Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Siges @ 2013 04 04, 15:18)
Gal kasnors pasakytų, kuo IŠ ESMĖS skiriasi Bernina 330 ir 380?? Ar verta ploti papildomus berods 800 lt už 380? Nu kiek skaitau, tai įžiūriu tik extra staliuką ir laisvų rankų sistemą.. Ar yra dar kažkas TOKIO, dėl ko vertėtų merkt pinigą į brungesnę? unsure.gif

Mano mašina ne iš šių (manoji yra iš ankstesnių Bernina Activa), bet atsakymą žinau. Bernina 330 turės visko mažiausiai - ir siūlių ir komplektacijos, o Bernina 380 - daugiausiai, t.y. daugiausiai siūlių, pilnesnė komplektaciją, raidynai bus bent du, dar atrodo apšvietimas patobulintas. Aš tikrai ieškočiau papildomus pinigėlius, bei rinkčiausi Bernina 380. Šitos mašinos yra amžinos 4u.gif , o vėliau sutaupiusi tų privalumų jau nebepridėsi...
Atsakyti
QUOTE(Natalyte4 @ 2013 04 04, 14:57)
Mano mašina ne iš šių (manoji yra iš ankstesnių Bernina Activa), bet atsakymą žinau. Bernina 330 turės visko mažiausiai - ir siūlių ir komplektacijos, o Bernina 380 - daugiausiai, t.y. daugiausiai siūlių, pilnesnė komplektaciją, raidynai bus bent du, dar atrodo apšvietimas patobulintas. Aš tikrai ieškočiau papildomus pinigėlius, bei rinkčiausi Bernina 380. Šitos mašinos yra amžinos  4u.gif , o vėliau sutaupiusi tų privalumų jau nebepridėsi...

thumbup.gif
380 turi dar kelienu valdoma pedos pakelima. 350 irgi toki pati turi, 330 neturi. Mano 350 dirba kaip bite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2013 04 03, 19:52)
Noreciau nesutikti, kad  Merrylock prastos masinos. Pati turiu, siunu ir ji bloga gali buti tik tiek, kiek siuvejas nemoka ja naudotis, ivaldyti. Adatu luzimas nevyksta ve priezasties-gal traukiamas audinys siunant, gal adata blogai priverzta, gal audinio sluoksniu per daug sudeta ir t.t. Kiekvieną mašiną reikia prižiūrėti, valyti, laikas nuo laiko duoti meistrui isvalyti, sutepti detales, reikia paciam daznai valyti, statytis tinkamas adatas, siulus. As ir pati kas dieną mokaus pazinti savo masina ir dar kartą pasikartosiu, ką yra sakius mano siuvimo mokytoja "nėra blogų mašinų, yra tik nemokantys jomis siuti" 4u.gif

Ir aš norėčiau nesutikti. Aš siūnu su Merrylock plokščiasiūle, puiki mašina, tikrai neverta permokėti už brangesnes. Ir dėl naudojimo sutinku, kad viskas priklauso nuo siuvėjos, nuo jos sugebėjimų ir kantrybės.
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 04, 15:18)
Gal kasnors pasakytų, kuo IŠ ESMĖS skiriasi Bernina 330 ir 380?? Ar verta ploti papildomus berods 800 lt už 380? Nu kiek skaitau, tai įžiūriu tik extra staliuką ir laisvų rankų sistemą.. Ar yra dar kažkas TOKIO, dėl ko vertėtų merkt pinigą į brungesnę? unsure.gif

Sveiki. Pirkau berniną 350 prieš keletą savaičių. Bernina.lt neturėjo 330 modelio. Prie mašinų aprašymo yra brošiūra kur pažymėti skirtumai. Aš Siuvėja neprofesionali, bet skirtumai nežymūs. Siūlių skaičius, abecelė skaičiai. Kojelė, mano 350 jos neturi yra tik "skylė" ir galima nusipirkti atskirai tą svirtelę). Dizainas biggrin.gif paskambinkit i siuvimo stilių ir jums papasakos. Aš džiaugiuos pirkiniu, bet dar mažai ji išbandymų patyrė. Labai paprasti kompiuteriniai nustatymai !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViduxKLP: 04 balandžio 2013 - 22:14
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 04 03, 06:19)

2.siūlų įvėrimas į overloką man vienas smagiausių dalykų ax.gif Man ir šiaip patinka technika, patinka krapštytis, suprasti, valinėti, reguliuoti... O mašina-transformeris skamba kaip didžiausias smagumas  bigsmile.gif
3.plokščiasiūlės tikrai nenaudosiu labai dažnai, tad tas perreguliavimas greičiausiai tebus kartą per sav. ar net rečiau. O tai neskamba taip baisiai (įsivaizduoju, kad tikrai kiltų nepatogumų, jei reikėtų mašiną perreguliuoti kasdien, o dar jei kelis kartus...)


tuomet tikrai pirkit "du viename", puikiai susitvarkysit, pritariu tokiai nuomonei thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 04, 21:10)
Sveiki. Pirkau berniną 350 prieš keletą savaičių. Bernina.lt neturėjo 330 modelio. Prie mašinų aprašymo yra brošiūra kur pažymėti skirtumai. Aš Siuvėja neprofesionali, bet skirtumai nežymūs. Siūlių skaičius, abecelė skaičiai. Kojelė 350 jos neturi irgi). Dizainas biggrin.gif paskambinkit i siuvimo stilių ir jums papasakos. Aš džiaugiuos pirkiniu, bet dar mažai ji išbandymų patyrė. Labai paprasti kompiuteriniai nustatymai !

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 04, 15:10)
Sveiki. Pirkau berniną 350 prieš keletą savaičių. Bernina.lt neturėjo 330 modelio. Prie mašinų aprašymo yra brošiūra kur pažymėti skirtumai. Aš Siuvėja neprofesionali, bet skirtumai nežymūs. Siūlių skaičius, abecelė skaičiai. Kojelė 350 jos neturi irgi). Dizainas biggrin.gif paskambinkit i siuvimo stilių ir jums papasakos. Aš džiaugiuos pirkiniu, bet dar mažai ji išbandymų patyrė. Labai paprasti kompiuteriniai nustatymai !

Kokios kojeles neturi 350 ? Gal sakau Europos ir JAV komplektacija skiriasi, idomu butu palyginti.
Bet kaip jums pacios masinos siuvimas ? As neseniai pasiuvau halata is flaneles. Nu jau taip preciziskai visos siules gavosi, kad negaliu atsiziureti i chalatuka wub.gif Kai siuvau klaseje su ja, visos tetos aplink vis ejo paziureti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 04 04, 22:03)
thumbup.gif 
380 turi dar kelienu valdoma pedos pakelima. 350 irgi toki pati turi, 330 neturi. Mano 350 dirba kaip bite  wub.gif


Akimirką pamaniau, kad gal 350 užtektų..

QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 04, 22:10)
Sveiki. Pirkau berniną 350 prieš keletą savaičių. Bernina.lt neturėjo 330 modelio. Prie mašinų aprašymo yra brošiūra kur pažymėti skirtumai. Aš Siuvėja neprofesionali, bet skirtumai nežymūs. Siūlių skaičius, abecelė skaičiai. Kojelė, mano 350  jos neturi yra tik "skylė" ir galima nusipirkti atskirai tą svirtelę). Dizainas biggrin.gif paskambinkit i siuvimo stilių ir jums papasakos. Aš džiaugiuos pirkiniu, bet dar mažai ji išbandymų patyrė. Labai paprasti kompiuteriniai nustatymai !


O čia panašu, kad norint visų extra, reikia vis tik 380.. Man kažkaip irgi užkliuvę, kad kojelės pas mus 350 nėra unsure.gif

Iš tikrujų norėč Auroros 430 (su galimybe ateity įsitaisyti siuvinėjimo modulį), ale tada DAR papildomos štukės reikėtų doh.gif wacko.gif Kažin ar ji tokia dieviška, kaip skamba iš aprašymo..? Jaučiu niekas neturi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 04, 16:13)
Akimirką pamaniau, kad gal 350 užtektų..
O čia panašu, kad norint visų extra, reikia vis tik 380.. Man kažkaip irgi užkliuvę, kad kojelės pas mus 350 nėra unsure.gif

Iš tikrujų norėč Auroros 430 (su galimybe ateity įsitaisyti siuvinėjimo modulį), ale tada DAR papildomos štukės reikėtų  doh.gif wacko.gif Kažin ar ji tokia dieviška, kaip skamba iš aprašymo..? Jaučiu niekas neturi  unsure.gif

Berninos visos man patinka. Turiu 830, tai ten isvis iki pensijos pakaks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 04 04, 23:37)
Berninos visos man patinka. Turiu 830, tai ten isvis iki pensijos pakaks  smile.gif


Na tą 830 stebuklą tai jau žinau doh.gif lotuliukas.gif Ten kažkas kosminio nuleisto į žemę laugh.gif wub.gif

Žodž beveik beveik baigiu išsirinkt doh.gif wacko.gif

---

Gal kas kokią pažintį Siuvimo stiliuje turit? laugh.gif Kažin kokią nuolaidą būtų realu išsipešt? Kiek procentų jie pasilikę galimybę nuleist? unsure.gif Ar gal kokių aksesuarų nesispyriotų pridėt, pėdelių ar ko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 04 04, 17:21)
Na tą 830 stebuklą tai jau žinau  doh.gif  lotuliukas.gif Ten kažkas kosminio nuleisto į žemę laugh.gif  wub.gif

Žodž beveik beveik baigiu išsirinkt  doh.gif wacko.gif

---

Gal kas kokią pažintį Siuvimo stiliuje turit? laugh.gif Kažin kokią nuolaidą būtų realu išsipešt? Kiek procentų jie pasilikę galimybę nuleist?  unsure.gif Ar gal kokių aksesuarų nesispyriotų pridėt, pėdelių ar ko  unsure.gif

Dabar dar naujesnes yra berinos, 780, nors vistiek turi ne viska, ka 830, bet 780 turi kaikuriu pranasumu smile.gif
Atsakyti
Aš pirkau vasario mėnesį su akcija. Gavau pėdelę paslėptam užtrauktukui ir medžiagų transporterį ? (Kažkaip taip vadinasi, guli ramiai dėžutėje). Padarė dar mažą nuolaidėlę. Bent jau man sakė kad didelių nuolaidų Berninoms netaiko, nes populiarios. Eu ir Amerikės komplektacijos gali skirtis. Kojelės ir priedai.
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 05, 09:01)
Aš pirkau vasario mėnesį su akcija. Gavau pėdelę paslėptam užtrauktukui ir medžiagų transporterį ? (Kažkaip taip vadinasi, guli ramiai dėžutėje). Padarė dar mažą nuolaidėlę. Bent jau man sakė kad didelių nuolaidų Berninoms netaiko, nes populiarios. Eu ir Amerikės komplektacijos gali skirtis. Kojelės ir priedai.


O ką daro transporteris? blush2.gif

Nu reikės pažiūrėt, ale vis tiek norisi kokio bonuso, nebūčiau tikra lietuvaitė lotuliukas.gif Ale kiek skaičiau JAV forumus, tai amerikonkos irgi gręžia ten juos ant extrų visokių biggrin.gif ax.gif
Atsakyti