Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Siges @ 2013 04 09, 10:42)
Atėjau pasidžiaugt..  blush2.gif


thumbup.gif

QUOTE(Onora @ 2013 04 09, 11:09)
sveikos, gal kas siuvate oda?


as tik esu lopiusi praplysusia odine striuke, mano patirtis deja tik ta, kad reikia specialios adatos odai siuti. Manoji masina susitvarke su uzduotim.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 04 09, 10:09)
sveikos, gal kas siuvate oda? gal jau per temas kazkur buvo aptarta, kokia siuvimo masina siam reikalui rinktis? Per paieska lyg ir neradau atsakymu i savo klausimus smile.gif ieskau nebrangios naujos arba naudotos pavieniam siuvimui- su viena siule gali tik tebuti, bet kad adatos neluztu, kad masina nevargtu per daug.

aciu is anksto 4u.gif



Jus apie kokia odą kalbate? Oda yra įvairaus storio ir įvairios paskirties.Klausimas
ką ir kokiais kiekiais jus gaminsite nuo to ir pasirenkama mašina.Nežinant jūsų norų
ir planu rekomendacijos neimanomos
Atsakyti
sau buitiniu lygmeniu galanterija, nuo plonos odos, zamso iki storesnes gana kietos rankinems, bet ne motociklu tasems ar balnams biggrin.gif kokiu daznumu, nzn, gal porakart per savaite pora valandu siuciau.
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 09, 01:42)
Atėjau pasidžiaugt..  blush2.gif Nelabai kam daugiau ir įdomu, o pasidalinti džiaugsmu tai norisi laugh.gif

Pagaliaaaaau mūsų namuose apsigyveno Bernina 350  clap.gif  yahoo.gif  assa.gif O jau koks gėėėris...  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Planavau pirkti Siuvimo stiliuje, ale gavosi taip, kad netikėtai radau skelbimą, kur moteris pardavinėjo naują, bet prieš metus pirktą mašiną (kodėl stovėjo nenaudojama papasakojo). Mašina išties matosi, kad nenaudota, nenučiupinėta, laidai nauji, garantija dar lygiai metus galioja (pirkta tame pačiame Siuvimo stiliuje), ir sutaupiau bene 800 lt huh.gif

Žinau, kad daugumos nuomonė nekokia, apie mašinų pirkimą iš antrų rankų, ale pirkau tikrai naują mašinytę, garantija dar ilgai galioja. Be to pamaniau, kad jau Bernina visur giriama kaip super kokybiška siuvimo mašina, tai pagalvojau, kad iš esmės per tiek laiko garantijos iš principo neturėtų prireikti normaliai, teisingai siuvant  unsure.gif

Na šiaip ar taip dideliausias ačiū Taurei už visas konsultacijas ir kad nukreipė mane šia linkme link Berninų  wub.gif

wow wub.gif Sveikinimai bigsmile.gif
aš ir šitą naudotą pirkau. JAV siuvimo mašinoms garantija nepersiduoda sekančiam žmogui, tik pirmam, kuris pirko iš parduotuvės. Kadangi mašiniukas nėr labai sudėtingom smegenim, kažkodėl jokios baimės nejaučiu nupirkus be garantijos, naudotą. Negirdėjau, kad šie modeliai turėtų kažkokių silmpų vietų ir besikartojančių gedimų. Suges, pataisysim, nebėda drinks_cheers.gif
Gavot transporterį komplektacijoje ? Man labai įdomu ar Europos modeliai eina su jais, pas mus tai su.

Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 09, 02:30)
Sveikinimai ! Taurei jau galėtų komisinius mokėt už rekomendacijas  biggrin.gif

aga hihihi.gif
Žiemą dalyvavau Berninos seminare. Tos kelios dienos pralėkė kaip nerealioje erdvėje. Nuo tada tapau jų visiška fanė.
Nors pvz overlocko Berninos nepirkau, ovelockai skaitau geriausi yra Babylock Jet air.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 04 10, 02:15)
wow  wub.gif  Sveikinimai  bigsmile.gif
aš ir šitą naudotą pirkau. JAV siuvimo mašinoms garantija nepersiduoda sekančiam žmogui, tik pirmam, kuris pirko iš parduotuvės. Kadangi mašiniukas nėr labai sudėtingom smegenim, kažkodėl jokios baimės nejaučiu nupirkus be garantijos, naudotą. Negirdėjau, kad šie modeliai turėtų kažkokių silmpų vietų ir besikartojančių gedimų. Suges, pataisysim, nebėda  drinks_cheers.gif
Gavot transporterį komplektacijoje ? Man labai įdomu ar Europos modeliai eina su jais, pas mus tai su.


Mašiniukas tikrai kosminis! wub.gif

Aga, transporteris yra smile.gif

O vat FHS ir neįeina, bet pažėjau, kad ir Bernina.com rašo, kad kiekvienoj šaly ta komplektacija gali skirtis. Bet aš manau, kad pas jus ta svirtelė tiesiog atliko kaip bonusas nuo pardavusio žmogaus, nes oficialioj komplektacijoj jos nėra biggrin.gif Na bet yra skylutė, tai esant reikalui bus galima nusipirkt smile.gif

Kad jau turit tą patį modeliuką, norėjau paklaust, kažin yra skirtumas, jei naudoti Bernina pėdeles (kurių kaina vidutiniškai po 100 Lt jaučiu) ar nusipirkti už 35 Lt Bernina adapterius ir naudoti paprastas pėdeles po 15 Lt? biggrin.gif g.gif unsure.gif

Skaičiau, kad jūs turit jau nemenką kolekciją tų pėdelių, kokios kainos jų pas jus? Sakau, gal kažką būtų pigiau parsisiųsti unsure.gif eBay pilna aksesuarų pakenčiamom kainom unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
uzsimaniau ir as normalaus overloko su trikotazinem siulem. kolkas issirinkau Juki 735 arba Janome 1200D
Tik mane neramina ar as sugebesiu ja perprasti, nes esu savamoksle siuvime blush2.gif gal galetu pasidalinti patirtimi kas turi siais masineles 4u.gif ar daug reikalu sureguliuoti siules pereinant ant skirtingu audiniu?
O siaip tai labiausiai zavi Baby lock evoliution, bet kad kaina labai kandziojasi blush2.gif sakau gal sugebeciau ir kitas masinas perprasti? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
ruosiuosi ir as pirkti siuvimo masina, po ilgu galvos skausmu ir vien neigiamu komentaru apie siuvimo masinas kainuojancias apie 1000 ir aisku standartines janome, bernette ir pan. issirinkau Brother NV30.
Gal kas naudojasi? Gali papasakoti savo patirti, nes atsiliepimus radau tik rusiskuose puslapiuose ir jie vien teigiami.
Man svarbu, kad draugautu su trikotazu, na ir butu paprasta naudojime smile.gif

Ar vis delto janome dc4100? apie ji isvis nieko nerandu nei lt nei ru kalbomis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babsi: 10 balandžio 2013 - 09:11
QUOTE(Taurė @ 2013 04 10, 02:40)
ovelockai skaitau geriausi yra Babylock Jet air.


Sveiki, noreciau paklausti:
1) ar atlaiko didesnius siuvimus (iki 10 rubu pagaminimo per dieną) ar visgi labiau skirtas smulkesniems darbams?

2) Ar lengvai eina stori audiniai (džinsas, megzti audiniai, paltiniai audiniai ir t.t.).?

3) Ar sudėtingas perreguliavimas keičiant audinį? Ar lepi mašina šiuo klausimu?

4) Ar naudojamos, kokios ypatingos adatos ar tinka standartinės overlokinės?

Būsui dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2013 04 10, 03:37)
Sveiki, noreciau paklausti:
1) ar atlaiko didesnius siuvimus (iki 10 rubu pagaminimo per dieną) ar visgi labiau skirtas smulkesniems darbams?

2) Ar lengvai eina stori audiniai (džinsas, megzti audiniai, paltiniai audiniai ir t.t.).?

3) Ar sudėtingas perreguliavimas keičiant audinį? Ar lepi mašina šiuo klausimu?

4) Ar naudojamos, kokios ypatingos adatos ar tinka standartinės overlokinės?

Būsui dėkinga 4u.gif


1.Reikia nepamiršti, kad mašina skirta ne siuvimo cechui, bet tai labai patvari ir patikima mašina skirta namų naudojimui. Neabejoju, kad atlaikytų tiek smile.gif

2. Net nežinau kaip atsakyti į tokį klausimą, nes maniau visi overlockai lengvai siuva. Kitokio niekad neturėjau, bet šita mašina gali sūti nuo labai storos medžiagos, tiesiai prie labai plonos, be jokio pareguliavimo, tai ne reiklamos triukas. Vieninteliai kartai kai kažką reguliuoju, tai yra speciali svirtelė paspausti aukštyn, žemyn, jei siuvama super tampti medžiaga, arba norima "suraukti" medžiagą.
Storiausia siuvau du sluoksniai fleeco sudėta kartu su lovos čiužinio apsaugos sluoksniu. Sluoksnis storas, vos tilpo po pėda, bet vos pagauną pradžią, toliau eina kai psviestu. Po to iškart galim kišt šilką ir eina kaip sviestu.
JAV pamišę dėl Babylock overlocku, bet yra dėl ko smile.gif

3.nieko reguliuoti nereikia, tame ir visas gėris. 0 lepumo, nes nėra net kur reguliuoti, ji automatiškai reguliuojasi, rankiniu būdu nėr kaip to padaryti 4u.gif

4.tinka standartines, vėliau galėčiau konkrečiau surašyti kokios, nes yra specifikuota ant mašinos.

Atsakyti
Babylock Jet air tas overlokas kokia jo kaina mazdaug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruthaja: 10 balandžio 2013 - 14:25
QUOTE(rimimita @ 2013 04 10, 01:29)
uzsimaniau ir as normalaus overloko su trikotazinem siulem. kolkas issirinkau Juki 735 arba Janome 1200D
Tik mane neramina ar as sugebesiu ja perprasti, nes esu savamoksle siuvime  blush2.gif  gal galetu pasidalinti patirtimi kas turi siais masineles  4u.gif  ar daug reikalu sureguliuoti siules pereinant ant skirtingu audiniu?
O siaip tai labiausiai zavi Baby lock evoliution, bet kad kaina labai kandziojasi  blush2.gif  sakau gal sugebeciau ir kitas masinas perprasti?  unsure.gif

Mano babylock imagine, per puse pigesnins, o siuva taip pat. Priedo pirkau babylock cover stitch. Abi šaunios mašinos, bet perkant dvi atskirai man gavos pigiau, nes gavau didesne nuolaida. Bet as ir norejau dvieju masinu, o ne du viename.
Papildyta:
Siges, as dabar kelyje, tai negaliu surasyti jums atsakymu. Grizus parasysiu. Pedeles medzioju ebay savo masinom, bet ieskau originaliu.
Atsakyti