Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Taurė @ 2013 04 10, 14:49)
Siges, as dabar kelyje, tai negaliu surasyti jums atsakymu. Grizus parasysiu. Pedeles medzioju ebay savo masinom, bet ieskau originaliu.


Ačiūūū, abai lauksiu! 4u.gif Aš irgi linkčiau prie originalių ir susigrabaliotų iš eBay unsure.gif Ale siuvimo Stiliuj pasiūlė jamt adapterius ir pirkt pigias pėdeles g.gif unsure.gif

Žodž vis tiek lauksiu komentaro 4u.gif

Ir jau iš asmeninio smalsumo, kurios pėdelės "einamiausios" jums? blush2.gif

Aš įsisvajojau apie ruffler pėdelę, free motion quilting, džinsų, paslėpto užtrauktuko nu ir šiai dienai užtektų biggrin.gif doh.gif Ryt žiū gal dar ko "pritrūksiu" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 04 10, 15:49)
Mano babylock imagine, per puse pigesnins, o siuva taip pat. Priedo pirkau babylock cover stitch. Abi šaunios mašinos, bet perkant dvi atskirai man gavos pigiau, nes gavau didesne nuolaida. Bet as ir norejau dvieju masinu, o ne du viename.

aciu uz atsakyma 4u.gif pas mus perkant dvi masinas gaunasi brangiau nei perkant viena Evoliution. ir siuvimas yra mano laisvalaikis, tai manau gal nebutu perdaug sunku vis pasikeisti is overloko iploksciasiule g.gif viskas nebezinau ko noriu, tiksliau zinau, bet kad kaina didele,vyras is namu isvarys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2013 04 10, 15:12)
aciu uz atsakyma  4u.gif  pas mus perkant dvi masinas gaunasi brangiau nei perkant viena Evoliution. ir siuvimas yra mano laisvalaikis, tai manau gal nebutu perdaug sunku vis pasikeisti is overloko iploksciasiule  g.gif  viskas nebezinau ko noriu, tiksliau zinau, bet kad kaina didele,vyras is namu isvarys  doh.gif

O kiek Evolution kainuoja? Ieškau ieškau ir nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 04 10, 16:27)
O kiek Evolution kainuoja? Ieškau ieškau ir nerandu  doh.gif

as siunciau uzklausa i www.siuvimomanija nes tik pas juos radau sitas masinas
evoliution 4900Lt
enlighten 3200Lt
imagine 2560Lt
cover stich 2680Lt

o niekas neturi Juki 735? gal su ja lengvai susidraugauciau, ar ten viskas labai sudetinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 10, 14:10)
Ačiūūū, abai lauksiu!  4u.gif Aš irgi linkčiau prie originalių ir susigrabaliotų iš eBay  unsure.gif Ale siuvimo Stiliuj pasiūlė jamt adapterius ir pirkt pigias pėdeles  g.gif  unsure.gif

Žodž vis tiek lauksiu komentaro  4u.gif

Ir jau iš asmeninio smalsumo, kurios pėdelės "einamiausios" jums?  blush2.gif

Aš įsisvajojau apie ruffler pėdelę, free motion quilting, džinsų, paslėpto užtrauktuko nu ir šiai dienai užtektų biggrin.gif  doh.gif Ryt žiū gal dar ko "pritrūksiu"  doh.gif  lotuliukas.gif

Aš gavau paslėpto užtrauktuko pėdelę. Bet labai norėčiau to rufflerio, pėdelių gražiai kraštelius palenkt na ir turbūt brangiausios, kur apmėto ir nupjauną kraštą. Baigiau šiandien suknelę siūt. Oi myliu aš savo mašinytę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 04 09, 21:25)
sau buitiniu lygmeniu galanterija, nuo plonos odos, zamso iki storesnes gana kietos rankinems, bet ne motociklu tasems ar balnams biggrin.gif kokiu daznumu, nzn, gal porakart per savaite pora valandu siuciau.


Buitines siuvimo mašinos tokiems darbams nepritaikytos.Ypač dabartinės muilines.
Normaliam darbui reikalingos pramonines mašinos ir geriausiai su dvigubu (ar trigubu) transportavimu. Tai reikalauja ir pinigu ir papildomos vietos. Variantai yra trys:
1) Pigiausias. Per skelbimą nebrangiai nusipirkti geram stovyje senuką "Singer"
31k15. Vienu metu jų buvo siūloma per skelbimus po 300-350 Lt.
Tai paprasta,sena bet patikima mašina asmeniniui hobiui.Pėdeles,plokšteles joms galima nusipirkti internete naujas ir nebrangiai.

http://www.youtube.c...h?v=C93R32mqUFE
arba geram stovyje rusiška PMZ 23 klases.

2) Su mechaniko pagalba nusipirkti naudota pramonine siuvimo mašina ir elektros varikliu.Dabar bankrutavusiu įmonių daug ir pasirinkimas yra.

3) Nusipirkti nebrangiai nauja pramonine kinietiška mašina su servo varikliu tipo "TYPICAL" GC 6-7 už 2500 lt

Na jau visai iš bėdos plonai odai tai tiktu pigi rusiška PMZ-2M,suomiška TIKKA
rankinis ar kojinis variantas.Maksimali joms tinkama adata odai Nr.130.Tokiu mašinų kaina nuo 70 iki 150 Lt.
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 10, 21:44)
Baigiau šiandien suknelę siūt. Oi myliu aš savo mašinytę  bigsmile.gif



o as baigiau vilnoni sportinio stiliaus svarkeli, masina nepavede anei niekur wub.gif , praejo visus sluosknius , per apykakle-na tokioje nepatogioje vietoje ties peciais- net 5 medziagos( ikisau ir 'antpecius') ir 3 pakietinimo sumoje gavosi, naodojau dvieju rusiu siulus- dekoratyviai ir paprastai siulei. Viskas be kilpu, trukinejimu ir praleidinejimu thumbup.gif . Tiesa, maniau, kad siulo storis turi buti ir virsuje, ir apacioje vienodas, bet man geriau isejo, kai apacioje paprastas, o virsuje storesnis g.gif Geriau del to, kad rezultatas tas pats, o siulas ne taip greit baigiasi, nes ju metrazas paprastai vos 20 metru doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 04 10, 22:06)
Tiesa, maniau, kad siulo storis turi buti ir virsuje, ir apacioje vienodas, bet man geriau isejo, kai apacioje paprastas, o virsuje storesnis


Iš tiesų, viršutinis adatinis siūlas ir turi būti storesnis...
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2013 04 10, 18:34)
o niekas neturi Juki 735? gal su ja lengvai susidraugauciau, ar ten viskas labai sudetinga  g.gif

Kiek žinau su visais kombainais yra vienodai sunku. Ar Merrylock, ar Juki, ar koks kitas.. nes reikia atlikti tuos pačius veiksmus, norint perdaryti overloką į plokščiasiūlę ir atvirkščiai - pakeisti staliuką, perstatyti adatas, perverti siūlus ir t.t. Mano kantrybės tam neužtektų, nes visada noriu kuo greičiau pabaigti ką pradėjau bigsmile.gif
Tačiau čia tik mano nuomonė.. blush2.gif

Aš turiu overloką Bernina 800DL, be galo juo patenkinta. Beje, dabar žiuriu jam nuolaidą taiko siuvimo stiliuje.
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2013 04 11, 09:59)
Kiek žinau su visais kombainais yra vienodai sunku. Ar Merrylock, ar Juki, ar koks kitas.. nes reikia atlikti tuos pačius veiksmus, norint perdaryti overloką į plokščiasiūlę ir atvirkščiai - pakeisti staliuką, perstatyti adatas, perverti siūlus ir t.t.  Mano kantrybės tam neužtektų, nes visada noriu kuo greičiau pabaigti ką pradėjau  bigsmile.gif 
Tačiau čia tik mano nuomonė.. blush2.gif

Aš turiu overloką Bernina 800DL, be galo juo patenkinta. Beje, dabar žiuriu jam nuolaidą taiko siuvimo stiliuje.

aciu uz nuomone 4u.gif esu dabar visai pasimetus savo noruose doh.gif o jusu turimas overlokas nesikaprizina?ar sunku sureguliuoti siules pakeitus audini, jo stori? ar pasitaiko siules praleidimu?
Atsakyti
TAURYT! Prie anų klausimų dar pora turiu doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif

Žodž, jeigu yra trikotažui skirta pėdelė, ir nusipirkčiau dvigubą adatą, tai man ką, jau plokščiasiūlę siuvimo mašiną atstotų ir galėčiau trikotažą kaip niekur nieko siūti? huh.gif

O overlokinė pėdelė ką? Ypač ta su nupjovimu? Irgi minimaliai overloką sugebėtų atstoti?

Ar kokia čia tų pėdelių paskirtis? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2013 04 10, 17:34)
as siunciau uzklausa i www.siuvimomanija  nes tik pas juos radau sitas masinas
evoliution 4900Lt
enlighten 3200Lt
imagine 2560Lt
cover stich 2680Lt

o niekas neturi Juki 735? gal su ja lengvai susidraugauciau, ar ten viskas labai sudetinga  g.gif


Sausi buvau uzklausus, tai man surase:
Sveiki,

1. BABY LOCK EVOLIUTINION----4700Lt.
2. BABY LOCK ENLIGHTEN-------3200Lt.
3. BABY LOCK IMAGINE----------2500Lt.
4. BABY LOCK ECLIPSE----------2200Lt.
5. BABY LOCK COVERSTICH-----2800Lt.

Nezinau, pagal ka tos kainos varijuoja.
Papildyta:
QUOTE(Singer meistras @ 2013 04 11, 07:09)
Iš tiesų, viršutinis adatinis siūlas ir turi būti storesnis...


Singer meistre, as kiekviena karta vis paliudziu, kad Kaunas Jus turi, o Vilnius ne smile.gif Gal turite kur kokiu nuorodu, apie adatu, siulu naudojima, ypatumus overlokams.

P. s. aciu uz visokeriopa pagalba ir patarimus, kiek paprasysi, tiek nepasididziuosit padet 4u.gif
Atsakyti