Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Taurė @ 2013 04 12, 19:32)
kainos tikrai geros, man teks iš Lietuvos pirkti, nes už ruffleri mokejau 100usd su nuolaida  doh.gif


Jeeetus, a dar kažko kolekcijoj trūksta? laugh.gif

Beje, ta kojelė papildomai nusipirkt keliui tik 56 lt smile.gif Irgi gera kaina sakyč, eBay 36 baksai plius shipas aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 12, 13:44)
Jeeetus, a dar kažko kolekcijoj trūksta? laugh.gif

Beje, ta kojelė papildomai nusipirkt keliui tik 56 lt smile.gif Irgi gera kaina sakyč, eBay 36 baksai plius shipas aišku smile.gif

o kiek pedalas kainuoja kur su kulnu paspaudus nuleidžia adatą ? Pas mus apie 150$
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 04 12, 23:29)
o kiek pedalas kainuoja kur su kulnu paspaudus nuleidžia adatą ? Pas mus apie 150$


Gal galima būtų anglišką pavadinimą? unsure.gif Galėč užklausti 4u.gif

Sandėlyje turi ne viską, ką turi, daugumoj po 1 vnt. Sekantis prekių užvežimas po 2 mėn., nes tik prieš kelias dienas krovinys iš Berninos iškeliavo. Kaip tik renkuosi, ką užsisakyt, tai galiu dar ir dėl to užklaust smile.gif
Atsakyti
Sveikos siuvejeles,

Jungiuosi ir as i jusu buri. pas mane norai tokie sakyciau labai dideli, bet man atejo labai didelis noras pradet kriauciaut, matyt tam jau subrendau. Pries 10 metu esu baigusi siuvima, kurio tada laaabai nemegau. O dabar kai jau noreciau uzsiimt situo aisku viska esu pamirsus ir reikia pradeti nuo pagrindu. Taigi vasara planuoju pora menesiu intensyviai palankyt kursus, o tada jau pati individualiai kazka bandysiu kurti ir tuo paciu zinoma tobuleti. Taigi norejau paklausti Taures. Pastebejau, kad turi nerealia siuvimo masina. As dairausi i Brothers arba i Bernina. Tai jei gali papasakok man smulkiau butent apie savo siuvimo masina 4u.gif . Kuo ji gera? Kuo bloga? ko jai truksta? Kas noretum kad dar butu joje? Ar daug reikalauja prieziuros? kokie dazniausiai pasitaikantys gedimai? kaip ta kompiuterizuota programa? ar sudetinga? ar galima susikurti savo asmenini paveiksleli siuvinejimui? Zinau kad brothers vieoj masinoj galima netgi parasyti savo sriftu ka nori ant lapo ir tada kompiuteris ja perdaro, kad butu galima issiuvineti taip, kaip kad ir parasei. Taigi jei turesi laisva minutele gal gali issamiai butent apie savo modeli papasakot.
Busiu labai dekinga.
Beje merginos gal zinot kur Kaune kokia isbandyta ar patikima siuveja kuri apsiimtu vasara porai menesiuku pamokint siuti? Gal pacios tuo uzsiimate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mia5: 14 balandžio 2013 - 12:22
QUOTE(mia5 @ 2013 04 14, 14:20)
Sveikos siuvejeles,

Jungiuosi ir as i jusu buri. pas mane norai tokie sakyciau labai dideli, bet man atejo labai didelis noras pradet kriauciaut, matyt tam jau subrendau.


Sveika, o norai tai tikrai nemazi biggrin.gif

Iskart atsiparsau uz klausima, bet o kaip susijes noras kriauciaut su sriftu rasymu ir masinos kompiuterio perskaitymu. g.gif Kiek daznai sito gali reiket ?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 04 14, 18:04)
Sveika, o  norai tai tikrai nemazi biggrin.gif

Iskart atsiparsau uz klausima, bet  o kaip susijes noras kriauciaut su sriftu rasymu  ir masinos kompiuterio perskaitymu.  g.gif  Kiek daznai sito gali reiket ?



Nu va prasideda lietuviskas charakteris - pavaidinkim gudresni. bet galiu atsakyt, man nesunku. Na as kriauciavima sieju ne vien tik su kelniu patrumoinimu ar sijono palenkimu. Nemanau, kad tam ir i kursus siuvimo eiciau. Kriauciaut turejau omeny kad ir pati kazka kurciau, o ne vien tik is burdos atkarpu siuciau. Man i kraiuciavima ieina ir visokie siuvinejimai, dekoracijos ir dar begale visokiu dalyku. Tai jeigu siais laikais masinos sita gali, tai tuo geriau tik man. Ir jeigu as galiu su masina issiuvineti parasyta vaiko pirma zodi ar net koki eilerastuka, ar net koki jo piesinuka issiuvineti, tai cia tamsta tik mano reikalas kiek man to reikes ar ne. As gi jums nevadovauju gyvenimo jusu net nepazinus, tai prasau ir jus to nedarykit. Manes nepazindama ir is vienos zinutes jau daug isvadu darot. Juk jus nezinot nei mano planu, nei ambiciju.
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 15, 00:25)
Nu va prasideda lietuviskas charakteris - pavaidinkim gudresni. bet galiu atsakyt, man nesunku. Na as kriauciavima sieju ne vien tik su kelniu patrumoinimu ar sijono palenkimu. Nemanau, kad tam ir i kursus siuvimo eiciau. Kriauciaut turejau omeny kad ir pati kazka kurciau, o ne vien tik is burdos atkarpu siuciau. Man i kraiuciavima ieina ir visokie siuvinejimai, dekoracijos ir dar begale visokiu dalyku. Tai jeigu siais laikais masinos sita gali, tai tuo geriau tik man. Ir jeigu as galiu su masina issiuvineti parasyta vaiko pirma zodi ar net koki eilerastuka, ar net koki jo piesinuka issiuvineti, tai cia tamsta tik mano reikalas kiek man to reikes ar ne. As gi jums nevadovauju gyvenimo jusu net nepazinus, tai prasau ir jus to nedarykit. Manes nepazindama ir is vienos zinutes jau daug isvadu darot. Juk jus nezinot nei mano planu, nei ambiciju.


Kazkaip labai isizeidet, jusu juk normalaus klausimo paklause, o jus sokote gintis, net neuzpulta blush2.gif

Pilnas Taures masinos aprasymas yra www.bernina.lt, lietuviu kalba, uztruksite turbut greiciau tiesiog pati palyginus charakteristikas su jusu issirinkta masina 4u.gif

Ir sveikinu, ir turedama lietuviska charakteri (na juk lietuvaite ir esu, jus taip pat beje ax.gif ) jauciu siek tiek ir pavydziu uz galimybe nusipirkt masina kainuojancia virs 16 000 lt wub.gif Man jin tikrai kosminis laivas wub.gif Gaila, nieko apie ta kita nesu girdejus, na bet jei lyginat jas viena su kita, matyt panasaus gerio 4u.gif Sekmes renkantis masinyte ir lengvo kriauciavimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 15, 05:23)
Kazkaip labai isizeidet, jusu juk normalaus klausimo paklause, o jus sokote gintis, net neuzpulta  blush2.gif

Pilnas Taures masinos aprasymas yra www.bernina.lt, lietuviu kalba, uztruksite turbut greiciau tiesiog pati palyginus charakteristikas su jusu issirinkta masina  4u.gif

Ir sveikinu, ir turedama lietuviska charakteri (na juk lietuvaite ir esu, jus taip pat beje  ax.gif ) jauciu siek tiek ir pavydziu uz galimybe nusipirkt masina kainuojancia virs 16 000 lt  wub.gif Man jin tikrai kosminis laivas  wub.gif Gaila, nieko apie ta kita nesu girdejus, na bet jei lyginat jas viena su kita, matyt panasaus gerio  4u.gif Sekmes renkantis masinyte ir lengvo kriauciavimo smile.gif



Aciu Siges,

Na nenorejau as tikrai uzsipult, tik paaiskinau savo pozicija, kad jei matyt perku tokia masina, tai tikrai ne vien namu siuvimui, todel man ir klausimas keistai nuskambejo.
Atsiprasau geguzevasaris jei izeidziau.
Na pinigai tai ziauriai dideli, del to ir labai sunku apsispresti. As kazkaip labiau linkstu prie brothers. aprasymus jau skaiciau visur tiesiog noriu suzinoti asmenine patirti Taures su Bernina.nes as renkuosi is brothers Quatro 2 ir Berninos, tiksliau metausi tarp situ dvieju ax.gif , nes viena diena galvoju apie viena, kita diena jau antros noriu. Bet kaip supratau butent sita brothers europoj lyg neparsidavineja? reiks gal uzklaust pardaveju ar galetu jie uzsakyt. Masinos dar be rugsejo nepirksiu, bet jau noriu iki to laiko buti tiksliai apsisprendusi, todel dabar jau ieskau ir renkuosi.
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 15, 10:20)
Aciu Siges,

Na nenorejau as tikrai uzsipult, tik paaiskinau savo pozicija, kad jei matyt perku tokia masina, tai tikrai ne vien namu siuvimui, todel man ir klausimas keistai nuskambejo.
Atsiprasau geguzevasaris jei izeidziau.
Na pinigai tai ziauriai dideli, del to ir labai sunku apsispresti. As kazkaip labiau linkstu prie brothers. aprasymus jau skaiciau visur tiesiog noriu suzinoti asmenine patirti Taures su Bernina.nes as renkuosi is brothers Quatro 2 ir Berninos, tiksliau metausi tarp situ dvieju ax.gif , nes viena diena galvoju apie viena, kita diena jau antros noriu. Bet kaip supratau butent sita brothers europoj lyg neparsidavineja? reiks gal uzklaust pardaveju ar galetu jie uzsakyt. Masinos dar be rugsejo nepirksiu, bet jau noriu iki to laiko buti tiksliai apsisprendusi, todel dabar jau ieskau ir renkuosi.


Na Berninu turetojai manau visada stos Berninu pusen laugh.gif

O jus pasiaiskinkit del tos anos masinos, jeigu jos Lietuvon niekas nevesh, tai kaip ir atkristu klausimas kuria rinktis biggrin.gif O kokia anos kaina? Irgi tokio paties gerumo? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 15, 08:31)
Na Berninu turetojai manau visada stos Berninu pusen laugh.gif

O jus pasiaiskinkit del tos anos masinos, jeigu jos Lietuvon niekas nevesh, tai kaip ir atkristu klausimas kuria rinktis  biggrin.gif O kokia anos kaina? Irgi tokio paties gerumo?  unsure.gif



Oij zinokit as anos kainos net ir nezinau 4u.gif , nes as apie ja ziurejau brothers puslapyje ir youtube, bet kaip supratau brothers kainu neraso. Kazkur prie atsiliepimu internetiniam puslapi skaiciau, kad lygtais 10 tukst. doleriu kainuoja, bet va tiksliai negaliu pasakyt. Jos siaip abidvi geris yra, bet va jei brothers nepardavineja lt, tai irgi jau kaip ir atkrinta butent sita quatro, bet yra ir kitos innovis lygtais, jos irgi neblogos.
Bet realiai sakaiu reikia man susirasyti abieju masinu privalumus ir minusus, o tada jau lyginti kuri man butu priimtinesne.
Atsakyti
QUOTE(mia5 @ 2013 04 15, 02:25)
Nu va prasideda lietuviskas charakteris - pavaidinkim gudresni.

lotuliukas.gif sakyciau kur jau as ten gudresne, trim aukstais zemesne ir uzmojais ir tuo lietuvisku uzsigavimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(mia5 @ 2013 04 15, 12:20)

Atsiprasau geguzevasaris jei izeidziau.


prasom i sveikata, neisizeidziau, esu nepataisoma optmiste, labai skaniai pasijuokiau 4u.gif

o jau kai pasijuokiau , tada ir perskaiciau visa informacija, ka darysit su ta masina smile.gif

as tai ne, labai megstu siuti drabuzius, kuo sudetingesnius, tuo man idomiau, megstu tobulas siules ir nepriekaistinag apdaila, ten ir krapstaus.
Atsakyti
...megstu tobulas siules ir nepriekaistinag apdaila...



TIK SU TOKIOM SIUVIMO MAŠINOM ĮMANOMA IŠGAUTI KOKYBIŠKĄ IR PATVARIĄ SIŪLĘ.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singer meistras: 15 balandžio 2013 - 19:19