pas mane norai tokie sakyciau labai dideli, bet man atejo labai didelis noras pradet kriauciaut, matyt tam jau subrendau....

Nelabai suprantu kodėl reiktų pasiaiškinti ar pasiteisinti ką žmogus ruošiasi daryti su siuvimo mašina, kodėl atrodo nenormalu, kad reikia minėtų mašinų?... Ar todėl, kad negalit pati įpirkti...
Aš irgi svajoju apie minėtą Bernina siuvimo-siuvinėjimo mašiną ir nesiruošiu kažkaip susigėsti, kad irgi dar nesu profesionali siuvėja (nors tokia kažkada vadinausi.. wink.gif)Ir man panašūs klausimai kyla, ar įmanoma su ja siuvinėti viską ką pats nusipieši...
Ir labai džiaugiuosi ir už Taurę ir už Mia5, jei pavyks tokią įsigyti thumbup.gif 4u.gif
Taip, šio metu net paprasčiausios mašinos negalim iš karto nusipirkti, bet ateityje, tikiusi daug kas keisis tongue.gif ir turėsim ir mes išsvajotąją Berniną 830.
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 14, 05:20)
Sveikos siuvejeles,

Jungiuosi ir as i jusu buri. pas mane norai tokie sakyciau labai dideli, bet man atejo labai didelis noras pradet kriauciaut, matyt tam jau subrendau. Pries 10 metu esu baigusi siuvima, kurio tada laaabai nemegau. O dabar kai jau noreciau uzsiimt situo aisku viska esu pamirsus ir reikia pradeti nuo pagrindu. Taigi vasara planuoju pora menesiu intensyviai palankyt kursus, o tada jau pati individualiai kazka bandysiu kurti ir tuo paciu zinoma tobuleti. Taigi norejau paklausti Taures. Pastebejau, kad turi nerealia siuvimo masina. As dairausi i Brothers arba i Bernina. Tai jei gali papasakok man smulkiau butent apie savo siuvimo masina 4u.gif . Kuo ji gera? Kuo bloga? ko jai truksta? Kas noretum kad dar butu joje? Ar daug reikalauja prieziuros? kokie dazniausiai pasitaikantys gedimai? kaip ta kompiuterizuota programa? ar sudetinga?  ar galima susikurti savo asmenini paveiksleli siuvinejimui? Zinau kad brothers vieoj masinoj galima netgi parasyti savo sriftu ka nori ant lapo ir tada kompiuteris ja perdaro, kad butu galima issiuvineti taip, kaip kad ir parasei. Taigi jei turesi laisva minutele gal gali issamiai butent apie savo modeli papasakot.
Busiu labai dekinga.
Beje merginos gal zinot kur Kaune kokia isbandyta ar patikima siuveja kuri apsiimtu vasara porai menesiuku pamokint siuti? Gal pacios tuo uzsiimate?

Ką reiškia kriauciaut ? Nesijuokit, tikrai nežinau šito žodžio blush2.gif

Brother aš neturėjus, todel lyginti jų negaliu. Skaičiau kažkada apie tą priedą brother, kur galima pačiai piešti, bet aš kai piešti gražiai nemoku, taip ir neužsikabinau. Nemanau, kad įmanoma ten nupiešti tokius paveiksliukus kaip intenete randam už dyką 4u.gif

Jos abi geros, tik skirtingos. Tiek kaina skiriasi, tiek pojučiai naudojantis ( mėginau babylock elissimo gold prieš išsirenkant bernina 830, o babylock tas pats kas jūsų žiūrima brother, tik pavadinimas kitas). Man nelabai patiko mašinos forma, kad adata labai toli nuo krašto, siūlė nelabai patiko. Valdymas nelabai patiko and Babylock/brother. Galimybiu pas bernina daugiau, bet gal nevardinsiu, nes yra palyginimų lenteles, ten žiūrėkit.

Mano mašina gera tuo, kad gali iviską. Kitos tokios kolkas nėra. Šriftų turiu daug, galiu sukinėti paveiskliukus, sujungti iš kelių į vieną, didinti, mažinti. Įkelti dekoratyvines siūlės prie paveksliukų. Turiu didelius siuvinėjimo lankus. Galiu daryti "nesibaigianti" siuvinėjimą, kuris lengvai valdomas siuvimo mašinoje ir dar begales visko. Atsisiųskite bernunausa.com stimuliatoriu. Galėsite panaršyti per meniu mašinos. Vienas dalykas, bet tik vienas man nepatinka bernina 830LE (mano limited edition modelis), tai ekranas. Pvz ant bernina 580, 780 ekranas kaip iphono, o ant 830 dar su tuo " sniegeliu, kokyė vaizdo man nelabai doh.gif Bet tai nepriežastis neturėti šitos mašinos.
Ir jei LT ji kainuoja 16k lt, tai galiu paguosti, kad LT kainos juokingos. Pas mus žiauriai žiauriai brangios siuvimo mašinos. JAV žmonės labai nepatenkinti, kad visos siuvimo mašinų kainos sukeltos kosmiškai.
brother gerokai pigėsnė. Geriau nueikite ir abi išmėginkite, nusipirksite tą, kuri prilips prie dūšios.

Kadangi tai kompiuteris, žinoma ir gedimų rizika padidinta. Negirdėjau, kad brother gestų, bet ir nesidomėjau labai. Bernina pradžioje buvo problemų su pirmom šio modelio laidom, bet tos problemos seniai išspręstos. Aiųku gali sugesti, juk elektronika, kompiuteris. Bet ir šaldytuvas gali sugesti, ane ?


Papildyta:
QUOTE(Singer meistras @ 2013 04 15, 12:15)
...megstu tobulas siules ir nepriekaistinag apdaila...
TIK SU TOKIOM SIUVIMO MAŠINOM ĮMANOMA IŠGAUTI KOKYBIŠKĄ IR PATVARIĄ SIŪLĘ.


Rašydamas tokias mintis verčiate abejoti savo kompetencija. Tikiu, kad ši mašina daro nuostabias siūles, bet, kad tai vienintelė mašina galinti siūti nepriekaištingai .... hihihi.gif
Papildyta:
mia5, dar prisiminiau niuansą svarbų. Bernina 830 turi labai plačius dantukus ir pėdeles. Turite pasitikrinti ar jums tai patiks. Brother irgi platūs, tik dabar nepamenu tiksliai ar tiek kiek berninos, ar vos mažiau.
Ir dar svarbus momentas, bernina turi "dual feed", kas yra nepakeičiamas dalykas siuvant kaprizingas medžiagas. Pažiūrėkite youtube ką tai reiškia. Jau vien dėl to, kad brother šito reikalo neturi, nepirkčiau brother 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mia5 @ 2013 04 15, 03:50)
Oij zinokit as anos kainos net ir nezinau 4u.gif , nes as apie ja ziurejau brothers puslapyje ir youtube, bet kaip supratau brothers kainu neraso. Kazkur prie atsiliepimu  internetiniam puslapi skaiciau, kad lygtais 10 tukst. doleriu kainuoja, bet va tiksliai negaliu pasakyt. Jos siaip abidvi geris yra, bet va jei brothers nepardavineja lt, tai irgi jau kaip ir atkrinta butent sita quatro, bet yra ir kitos innovis lygtais, jos irgi neblogos.
Bet realiai sakaiu reikia man susirasyti abieju masinu privalumus ir minusus, o tada jau lyginti kuri man butu priimtinesne.

brother 10k $ tikrai nekainuoja. Apie 5$ JAV.
Bernina dvigubai tiek. Dabar yra išėję nauji berninos modeliai. 780 labai vertas dėmesio ir kaina mažesnė.
Dar yra 580, irgi su geru kompiuteriu, siuvinėjanti, tik gerokai mažesnė ir aišku neturi daug ko, bet labai smagi. (turėjau, pridaviau ir iškeičiau į 830)
Atsakyti
user posted image

Kriaučkas Lietuvoje galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. Per visą savo gyvenimą sutikau vos trejetą tokių tikrai unikalių talentų. Pastebėjau, jog kriaučka savo darbams stengęsi naudoti tik tokias siuvimo mašinas, kurios kuo mažiau traumuoja siūlus. Kriaučkai svarbus yra ne vien išorinis siūlės grožis, bet ir tos siūlės patvarumas.
Atsakyti
[quote=geguzevasaris,2013 04 15, 15:31]
lotuliukas.gif sakyciau kur jau as ten gudresne, trim aukstais zemesne ir uzmojais ir tuo lietuvisku uzsigavimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

prasom i sveikata, neisizeidziau, esu nepataisoma optmiste, labai skaniai pasijuokiau 4u.gif

o jau kai pasijuokiau , tada ir perskaiciau visa informacija, ka darysit su ta masina smile.gif

as tai ne, labai megstu siuti drabuzius, kuo sudetingesnius, tuo man idomiau, megstu tobulas siules ir nepriekaistinag apdaila, ten ir krapstaus.
[/quote]


Butu idomu paziureti ka gaminate smile.gif .

[quote=Singer meistras,2013 04 15, 17:15]
...megstu tobulas siules ir nepriekaistinag apdaila...
TIK SU TOKIOM SIUVIMO MAŠINOM ĮMANOMA IŠGAUTI KOKYBIŠKĄ IR PATVARIĄ SIŪLĘ.
user posted image
[/quote]

Na del sito tai tikrai nepritarsiu, nebent nauju masinu neisbandet. Gi dabar tiek geru siuvimo masinu, kad singer tikrai jom neprilygsta.

[quote=Stasika,2013 04 15, 18:37]
[quote=mia5,2013 04 14, 13:20]
Sveikos siuvejeles,

Jungiuosi ir as i jusu buri. pas mane norai tokie sakyciau labai dideli, bet man atejo labai didelis noras pradet kriauciaut, matyt tam jau subrendau....

Nelabai suprantu kodėl reiktų pasiaiškinti ar pasiteisinti ką žmogus ruošiasi daryti su siuvimo mašina, kodėl atrodo nenormalu, kad reikia minėtų mašinų?... Ar todėl, kad negalit pati įpirkti...
Aš irgi svajoju apie minėtą Bernina siuvimo-siuvinėjimo mašiną ir nesiruošiu kažkaip susigėsti, kad irgi dar nesu profesionali siuvėja (nors tokia kažkada vadinausi.. wink.gif)Ir man panašūs klausimai kyla, ar įmanoma su ja siuvinėti viską ką pats nusipieši...
Ir labai džiaugiuosi ir už Taurę ir už Mia5, jei pavyks tokią įsigyti thumbup.gif 4u.gif
Taip, šio metu net paprasčiausios mašinos negalim iš karto nusipirkti, bet ateityje, tikiusi daug kas keisis tongue.gif ir turėsim ir mes išsvajotąją Berniną 830.
[/quote]

mirksiukas.gif Viskas gerai, neverta kelti didesniu gincu, viska issiaiskinom. O jus dabar isvis neturit jokios siuvimo masinos?

[quote=Taurė,2013 04 16, 00:24]
Ką reiškia kriauciaut ? Nesijuokit, tikrai nežinau šito žodžio blush2.gif

Brother aš neturėjus, todel lyginti jų negaliu. Skaičiau kažkada apie tą priedą brother, kur galima pačiai piešti, bet aš kai piešti gražiai nemoku, taip ir neužsikabinau. Nemanau, kad įmanoma ten nupiešti tokius paveiksliukus kaip intenete randam už dyką 4u.gif

Jos abi geros, tik skirtingos. Tiek kaina skiriasi, tiek pojučiai naudojantis ( mėginau babylock elissimo gold prieš išsirenkant bernina 830, o babylock tas pats kas jūsų žiūrima brother, tik pavadinimas kitas). Man nelabai patiko mašinos forma, kad adata labai toli nuo krašto, siūlė nelabai patiko. Valdymas nelabai patiko and Babylock/brother. Galimybiu pas bernina daugiau, bet gal nevardinsiu, nes yra palyginimų lenteles, ten žiūrėkit.

Mano mašina gera tuo, kad gali iviską. Kitos tokios kolkas nėra. Šriftų turiu daug, galiu sukinėti paveiskliukus, sujungti iš kelių į vieną, didinti, mažinti. Įkelti dekoratyvines siūlės prie paveksliukų. Turiu didelius siuvinėjimo lankus. Galiu daryti "nesibaigianti" siuvinėjimą, kuris lengvai valdomas siuvimo mašinoje ir dar begales visko. Atsisiųskite bernunausa.com stimuliatoriu. Galėsite panaršyti per meniu mašinos. Vienas dalykas, bet tik vienas man nepatinka bernina 830LE (mano limited edition modelis), tai ekranas. Pvz ant bernina 580, 780 ekranas kaip iphono, o ant 830 dar su tuo " sniegeliu, kokyė vaizdo man nelabai doh.gif Bet tai nepriežastis neturėti šitos mašinos.
Ir jei LT ji kainuoja 16k lt, tai galiu paguosti, kad LT kainos juokingos. Pas mus žiauriai žiauriai brangios siuvimo mašinos. JAV žmonės labai nepatenkinti, kad visos siuvimo mašinų kainos sukeltos kosmiškai.
brother gerokai pigėsnė. Geriau nueikite ir abi išmėginkite, nusipirksite tą, kuri prilips prie dūšios.

Kadangi tai kompiuteris, žinoma ir gedimų rizika padidinta. Negirdėjau, kad brother gestų, bet ir nesidomėjau labai. Bernina pradžioje buvo problemų su pirmom šio modelio laidom, bet tos problemos seniai išspręstos. Aiųku gali sugesti, juk elektronika, kompiuteris. Bet ir šaldytuvas gali sugesti, ane ?
Papildyta:

Rašydamas tokias mintis verčiate abejoti savo kompetencija. Tikiu, kad ši mašina daro nuostabias siūles, bet, kad tai vienintelė mašina galinti siūti nepriekaištingai .... hihihi.gif
Papildyta:
mia5, dar prisiminiau niuansą svarbų. Bernina 830 turi labai plačius dantukus ir pėdeles. Turite pasitikrinti ar jums tai patiks. Brother irgi platūs, tik dabar nepamenu tiksliai ar tiek kiek berninos, ar vos mažiau.
Ir dar svarbus momentas, bernina turi "dual feed", kas yra nepakeičiamas dalykas siuvant kaprizingas medžiagas. Pažiūrėkite youtube ką tai reiškia. Jau vien dėl to, kad brother šito reikalo neturi, nepirkčiau brother 4u.gif
Papildyta:

brother 10k $ tikrai nekainuoja. Apie 5$ JAV.
Bernina dvigubai tiek. Dabar yra išėję nauji berninos modeliai. 780 labai vertas dėmesio ir kaina mažesnė.
Dar yra 580, irgi su geru kompiuteriu, siuvinėjanti, tik gerokai mažesnė ir aišku neturi daug ko, bet labai smagi. (turėjau, pridaviau ir iškeičiau į 830)
[/quote]

Kriauckas senovej kiek zinau vadindavo siuvejomis, Kaimuose kai kur dar ir dabar taip vadina. Jos pagrinde namie siudavo visiems ir viska.

Taure laaabai tau aciu uz pagalba, bet dabar vel mane subalamutinai (cia reiskia as vel pasimeciau savo nuomonej ax.gif ). Dar vakar su sese kalbejau ir klausiau kuri masina geresne - bernina ar brothers, tai ji vienareiksmiskai atsake, kad brothers , nes jos uzsitarnave gera varda. Bet taip sakant turiu pasakyti, kad ji nebande nei brothers, nei Berninos ir isvis visa gyvenima praleidus siuvykloj. Tai ji galima sakyti pasake ta pati, ka as jau zinojau. Na bet aciu uz informacija, pasiskaitinesiu dar tam puslapi kur idejai ir apsispresiu galutinai tik tada, kai prabandysiu jas abi asmeniskai. Nes manau labai daug ka reiskia asmeninis prisedimas prie masinos. Laiko turiu, taip kad dar galiu rinktis.
Atsakyti
kriaučius- siuvėjas,
šiaučius - batsiuvys


as va del tu visu "senoviniu" masinu, tai tokios nuomones, kad siuvant grubias storas medziagas, kai reikalinga daugiausia tik tiesi siule, tai tikrai teisingas pasirinkimas, o lengviems audiniams siuti tikrai geriau siuolaikinis robotukas.

Irgi prisiziurejau video, kad net gali audinio nelaikyti- pati masina "mato" krasta ir zino, kur siuti thumbup.gif:

Singer meistre, aciu uz ikelta foto, bet pradziai susiradau pabandymui ne toki dideli aparata, uz nedidele kaina, dar neturiu, nezinau, kaip veiks, upas, tikiuosi nedings smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 16 balandžio 2013 - 10:33
Klausykit, o negi tik Siuvimo stilius per visa Lietuva prekiauja Bernina pedelemis? huh.gif

Nu man nieko specifinio nereikia, tarkim tik adymo pedeles, o jos pardej nelaiko, reik uzsisakyti, uzsakymai butu tik po dvieju menesiu doh.gif Nu negi jie vieninteliai ir nepakartojami? doh.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 16, 19:41)
Klausykit, o negi tik Siuvimo stilius per visa Lietuva prekiauja Bernina pedelemis? huh.gif

Nu man nieko specifinio nereikia, tarkim tik adymo pedeles, o jos pardej nelaiko, reik uzsisakyti, uzsakymai butu tik po dvieju menesiu  doh.gif Nu negi jie vieninteliai ir nepakartojami?  doh.gif  blink.gif  unsure.gif

Siges, manau, kad vieninteliai.. Jie yra atstovai Lietuvoje, o pėdelės Berninoms tinka tik Berninoms, todėl tie kas prekiauja kitomis mašinomis jų tikrai neturės.
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2013 04 16, 12:10)
Siges, manau, kad vieninteliai.. Jie yra atstovai Lietuvoje, o pėdelės Berninoms tinka tik Berninoms, todėl tie kas prekiauja kitomis mašinomis jų tikrai neturės.

Kad ir man dažniausiai tenka užsakinėti viską. Nes nelaiko jie visų prekių pas save. Žmogus užsako, tada jie atsisiunčia ir Berninos. Nėr taip, kad nueini ir gauni ką nori. Aš pačios siuvimo mašinos laukiau mėnesį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 16, 11:47)
Butu idomu paziureti ka gaminate smile.gif .



senai norejau, bet paskui pagalvojau, kad cia ne pagyru tema biggrin.gif

siuvu nuo silko sukneliu iki paltu mirksiukas.gif Dabar- abiturientei paskutiniam skambuciui pienisko sokolado spalvos suknute wub.gif , sau - vilnoni pavasario svarkeli, dukrytei- vaikiska drabuziu kolekcija.
Visai nesenai pakopijavau Etam pizama deka savo nuostabaus Bernina overloko , ai siuvu ir megaujuos mirksiukas.gif

man labai neskanios tos buitines nuotraukos be galvu supermamoje, kai buna visokiose mezginiu temose , tai as nenoriu bet kaip pateikti ir nededu cia smile.gif bet jei ka, kompe turiu siokiu tokiu savo kuriniu ax.gif Nes kartais savo pasiutas silko sukneles istapau silko dazais.

Todel mano klausimas del siuvinejimo turetu buti nebe toks baisus, kai as tuo visiskai nesidomiu, o ne todel kaip vienas pastebejimas , berods kazkokios Satskos- atseit neigaliu nusipirkt ir pavydziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 04 16, 20:28)
...bet jei ka, kompe turiu siokiu tokiu savo kuriniu ax.gif Nes kartais savo pasiutas silko sukneles istapau silko dazais.

labai įdomu ir man jūsų kūriniai bigsmile.gif gal kokią nuorodą turit?
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 04 16, 22:20)
labai įdomu ir man jūsų kūriniai  bigsmile.gif gal kokią nuorodą turit?

reiktu pirma susitvarkyti nuotraukas kompe blush2.gif Anksciau siudavau kitiems, o dabar tik savo seimai, nes tai tera mano hobis. Nebespeju ir gaila aukoti laisvalaiki ir atostogas del papildomo uzdarbio. Todel pasilikau keleta draugiu , kurioms negaliu atsakyt ir siuvu vien savo malonumui
sita naturalaus silko suknia:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 16 balandžio 2013 - 20:52